Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Mimogrede, če koga zanima: Avonova sprednja guma se dobro obnese na suhem in mokrem asfaltu, na šodru še hajdi, v blatu pa ni preveč v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To koliko bi stal tak disk bi moral vprašati našega logistika ali pa direktorja. Če pa se bo vredi obnesel pa še bomo videli. Drugi teden bi moral biti že zmontiran na motorju.

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok bom počakal, da vse stestiraš v nulo potem bomo pa naprej debatirali.

Danes sem se imel res super. Fura do ormoža ko bomba, prijetna debatica z rokrs8...

Le kaj bi želel si še več. :worship:

Rokrs8 - za tiste nalepke za na motor, o katerih sva se menila, sem že skopal neke veze. Ti bom javil, če bo ratalo. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec škoda edino da nisem imel motorja bi se lahko kam zapeljala malo ker vreme je res bilo enkratno.

Ti kar javi ja še bomo morda drugi kaj barvali potem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se vam bo verjetno zdelo glupo vprašanje :headbang: ampak me, kot začetnika zanima, kaj je slabše; če je ketna preveč ali premalo našponana? Kake so posledice enega in drugega? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole se vam bo verjetno zdelo glupo vprašanje :headbang: ampak me, kot začetnika zanima, kaj je slabše; če je ketna preveč ali premalo našponana? Kake so posledice enega in drugega? :blush:

Več škode narediš, če je ketna preveč našponana, posledice: veriga, omejevalci verige, ležaji in semering na glavni gredi (prvi zobnik), vpetje zadnje vilice, ležaj na zadnjem zobniku no to bi bilo vglavnem to.

Če je premalo našponana ti potrga zgornje in spodnje omejevalno kolo verige v skrajnem primeru ti pade veriga samo to še nisem nikjer zasledil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izčrpne odgovore. :worship:

Ketno mažem približno enkrat na 14 dni to je na +-450 km. Je to ok?

Glih danes sem prevozil svoj 5000 i km. Sem kar malo ponosen nase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za izčrpne odgovore. :worship:

Ketno mažem približno enkrat na 14 dni to je na +-450 km. Je to ok?

Glih danes sem prevozil svoj 5000 i km. Sem kar malo ponosen nase.

Ja to je uredu, jaz to delam na vsak drugi-tretji rezervoar tako, da je to približno enako. Drugače pa ti kar pridno kleplješ kilometre samo tako naprej :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako.Sedaj sem končno stestiral poraba od 5 do 5,5l/100km pa nič več.Lahko delaš kar hočeš pa več ne pije.Edino če bi ga mimo zlival :naughty:

P.S. Še za podatek toliko je pila ko je prišla prvič iz trgovine davnega leta 93 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako.Sedaj sem končno stestiral poraba od 5 do 5,5l/100km pa nič več.Lahko delaš kar hočeš pa več ne pije.Edino če bi ga mimo zlival :naughty:

P.S. Še za podatek toliko je pila ko je prišla prvič iz trgovine davnega leta 93 :worship:

In ST-jaši kdaj bomo to testiral oz. da mi to vidmo :whistle: (jaz sem zdrav ; pa ne okol govort :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uživajte, jaz ne morem, imam preveč dela doma.

Čakam, da sneg pokrije delo, potem bo čas.

Itak pa ste zdaj nabavili pajserje za gume montirat, tako da me ne rabite zraven. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za

OK pol se pa zmenmo katero uro.Ravni poklič me ko boš imel čas,da se zmeniva kje se dobiva :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK pol se pa zmenmo katero uro.Ravni poklič me ko boš imel čas,da se zmeniva kje se dobiva :worship:

A gremo mal za gobe pogledat? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nedelja je O.K. :worship: podrobnosti upam da sledijo (stenere ti pa pripravi pajserje kaj pa če te bomo nujno rabl)

L.P.ZUPI (se beremo ali slišimo jutri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajserje imam jaz tak da ni problema. Pertocanec bi bilo lepo da bi se še ti pridružil. Upam da ne bo prerana ura ker mogoče grem v Maribor na tekmo navijat.

Aja pa stenere tudi pridi zraven pa ne samo zaradi pajserjev. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kdaj zdej jutri? :worship:

A se dobimo jutri npr. ob 12.00 uri spet v Pavilijonu na Brezovici, pa gremo gobe nabirat, fura ne bo tolk zahtevna je bolj po makadamu pa po travnikih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se dobimo jutri npr. ob 12.00 uri spet v Pavilijonu na Brezovici, pa gremo gobe nabirat, fura ne bo tolk zahtevna je bolj po makadamu pa po travnikih

Jaz sem pa mislil da bi šli na štajerski konc :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!