Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Mene pa zanima ce ta kupon velja za vsakega clana, ker sam imam samo njihovo kartico maila pa nisem oddal da bi mi poslal popust?

Se pravi ce je mozno popust uveljavit samo z kartico?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ce ta kupon velja za vsakega clana, ker sam imam samo njihovo kartico maila pa nisem oddal da bi mi poslal popust?

Se pravi ce je mozno popust uveljavit samo z kartico?

ponavadi so ti kuponi natisnjeni v trgovini na A4 listih in ga lahko vzameš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men "na uč" deluje isti, kot tisti moder. Jaz imam modrega. Če si vzameš čas, se da ketno prav lepo očistit. Na takšni, ki je bila potrebne menjave sem poskusila in se jo je dalo očistit do svetlečega, kot bi bila nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi, ki ste bili v soboto v Beljaku... je še ostalo kaj robe...? :kva1: :kva1:

Da ne bi sredi tedna prišel gor vnovčit bon, pa skoraj nič za kupiti...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi, ki ste bili v soboto v Beljaku... je še ostalo kaj robe...? :kva1: :kva1:

Da ne bi sredi tedna prišel gor vnovčit bon, pa skoraj nič za kupiti...

...da ne boš pozabil vzet enega kataloga za mene, ko boš že gor ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ne boš pozabil vzet enega kataloga za mene, ko boš že gor ;-)

Lahko, zakaj pa ne. Jaz sem ga kar po pošti dobil -vsakemu pošljejo, ki ima kartico. Je pa tudi opcija ''katalog bestellen'' na njihovi strani in ti vsake toliko še reklame pošiljajo.. No, sicer itak prej na netu vidiš akcije, pač ena otipljiva oblika je pa tudi nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katalog je prejšni tedn prišo, vsaj jaz sem ga dobil v sredo.

..ti šment, jaz tudi. So pa na razpolago tudi v TRG d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede ... Katalogu, ki sem ga dobil po pošti, je bil priložen bon za 10 EUR popusta, ki pa velja samo do 18.3.2012 .... Poleg tega ni prenosljiv, unovči pa se lahko samo ob nakupu nad 50 EUR.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ve kdo, kako je z temi vikend akcijami pri Louis-u, ko imajo 20% popusta v petek in soboto. Rad bi si zrihtal nastavljive stopalke Gilles VCR38GT, ki pa so samo preko neta naročljiva :BUA: (če je potem isti popust, ko imajo akcijo -20%).

Ve kdo, kdaj imajo naslednjo akcijo popustov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...da ne boš pozabil vzet enega kataloga za mene, ko boš že gor ;-)

Če potrebuješ katalog ti ga jaz podarim. Pa še bon zraven ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kam se zapeljat, Beljak ali Graz? Bližje se mi zdi, da je Beljak, ampak bi šel tja, kjer je več izbire. Gre se mi predvsem, da imajo cifre za probat, za naročit, čakat ni panike, kupujem pa praktično vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če potrebuješ katalog ti ga jaz podarim. Pa še bon zraven ;)

Hvala ... ampak sva predaleč narazen :-(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mene neki zanima... Do sedaj sem vedno ko sm hotu kupit kaj iz Louisa šel v Avstrijo, zdej me pa zanima če bi šou v Koper oz. pač tja kjer je ta Trg d.o.o. ki naj bi prodajal robo iz Louisa, a so tam cene popolnoma enake al so kake razlike? Tiste bone za 10 EUR se da tudi tam koristit? Imam pa tudi kartico od Louisa, a tiste pike na kartico dobim tudi tam? Al to velja samo v Avstriji v njihovih trgovinah?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar imamo v Sloveniji je bol žalostno, cene so sicer enake kot v katalogu, pike pa pozabi (samo v trgovini ali preko spleta). Še najhuje pa je, ko vidiŠ kaj imajo na lageru, tu v MB ju sem bil dvakrat pri njih, pa ni bilo skoraj nobene izbire.

Mogoče se je kaj popravilo, vendar nikakor ne moreŠ primerjat s ta pravo Louisovo trgovino.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to kar imamo v Sloveniji je bol žalostno, cene so sicer enake kot v katalogu, pike pa pozabi (samo v trgovini ali preko spleta). Še najhuje pa je, ko vidiŠ kaj imajo na lageru, tu v MB ju sem bil dvakrat pri njih, pa ni bilo skoraj nobene izbire.

Mogoče se je kaj popravilo, vendar nikakor ne moreŠ primerjat s ta pravo Louisovo trgovino.

LP Bajsi

Aha...se mi je kar zdelo...hvala za odgovor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...se mi je kar zdelo...hvala za odgovor ;)

lahko pa naročiš izdelke iz Louisa in jih pri njih prevzameš, nimaš stroška poštnine; cene so pa iste, kot v katalogu oz. višje so za 1% zaradi razlike v davku (pri nas je 20%, pri njih pa 19%).

Popravljeno . Popravil aders
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če potrebuješ katalog ti ga jaz podarim. Pa še bon zraven ;)

Hvala ... ampak sva predaleč narazen :-(

tudi jaz podarim katalog in lahko tudi z bonom... prevzem zaenkrat okolica celja, drugi teden pa tudi kje po sloveniji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kam se zapeljat, Beljak ali Graz? Bližje se mi zdi, da je Beljak, ampak bi šel tja, kjer je več izbire. Gre se mi predvsem, da imajo cifre za probat, za naročit, čakat ni panike, kupujem pa praktično vse.

Malo poglej po "domačih" trgovinah, če imajo kakšne razprodaje/akcije, ker Louis (razen pri "izrednih" ponudbah) ni nič bolj poceni, pa še izbira je daleč od "pestre" (omejena na par blagovnih znamk). Običajno je kupovanje "vse naenkrat" hudičevo draga stvar (če ne gre drugače pač moraš, drugače pa je boljše "loviti" kakšne akcije).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mene neki zanima... Do sedaj sem vedno ko sm hotu kupit kaj iz Louisa šel v Avstrijo, zdej me pa zanima če bi šou v Koper oz. pač tja kjer je ta Trg d.o.o. ki naj bi prodajal robo iz Louisa, a so tam cene popolnoma enake al so kake razlike? Tiste bone za 10 EUR se da tudi tam koristit? Imam pa tudi kartico od Louisa, a tiste pike na kartico dobim tudi tam? Al to velja samo v Avstriji v njihovih trgovinah?

Tudi jaz šenkam bon če ga kdo rabi. Stvari ki so v Luisu v akciji ni nujno da so tudi pri nas. Vsaj jaz sem kupil v Slo. stojalo za moped pa je blo v akciji, ampak samo v Louisu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz šenkam bon če ga kdo rabi. Stvari ki so v Luisu v akciji ni nujno da so tudi pri nas. Vsaj jaz sem kupil v Slo. stojalo za moped pa je blo v akciji, ampak samo v Louisu....

Ja če kupiš iz njihove zaloge, potem je to po njihovih cenah, ki so lahko drugačne kot v Louisu.. Se pa da vse kar je v akciji v Louisu naročit tudi pri njih po istih akcijskih cenah. Samo prit moreš tja, pa rečt hočem ta pa ta artikel s to pa to kataloško številko, ki je trenutno znižan na tolk pa tolk in je :) Preverjeno, sem že velikokrat tako naročil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če kupiš iz njihove zaloge, potem je to po njihovih cenah, ki so lahko drugačne kot v Louisu.. Se pa da vse kar je v akciji v Louisu naročit tudi pri njih po istih akcijskih cenah. Samo prit moreš tja, pa rečt hočem ta pa ta artikel s to pa to kataloško številko, ki je trenutno znižan na tolk pa tolk in je :) Preverjeno, sem že velikokrat tako naročil.

Točno tako, s tem da sploh ni treba iti nikamor ampak vse urediš preko maila in to po cenah kakšne so na Louisovi internetni strani. Prepišeš kataloško številko, ceno in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!