Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Nerazumem,da na IMOTU nenajdeš potem sigurno nisi po Yu-su, jaz sem še vedno vse kar sem isksal našel(čelado-rez.vizir z pinlokom,leder kombi-Dainese,rokavice xxxl,Sidy škornje,kamero itd.itd., sicer pa saj je VEDNO na IMOTU tudi; Heim Gerike,Louis in Polo,čeprav slednji bo letos verjetno prodajal samo "rest poste" -ostanke,ker gre v stečaj tako je pisalo v Motorradu !

ja, je pisalo za Polo v decembru, po preverjenih podatkih sedaj delajo normalno, so uredili zadeve, ker roba normalno prihaja, pa katalog bo tud februarja proti koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil par dni nazaj letak z mesečno akcijo kjer je pisalo, da je katalog na poti :)

So se začeli kar trudit pri Louisu, redno pošiljajo akcijske letake v Slovenijo, kataloge kot kaže tudi, poštnina za Slovenijo je samo še 7.99 eur, Paypal so zrihtali.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PayPal ne dela, sem hotel kupit ketno in zobnike, kliknem plačilo preko paypala, potrdim naročilo in to je to, nobene preusmeritve na paypal, da bi takoj plačal, nobenega obvestila na mail, nič od nič :P

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PayPal ne dela, sem hotel kupit ketno in zobnike, kliknem plačilo preko paypala, potrdim naročilo in to je to, nobene preusmeritve na paypal, da bi takoj plačal, nobenega obvestila na mail, nič od nič :P

Meni je delalo v soboto. :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PayPal ne dela, sem hotel kupit ketno in zobnike, kliknem plačilo preko paypala, potrdim naročilo in to je to, nobene preusmeritve na paypal, da bi takoj plačal, nobenega obvestila na mail, nič od nič :P

Bodi previden pri nakupu verižnega seta v Louisu,ker je sicer res poceni ,vendar kvaliteta ni najboljša.

Lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bodi previden pri nakupu verižnega seta v Louisu,ker je sicer res poceni ,vendar kvaliteta ni najboljša.

Verižni seti v Louisu NISO POCENI... vsaj za moj moped ne... Lani je bila akcijska cena za XJR ravno tako 179 € in ga nisem nabavil... potem sem menjal na servisu pri yogiju v Vinski gori in plačal z montažo vred 170 €... sam ne me vprašat kakšno znamko imam gor, ker ne vem, nisem vprašal, ker mojstru verjamem da je ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, saj ti naši serviserji verjetno tu nekje nabavljajo, da z montažo vred pol pridejo pod louisovo ceno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakšna je pa lahko razlika, če vzamem D.I.Dovo ketno v Louisu, ali pa kje drugje, sej vse pride iz iste fabrke -.0?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakšna je pa lahko razlika, če vzamem D.I.Dovo ketno v Louisu, ali pa kje drugje, sej vse pride iz iste fabrke -.0?

Glavna razlika je v glavah nekaterih uporabnikov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kakšna je pa lahko razlika, če vzamem D.I.Dovo ketno v Louisu, ali pa kje drugje, sej vse pride iz iste fabrke -.0?

Ker tudi DID verige pridejo z različnimi oznakami, oz v različnih kvalitatah. Tko da je treba bit pozoren, katero DID verigo kupiš. VMX, VM ali V je občutna razlika v ceni in še bolj občutna razlika v tem koliko km zdrži. Nekaj več najdeš tukaj

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glavna razlika je v glavah nekaterih uporabnikov :)

Ja res je ,glave so različne ene razumejo namig,druge pač ne.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker tudi DID verige pridejo z različnimi oznakami, oz v različnih kvalitatah. Tko da je treba bit pozoren, katero DID verigo kupiš. VMX, VM ali V je občutna razlika v ceni in še bolj občutna razlika v tem koliko km zdrži. Nekaj več najdeš tukaj

Točno tako,samo eni tega očitno ne razumejo.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te verige, ki so "v akciji" pri Lojzetu, so za bolj starejše letnike motorjev, kolikor sem na hitro pogledal. Najbrž jim ostajajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v petek in soboto pa nudijo pri nakupu 20% popust na en izdelek ki ni v akciji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil tale kuponček prem maila, pa me zanima če velja tudi če naročim zadevo prek TRG doo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opažam da ste tukaj strokovnjaki za Louis :)

imel bi sledeči problem: ker živim razmeroma daleč od Louisa ( torej na obali ) in sem pri njih najdel en kombinezon ki mi nekako ustreza me zanima kako je z naročilom in potem eventuelno če mi artikel ne ustreza tudi vračilo kupnine?

Aja, grem mogoče kdo v kratkem v Louis iz primorskega konca?

Lp, forfeitt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven kataloga z bonom je tudi besedilo ''..če zaradi kateregakoli vzroka niste zadovoljni z vašim izdelkom ali ste odkrili napako, lahko izdelek pošljete nazaj, mi pa vam povrnemo kupnino, popravimo izdelek ali vam pošljemo novega..''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!