Skoči na vsebino

Super Tenere klub


Priporočene objave

Ja tako je to dandanes. Za prijatelja si je treba čas uzet (tudi če je dvokolesni) Rokrs8 Ti kaj treniraš za transilvanijo? Z 500 km v riti boš bole tenko piska. :whistle:

ta je dobra "Z 500km v riti boš tenko piska :cry: " :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do našega morja (300km) mi ni noben problem tak da bom tistih 200 dodatnih kilometrov že zmogel. Ali pa bomo dali blazino pod rit. .)

Pa v bližini imam glinokop in našo šumo tako da mam tudi za off road trening pogoje.

Popravljeno . Popravil rokrs8
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem me pa ne skrbi zate :rolleyes: . bom pa ob priliki probal prit k tebi, da vidim kje ti to treniraš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro da se je vreme malo popravilo - pridno nabiram kilometre; letos jih je že skoraj za jurja in pol :naughty: , tako da če kdo kje vidi črno ST-jko s takimle :krneki: šoferjem, sem to verjetno jaz. V nedeljo sem videl eno na avtobanu. Zgledalo je kot da gre Rokrs8 namorje al se motim?

P.S. V murski soboti si je eden kupil ST-jko, letnik 93, modro bela. Je to komu kaj znano? Motorček je zelo lepo spedenan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek popoldne sem šel dol na morje v nedeljo pa sem se peljal že nazaj. Zraven sem imel tudi sopotnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek popoldne sem šel dol na morje v nedeljo pa sem se peljal že nazaj. Zraven sem imel tudi sopotnico.

In, kje so slike.....sopotnice :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hvala pertočanec. .) Aja kej pa si naju videl? Nazaj naju je lepo pralo tam okrog Ljubljane pa še gužva je bila kot vedno.

Kaj bi šel kdo v soboto??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi šel kdo v soboto??????

Ne vem še, s časom zelo slabo kaže.

Me pa vleče, ker bo Stefan (Steve) iz madžarskega kluba tud tam, bi lahk v živo glede Transilvanie kaj zvedel.

Popravljeno . Popravil stenere
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za rokrs8 - videl sem vaju v okolici trojan (sem bil s službenim kombijem). Za zgoraj omenjeno srečanje me je pa precej melo, samo sem zbolel in trenutno živim samo od antibiotikov in sirupa proti kašlju tako da ne bo nič. :headbang: upam samo da bom čimprej spet fit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za rokrs8 - videl sem vaju v okolici trojan (sem bil s službenim kombijem). Za zgoraj omenjeno srečanje me je pa precej melo, samo sem zbolel in trenutno živim samo od antibiotikov in sirupa proti kašlju tako da ne bo nič. :headbang: upam samo da bom čimprej spet fit

rokrs8

Držimo pesti da bo bolje

Ja jaz tudi nea grem, vreme :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ravnokar zamenjal membrane na fergazerjih. Ena je bila malo že počena. Razlika pa ni opazna.

Toliko da nekaj povem da nebo tako tiho :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

I AM BACK!!!! :naughty: Koncno sem se skopal iz bronhitisa, Zdaj pa, kot je že bilo rečeno, gas pa čez vas :worship: . V glavnem sicer v službo ampak km se pa nabirajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede Rokrs8 - Nič ne poveš kako se kaj obnese novi disk, pa če se že kaj ve če se da kaj takega dobit pri tebi (saj vem da sem sebičen ampak... :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno imam gor samo zadnjega in ni problemov. Prva dva bom zamenjal ko stare ploščice dokonca skurim. Žal pa se ne da več dobiti ker sem zaključil z prakso in ne bom več delal pri tem podjetju. Pa še svoje sem težko dobil ker sem čakal na njih pol leta. Žal. Če bi blo po moje bi vsi v Sloveniji imeli nove diske. (Super teneraši) .)

Tako sedaj pa natovorim mojo kozico in skočim do Barbarige pogledat če še je vedno morje slano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je zdaj banda vozite kaj al tak kot jaz(NIČČČ) :headbang:

:eek: Kaj nič vozit.V enem dnevu is Loke do Bihača pa nazaj :kva2: cca 700km.Je pa rit že kar otrpnila proti koncu dneva :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima plavo ST-jko in belo čelado??

Hop danes naredil približno 300 km poraba 8l :wacko: :blink:

Bova morala to še enkrat pregledat, prej mi je tolk kurla z dvema, pa Garmiin sem ga mislil dones vreči v Dravo. Sem mu dal pogoje da se izogiba avtocesti in makadamu, me je peljal preko Rogle v Maribor :wacko: in še po makadamu me je peljal ene 10 km. Jeb...... takega navigatorja :yea1: Za znoret!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ima plavo ST-jko in belo čelado??

Hop danes naredil približno 300 km poraba 8l :wacko: :blink:

Bova morala to še enkrat pregledat, prej mi je tolk kurla z dvema, pa Garmiin sem ga mislil dones vreči v Dravo. Sem mu dal pogoje da se izogiba avtocesti in makadamu, me je peljal preko Rogle v Maribor :wacko: in še po makadamu me je peljal ene 10 km. Jeb...... takega navigatorja :yea1: Za znoret!

Ne sekiraj se vse bomo porihtali,še vsakega smo bomo pa tud tvojga :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!