Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Registiraš se na spletni strani, normalno kupiš v njihovi spletni trgovini kot v vsaki drugi, na koncu zbereš ali želiš plačati s Paypalom, ali pač preko bančnega nakazila, tako da ti na mejl pošljejo predračun s podatki, počakaš 5 dni in roba je pri tebi doma :)

Pošiljajo preko DHL-a, poštnina pa za Slovenijo stane 10€, neglede na to kolk kupiš. Oziroma včasih je bila omejitev na paket do 50kg (ne vem če je še)..

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj...

Gledam zdaj na Louisovi strani, da imajo nekakšne Fun Carde in me zanima kaj ta kartica sploh pomeni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nekaj...

Gledam zdaj na Louisovi strani, da imajo nekakšne Fun Carde in me zanima kaj ta kartica sploh pomeni?

Podobno kot Mercatorjeva pika.. Imaš več izvedb.. Navadna je samo zato, da na njej zbiraš točke (vsak artikel je vreden tolk pa tolk točk, ena točka je menda pa vredna 1 cent, oz. nekaj takega.. ) Ko pride obračunsko obdobje ti pač po pošti pošljejo domov dobropis v višini vrednosti zbranih točk in ga lahko skoristiš pri naslednjem nakupu..

Imaš pa tudi kartico, ki je hkrati lahko tudi plačilna kartica, itd..

Uredu zadeva, če kej več kupuješ tam.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste že večkrat obiskilai Louis, koliko je robe v trgovini?

Je na izbiro več stvari kot na internetu ali nekako podobno, kot je objavljenu na spletu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis ponuja točno tisto kar je v njihovem katalogu, vse kar je v katalogu (in še kakšna malenkost več) je na spletu, v trgovinah pa večina omenjenega. V vsakem primeru je pa na spletu prej več kakor manj v primerjavi s trovinami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... v soboto je bilo ob 16 v okolici Beljaka kar hudo, neurje s točo, vode skos 20cm na cesti, po AC smo vozili 20km/h brisalci pa komej odmetavali vodo, sreča sem bil z avtom...

Ufff, potem sva za malenkost ušla - se je pa že videlo v smeri Dobrača, da se nekaj "kuha" ...

Aja pišem pa zato, da ji pohvalim: :worship:

Kot že napisano: bila v trgovini v soboto in ker dotičnega artikla ni bilo na zalogi v željeni barvi, reče prodajalka: ajn moment bite ... beštelen ??? In sva naročila (dobava 7-10 dni), pustila 10 € kot dokaz resnosti naročila, mobi cifro in e-mail naslov in ... danes pokličejo in povedo, da naju roba (2x: velikost XS in S) čaka pri njih v trgovini. Pa imava s5 vzrok za kratek izletek v Avstrijo ... :naughty:

post-1569-0-94432600-1316606635_thumb.jpg

post-1569-0-79429600-1316606672_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo napiše postopek kako plačam račun od Louisa na Kliku? Ali je bolje, da grema kar nekam plačati?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo napiše postopek kako plačam račun od Louisa na Kliku? Ali je bolje, da grema kar nekam plačati?

Torej na prvi sliki je obrazec iz Klika, na drugi sliki pa podatki Louisa. Na 3. sliki sem izpolnil obrazec. Je ta obrazec vredu izpolnjen? Kaj vpišem pod "Klirinška koda"?

post-20041-0-06743500-1317204237_thumb.jpg

post-20041-0-72235400-1317204242_thumb.jpg

post-20041-0-82306800-1317204431_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kde gro jutri v Louisa? Bi rail nekaj, kar je samo še jutri po znižani ceni.

Bil sem včeraj gori, tako da lahko priložim še vinjeto.

Sem iz celjskega konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mogoče kdo ve, če so se že začele razprodaje v Louisu, ki so ponavadi ob koncu sezone, torej bi počasi že morale biti?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim, da kakšne generalne razprodaje pri njih ni. Imajo skozi celo leto akcije, ko stvari znižajo. Na njihovi strani je vsak mesec nov letak (pdf in flash) http://www.louis.de/_2026db9c0e8a94240a59cfd54f676fabfe/index.php?topic=beihefter&ADTRACTIONSLOT=home_zweifach_beihefter .

Naprimer: spremljam ceno čelade Shoei XR 1100 v določeni grafiki in je bila v akciji že konec poletja (zakaj? - ob gledanju kataloga Shoei 2012 sem potem videl, da te kombinacije ne bo v prihodnjem letu).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, se eno opozorilo (nisem gledal cele teme, lahko da je ze kdo napisal): kar je t.i. last chance akcija je navoljo izkljucno preko interneta, in v trgovinah NI na voljo.

pi es: narocil do zdaj 3x, zaenkrat zadovoljen. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nja, se eno opozorilo (nisem gledal cele teme, lahko da je ze kdo napisal): kar je t.i. last chance akcija je navoljo izkljucno preko interneta, in v trgovinah NI na voljo.

pi es: narocil do zdaj 3x, zaenkrat zadovoljen. :)

Info iz prve roke. Če kodna števila zače z 60, potem je na voljo samo preko interneta, ostali izdelki se dobijo tudi v trgovinah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaa, to je dobro vedeti - dva kolega se ravno v soboto odpravljata v Graz v shopping - hvala za info! :OK:

Sem pa danes prejel jakno ki sem jo narocil preko neta. Se enkrat sem pozitivno presenecen - preko neta sem narocil celado, rokavice in jakno, velikosti sem vzel iz njihovih tabel (pa seveda svojega telesa). In tiste mere se kako dobro stimajo, vsa oprema je kot narejena samo zame. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ali lahko kdo kaj pove o opremi Probiker bi kupil jakno + hlače sam ne vem kakšna je kvaliteta.

Če je ok bi šel v soboto gor .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko kdo kaj pove o opremi Probiker bi kupil jakno + hlače sam ne vem kakšna je kvaliteta.

Če je ok bi šel v soboto gor .

Pojdi raje 18-tega februarja v Munchen IMOT izbira dosti večja in bolj ugodno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi raje 18-tega februarja v Munchen IMOT izbira dosti večja in bolj ugodno !

Mi smo bili 2x in oba krat smo končali v šopingu po štacunah Hein Gericke, Polo in Louisu, ker je sejem bil beden.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo bili 2x in oba krat smo končali v šopingu po štacunah Hein Gericke, Polo in Louisu, ker je sejem bil beden.

Nerazumem,da na IMOTU nenajdeš potem sigurno nisi po Yu-su, jaz sem še vedno vse kar sem isksal našel(čelado-rez.vizir z pinlokom,leder kombi-Dainese,rokavice xxxl,Sidy škornje,kamero itd.itd., sicer pa saj je VEDNO na IMOTU tudi; Heim Gerike,Louis in Polo,čeprav slednji bo letos verjetno prodajal samo "rest poste" -ostanke,ker gre v stečaj tako je pisalo v Motorradu !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil it v soboto do Luisa, potem pa sem se v petek zapeljal do trgovca, ki mi je prodal motor in se pri njem kpl. napravil izredni popust za SPIDI. Ženo pa sem napravil v TC-ju, kjer so se tudi zelo potrudili. Sedaj samo še pomlad treba počakat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!