Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Sam one slike :nono: ne okol kazat ker smo tak lepi da smo že skor kičast. :kva2: :lol1: :lol1:

vejš de, jaz sem jo že sprintal je dobro ispadla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo me pa zanima a smo tukaj na netu samo še nas 5 "mušketirjev" ostal z ST-jkam, dejmo se mal preštet, kje so še ostali!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej najlepše pozdravljeni.

Mal mi je žal, da me ni bilo zraven, po drugi strani pa vidim da ste ga sekljali po takih cestah, ki se jih jaz še malo bojim. Saj veste - motorist začetnik in ta sranja. vseeno se bom potrudil, da bom če se le da naslednjič zraven (samo pol boste varuške!!!!) :(

Rokrs8, rufni me na mbt, da se dobiva na kofetu pa da mi iz prve roke referiraš, potem pa lahko tudi skup kako furo organizirava. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec ni problema bomo pa navigatorja na asfalt naštelal ,pa spremljevalno vozilo dobimo za mene pa bo. :worship: :lol1: :lol1:

L.P.zupi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pertočanec ni problema bomo pa navigatorja na asfalt naštelal ,pa spremljevalno vozilo dobimo za mene pa bo. :worship: :lol1: :lol1:

L.P.zupi

Pertočanec ne se sekirat sej ni tako hudo za Zupija pa obvezno spremljevalno vozilo ampak tako kot ga majo na Pariz-Dakar :rolleyes: Zupi mi je prav žal ampak si ti tokrat glavni na tapeti, nimaš sreče kaj čem ti rečt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast Roksu se je odlično odrezal,če gledamo da jo šele par mesecev fura.Kapo dol iz moje strani :worship: :OK:

Aja pa se pri Rokrs8 tega sploh ni opazilo, bi rekel človek, da jo ma leta in leta :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prov maš Hop jaz grem :zzz: ,se še kaj pišemo te dni .(pa naslednjo furo je treba splanirat)

Drži v zvezi s furo sem takoj za :OK: Mamo odličnega navigatorja :worship: bo on kej potuhtal(upam)

Popravljeno . Popravil Hop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži v zvezi s furo sem takoj za :OK: Mamo odličnega navigatorja :worship: bo on kej potuhtal(upam)

Ej a mi misli berete, glih kar gledam karte. Glih gledam polhograjsko hribovje, Snežnik, Javorniki, Pokljuka se bo treba zment ali gremo bolj severno :huh:

Popravljeno . Popravil ravni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo me pa zanima a smo tukaj na netu samo še nas 5 "mušketirjev" ostal z ST-jkam, dejmo se mal preštet, kje so še ostali!?!?

Ej st-jaši kapo dol. :worship: Super ste to izvedli, upam da se vam v prihodnje pridružim.

p.s.: imam dve superci, ena je na netu če je kdo zainteresiran(dobro ohranjena)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje se spomnite boljših trenutkov po makedamu :worship:

Imaš kakšen strm makadamski spust točno določenega STjaša v mislih? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš kakšen strm makadamski spust točno določenega STjaša v mislih? :whistle:

Nisem to mislil :naughty: bolj si mi ti ostal v spominu gor v klanec in to kar 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hop ti si nekaj pravil da se dajo nekje še nosilci za kovčke dobiti.?

Louis al pa Hein Gericke vsi 3-je okrog 133€ od FiveStars

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem to mislil :naughty: bolj si mi ti ostal v spominu gor v klanec in to kar 2x

Če ne uspeš v prvem poskusu kaj polomit, poskusi še enkrat. :krneki:

Nalimaj ob priliki tiste načrte ojačitev, da mal razmislim...

Kovček pa naslednjič jaz tud doma pustim.

hmm kam pa naj potem pajserje spravim :unsure: :D :D :D

Popravljeno . Popravil stenere
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm kam pa naj potem pajserje spravim :unsure: :D :D :D

Ej bo treba za tako opremo čim več prostora na ST-jki najti oz narediti, sam kaj ko je po mrfiju, da tist kar maš s sabo ne rabiš, tisto kar si pa rekel da ne boš vzel eeeeeee :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej st-jaši kapo dol. :worship: Super ste to izvedli, upam da se vam v prihodnje pridružim.

p.s.: imam dve superci, ena je na netu če je kdo zainteresiran(dobro ohranjena)

Pozdravljen Kodrow ti ne bo žal če boš šel z nami, boš marsikaj lahko doživel, za ST-jkopa dej link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej a mi misli berete, glih kar gledam karte. Glih gledam polhograjsko hribovje, Snežnik, Javorniki, Pokljuka se bo treba zment ali gremo bolj severno :huh:

To bi šel tudi jaz zraven .(če me bote vzel) :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!