Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

če ste resni za Trojane, bi se pa mogoče res lahko pripeljal :naughty: . Ljubljana mi je malce predaleč, ker bom z nočne pa ne bom glih v najboljši formi. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - moj mbt je v profilu. tekom današnje noči sem dosegljiv za dogovor. :whistle:

Ali imaš kakšno dobro furo v mislih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede - moj mbt je v profilu. tekom današnje noči sem dosegljiv za dogovor. :whistle:

Oj a imaš kakšno furo v mislih?Ker fantje mislijo it v Notranjski konec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem vceraj rekel - če bi do trojan ,bi še šlo ampak za daljšo furo pa res nisem. Saj ne da je do brezovice tako daleč ampak po notranjski gobe nabirat.... :huh: Pol moram pa še domov... Pravkar odhajam iz službe in grem mal spat. :zzz:

Uživajte maksimalno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot sem vceraj rekel - če bi do trojan ,bi še šlo ampak za daljšo furo pa res nisem. Saj ne da je do brezovice tako daleč ampak po notranjski gobe nabirat.... :huh: Pol moram pa še domov... Pravkar odhajam iz službe in grem mal spat. :zzz:

Uživajte maksimalno. :OK:

No pa drugič razen če nimate na vašem koncu marele he,he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro no pol smo pa zaenkrat samo 3je :trance_33_sleep:

Prilike je še, da se še kdo udeleži :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo, gobarska fura je bila uspešna, gob NI ( da jih drugi nebi šli nabirat, bo več za nas he,he)

Evo par slikc

Glavni gobar No.1, se je kar valjal med marelam

post-9108-1223829030_thumb.jpg

no te gobe so bile za tovrstne gobarje premajhne in se jima ni ljubilo iti z motorja, ampak so jih samo od blizu občudovali in premišljevali zakaj niso zrasle malo večje, ŠKODA :rolleyes:

post-9108-1223829203_thumb.jpg

No pa še ena za konec, no ob koncu nabiranja je bila košara fino zvrhana ( ena gobarska )

post-9108-1223829363_thumb.jpg

In gobarske fure je konec :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitam! :worship:

Gobarski izlet je očitno uspel. Malo sem se pozanimal: Goričko (pri nas) je krajinski park, zato bi blo nabiranje gob po vaše malce oteženo :headbang: , sem pa danes z ženo naredil eno luškano asfaltno furico (cca 70 km), pa tud nekaj marel sem videl, tako da ... :naughty:

Letos gre sezona sicer že bolj k koncu za drugo leto pa - kdo ve.

Rokrs8 - kako kaj funkcionirajo novi diski?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravni si pa hiter svaka čast.Izlet uspel ,upam da bo še kakšen.(letos) pa mogoče kar kafetkanje če že ne gobarjenje po goričkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravni si pa hiter svaka čast.Izlet uspel ,upam da bo še kakšen.(letos) pa mogoče kar kafetkanje če že ne gobarjenje po goričkem.

Oj, vidim da si prispel in kakšne so marele :naughty: , glede furc pa ni problema smo na zvezi, vremenska napoved pa tudi ugodna tako da......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, vidim da si prispel in kakšne so marele :naughty: , glede furc pa ni problema smo na zvezi, vremenska napoved pa tudi ugodna tako da......

Marele pohane bolš ko vsak šnicl so že v prebavnem traktu.

L.P. ZUPI :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marele pohane bolš ko vsak šnicl so že v prebavnem traktu.

L.P. ZUPI :yea1: :yea1:

Odlično izpeljano.Za kofe se bomo pa že zmenil ni hudič :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!