Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Za vse ki vas zanimam se da naročiti stvari iz luisa iz nemčije tudi preko podjetja luis ki se nahaja v ljubljani na celovški zraven m-pubu ter LPP-ja.

Tam lahko naročiš karkoli pride te čist malo dražje kot na internetni strani saj je davek v nemčiji 19% v slo pa 20% pa brez poštnine samo bodite previdni saj ni reklamacij. Čakalna doba pa je približno en teden, aja pa pridet ga morš iskat v lj.

Jaz sem preko njih naročil akumulator sam nisem dobro pogledal sliko na internetu tako da sem imel + ter - narobe obrnjen kot je na mojem motorju. So pa tudi v kontaktu z servisno službo v nemčiji tako da če niste čisto sigurni lahko oni vprašajo.

Če bo zanimanje bom objavil tudi telefonsko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse ki vas zanimam se da naročiti stvari iz luisa iz nemčije tudi preko podjetja luis ki se nahaja v ljubljani na celovški zraven m-pubu ter LPP-ja.

Tam lahko naročiš karkoli pride te čist malo dražje kot na internetni strani saj je davek v nemčiji 19% v slo pa 20% pa brez poštnine samo bodite previdni saj ni reklamacij. Čakalna doba pa je približno en teden, aja pa pridet ga morš iskat v lj.

Jaz sem preko njih naročil akumulator sam nisem dobro pogledal sliko na internetu tako da sem imel + ter - narobe obrnjen kot je na mojem motorju. So pa tudi v kontaktu z servisno službo v nemčiji tako da če niste čisto sigurni lahko oni vprašajo.

Če bo zanimanje bom objavil tudi telefonsko.

Če bi prebral nekaj strani nazaj to tudi piše tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bilo v tej temi napisano vsaj 10x že :D

No pa še 11ič. Podjetje je Trg d.o.o., kogara zanima naj to vpiše na najdi.si :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Habatu noče dat več popusta, vsaj prejšn teden ni. (pravi da so drugje tudi take cene, 300€ pa ne dam)

kaj rabis od sidija. ti jaz zrihtam zelo ugodno.

sidi vertigo so za 190 € tako za primerjavo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 1.marca bojo imeli Louis Saisonstart-Party in bojo imeli 15% Rabatt-Gutschein...

Sem dobil mail samo nič ne razumem. Kaj pa pomeni to? A da je na vse 15% rabata ali kaj?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem dobil mail samo nič ne razumem. Kaj pa pomeni to? A da je na vse 15% rabata ali kaj?

LP

Rabat je samo na neznižane artikle in na artikle, ki niso v akciji... rabat ti obračunajo samo ob predložitvi kupona, ki si ga dobil po mailu in sicer samo za 1, najdražji izdelek ki ga kupuješ (ki pa seveda, kot sem že napisal ne sme biti v kakršnikoli akciji ali znižan)... tako da hmmm, bolj marketinška poteza kot kaj drugega... se bom pa sam , če bo lepo vreme tudi z mopedom zgolj zaradi radovednosti in izleta zapeljal gor... :rolleyes:

osebno, če ne rabiš kaj konkretnega in nujnega, predlagam drugo taktiko...zanimive izdelke malo pomeriš, si zapišeš številke artiklov in velikost, pol pa čakaš do konca sezone na razprodajo v skladišču (restposten) :naughty: - tekom leta tudi večkrat prečekiraš... pol pa robo naročiš pri TRG v LJ.

...se najde tamle novembra velikokrat kaj smešno ugodnega... sam sem tako kupil svojo prejšnjo čelado (AIROH), torbe za čoper, brezrokavnik, touring čevlje, oljni filter..., skratka se najde marsikaj... ampak po mojem izključno ob akcijah, znižanjih ali na takle način... drugače so cene kvalitetnih oblačil, čelad...v Louisu kar primerljive z našimi :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, jaz sem lani 1.decembra kupil škornje (-50%) in čelado shark (-37%)

meni se je splačalo iti malo na izlet :worship: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem v Villach v Louisa. Vem da je zraven še Hain gericke, me pa zanima, če je tam v bližini še katera druga motoristična trgovina?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem v Villach v Louisa. Vem da je zraven še Hain gericke, me pa zanima, če je tam v bližini še katera druga motoristična trgovina?

ja Redlbach je še, to je pa ene dva križišča (če greš skozi Villach) prej na desni strani. Majo kar super zadevice, samo je pa malo dražje kot Hein gericke in Louis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Redlbach je še, to je pa ene dva križišča (če greš skozi Villach) prej na desni strani. Majo kar super zadevice, samo je pa malo dražje kot Hein gericke in Louis

A imaš naslov od te trgovine? Google nič ne najde... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od redlbacha ne vem ker to sem slučajno našla, tko da,....

tukaj imaš en link, ta trgovina se tudi nahaja v Villachu, tko da,....

http://www.1000ps.at/haendler-196370-Ginzi...Filiale_Villach

za redlbach ti pa lahko povem samo pot, pa še to si nisem ravno zapomnila, samo vem, da če greš proti Louisu skozi mesto, potem dva ali tri križišča predno zaviješ proti Faak am See zaviješ na desno, seveda če prideš iz Kranjskogorske strani ;)

drugače grem pa tudi jaz jutri v Villach, moram nekaj motorističnih zadev kupiti, tko da,.....

:topic: zakaj danes ne zaključujem stavkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ fastgirl: Sem najdu na zemljevidu.

Hvala!

aja si?

lahko link pripopaš oz. zemljevid ali kakorkoli že :winkiss: prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi lahko en prijazni možic ali možiclja razloži, kje v Grazu je ta trgovina. Rad bi imel nove smerokaze (klasične ovalne z wolframovo žarnico, vendar modrim ali sivim steklom) in rollbare za zaščito agregata. Motor je ZR-7S. Mislite, da imajo to na zalogi ali moram z njimi prej stopiti v kontakt preko e-maila? :) Danke schön für ihren Antwort ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse tuje firme lojz,FC-Moto mottoinin in ostali so dosti cenejši kot pa pri nas samo pri čeladi in jakni sem prišparal 350€ ampak moraš kupovat ko imajo znižanja in razprodaje in še slika za tebe ki si z maribora in ne veš kje je lojz

post-18532-1204212102_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi lahko en prijazni možic ali možiclja razloži, kje v Grazu je ta trgovina. Rad bi imel nove smerokaze (klasične ovalne z wolframovo žarnico, vendar modrim ali sivim steklom) in rollbare za zaščito agregata. Motor je ZR-7S. Mislite, da imajo to na zalogi ali moram z njimi prej stopiti v kontakt preko e-maila? :) Danke schön für ihren Antwort ;)

Evo MHB, GPS by Pirrulz:

- spokaš se na gornji mejni prehod Šentilj

- po avtocesti gas do Graza (pravilno slovensko: Gradca )

- cca. 8 km pred Gradcem se začne omejitev 100km na uro

- potem se pelješ mimo šoping centra Seiersberg (na tvoji desni), kjer razen mediamarkta in neke špecerije,

kjer si lahko kupiš odžejalo, ni kake pametne trgovine, razen za avšaste babe

- čez par km maš table za Salzburg (desno), ki jim ne slediš

- prideš do rondoja , ki ga zapustiš imidijetli prvi izvoz desno - šoping center West

- pičiš samo ravno čez cca. 1-2 semaforja (samo pri zeleni ,se razume )

- za nadvozom takoj zaviješ na desno proti Puntigamu (tam med drugim delajo tudi pir)

- na 1. semaforju zamotaš volan desno (= pelješ desno) --> oz .če bo peljal MM, mu zatežiš "pa ne tja, desno, desno je napisal!"

- čez cca. 1-2- semaforja na levi strani vidiš parkplac in bajto, ki si jo bratsko delita nek drugi gešeft in pa Louis

Za pot nazaj sledi navodilom od zadaj naprej

Verjetno bo Ice imel še par pripomb na moj GPS, ampak mu oprostim.

aja pa ne jim tam not rečt da mene poznaš, ker te bodo fuknili ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj mi lahko en prijazni možic ali možiclja razloži, kje v Grazu je ta trgovina...

če greš po stari cesti (ne po avtocesti) do gradca, potem se pelješ direktno mimo te trgovine

- potem se pelješ mimo šoping centra Seiersberg (na tvoji desni), kjer razen mediamarkta in neke špecerije,

kjer si lahko kupiš odžejalo, ni kake pametne trgovine, razen za avšaste babe

nono... za kakšne avšaste babe? :blink: notri je tudi športna trgovina, če se ne motim sports experts ali intersport (ne vem točno, samo vem, da ena od teh dveh trgovin). a to je za avšaste babe? ponavadi je notri več predstavnikov moškega spola, kot pa avšastih bab :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš po stari cesti (ne po avtocesti) do gradca, potem se pelješ direktno mimo te trgovine

nono... za kakšne avšaste babe? :blink: notri je tudi športna trgovina, če se ne motim sports experts ali intersport (ne vem točno, samo vem, da ena od teh dveh trgovin). a to je za avšaste babe? ponavadi je notri več predstavnikov moškega spola, kot pa avšastih bab :angry:

:lol1: tak je opisal pot Pirrulz, leta gospodovega 2006.

Takrat so še bile nekatere avšaste , ampak danes jih več ni.So izumrle. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!