Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Še zdej samo debel gledam :eek:

Dons sem dobiu pošto iz Louisa in reklama je v slovenščini :blink:

Hja-tut vredu! :OK: Samo to še čakam, da odprejo njihovo štarcuno nekje v centru Slovenije!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kolikor se bo kdo odpravljal v Louisa ali HG bi rabil eno malenkost za pritovorit v SLO. Gre se pa za liter olja za scottoiler.

Plačilo za uslugo seveda :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej samo debel gledam :eek:

Dons sem dobiu pošto iz Louisa in reklama je v slovenščini :blink:

Hja-tut vredu! :OK: Samo to še čakam, da odprejo njihovo štarcuno nekje v centru Slovenije!!

Sestra tud dobla posto iz louisa...samo ta ko jo jo dobla je v nemscini :(

Drugac jst tud upam da bojo se louis prpelal v slovenijo ce so ze hofer :D

Pa jst tudi se enkrat prosim da ce gre kdo v louisa ce bi mi lahko nekaj prpelal...placam :beer2:

gre se pa za dve tank torbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej samo debel gledam :eek:

Dons sem dobiu pošto iz Louisa in reklama je v slovenščini :blink:

jaz tudi dobil....na slovenačkom :) pa še bon za 5 ojrof :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz tudi dobil....na slovenačkom :) pa še bon za 5 ojrof :OK:

In jaz :) ...do pike enako... :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In jaz :) ...do pike enako... :D :OK:

... in s tem smo dokončno obveščeni ... nikar zdaj vsi ne pišite, da ste dobili to pošto :nono: :grrr :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa jaz napisal, da nisem nič dobil!! :(

Aja, Leteči pa justaboy, jaz grem mogoče nekje v sredini meseca gor. Lahko kaj pripeljem, ni pa 100% da grem. Se zmenimo po PM.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, kakšna reklama, kakšni euri? :hmm: Jest nism nobene vrednostne pošilke dobu. :(

Jaz pa. Popust za 5 EUR. Za 6 EUR ti jo pošljem po pošti. :D :P

P.s.: Kot pričakovano, sem bil navdušen nad slovnico in semantičnimi bravurami na flyerju. :grrr :slap:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj mi povejte... ne da se mi brat vseh 34 strani :blush:

me pa zanima, če iz te trgovine res ne pošiljajo v slovenijo?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni noben rekel, da ne pošiljajo v Slovenijo. Normalno da pošiljajo! :) V tej temi je že kar nekaj motosvetovcev opisalo postopek, preberi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To njihovo plačevanje ne razumem, sploh je pa še dodatn problem, ker tale nemščina ni glih moj jezik.

V bistvu mi ne gre tole v glavo: naročil sem par proizvodov, poslali so mi mejl z izbranimi proizvodi, ter znesek koliko stanejo (80euru) . Nato sem dobil še drugi mejl v katere mi pišejo kam nakažem znesek:

invoice total : EUR 42,85

postal costs : EUR 40,42

minus deposit : EUR 0,00

------------------

outstanding amount : EUR 83,27

zej ne kapiram tega: če so produkti 80euru, pa invoice 42 pa postal 40, ka morem zej 160euru nakazat hudiča? če ne, ka pol je poštnina sam 3 evre?

Jst to pr njih čisto nič ne razumem. Dejte mi razložit, tisti k razumete ta sistem.

Zakaj ne nardijo online plačevanja z activo al pa eurocardom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo uradni odgovor glede poštnine........

Thank you for your e-mail to info@louis.de and your interest

in our products.

The shipment costs for Slovenia are the following:

weight of one parcel max. 20,- kg

groundprice per parcel: Euro 18,41

+ per kilo: Euro 2,56

for example: The weight of products you have ordered is 13,4 kg,

so the shipment costs are: Euro 54,25

With kind regards

DETLEV LOUIS

Motorradvertriebsges. mbH

Nicole Naeve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmedla me je INVOICE total, ker je bila različna od cene izdelkov ki sem jih naročil. No sem ugotovil, da enga izdelka ni na voljo in so že odšteli ga v skupni invoice total. Tok da mi je zej vse jasn, ampak poštnina me pride preveč.

Se bo treba zapeljat v avstrijo kak petek al pa soboto. Če je kakšen junak ki ve pot, pa bi se pelu zravn... se lohk zmenmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz kod pa si??

drugače s tabo ne morm it.samo je pa pot enostavna. pa čist enostavn ga je najdt. vzami zemljevid pa boš vidu.drugače pa res ni tko težko najdt.

aja pa najboljš je da greš tja.

papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapeljš se v Beljak, kjer sta ti obe trgovini na (se mi zdi) edini glavni ulici, ki pelje od Slovenije v center Beljaka, tako da ni velik za zgrešit, samo na njihovi strani si dobi mapo. V Grazu je Louisa čist preprosto najt, za HG se bo pa treba malo potrudit, samo tud ni sile. Vožnja te bo pa najbrž z malico vred :D prišla ceneje, kot poštnina.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmedla me je INVOICE total, ker je bila različna od cene izdelkov ki sem jih naročil. No sem ugotovil, da enga izdelka ni na voljo in so že odšteli ga v skupni invoice total. Tok da mi je zej vse jasn, ampak poštnina me pride preveč.

Se bo treba zapeljat v avstrijo kak petek al pa soboto. Če je kakšen junak ki ve pot, pa bi se pelu zravn... se lohk zmenmo.

Kdaj mas pa namen it?Pa predvidevam da ti je graz blizje kot beljak?Se lahko kaj zmenmo pa se pridruzim,sem dokaj blizu tebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikking... tudi jaz se ti pridružim na "potovanju" do Avstrije, ker namreč kupujem jakno in se bom tako ali tako odpravila gor (samo ne vem, kje je to, ker še nikoli nisem bila tam).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovina je na Tržaški cesti (stara cesta za Avstrijo) tik pred Puntigam pivovarno na desni strani iz smeri Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se lahka komot zmenmo, sem iz Celja. Jst načeloma lahko vsak dan grem, morem 2-3 dni prej vedet, da se v službi zmenim za enodnevni dopust.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se lahka komot zmenmo, sem iz Celja. Jst načeloma lahko vsak dan grem, morem 2-3 dni prej vedet, da se v službi zmenim za enodnevni dopust.

lp

šentjurčan, ti bi meni nekaj iz Louisa pripeljal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapeljš se v Beljak, kjer sta ti obe trgovini na (se mi zdi) edini glavni ulici, ki pelje od Slovenije v center Beljaka, tako da ni velik za zgrešit,

Rudi

Opa je :grim

...ko se pelješ po glavni cesti ne pozabi zaviti desno proti Faaker See-ju(ta tabla je v centru pred ali za mostom) in imaš na desni HG in malo naprej na levi Louisa poleg McDonald'sa

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vikking... saj sem tudi jaz iz Šentjurja.

Lahko se zmenimo, vendar mene od ponedeljka do srede ni. Poleg tega bi z mano šel še moj fant, torej bi bila že 2. Lahko tudi midva peljeva in se potem razdelijo stroški (v vsakem primeru). Zato morava tudi mi2 vedeti kakšen dan prej, da si on izgovori prosti dan. Jaz pa sem doma od četrtka do nedelje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To njihovo plačevanje ne razumem, sploh je pa še dodatn problem, ker tale nemščina ni glih moj jezik.

invoice total : EUR 42,85

postal costs : EUR 40,42

minus deposit : EUR 0,00

------------------

outstanding amount : EUR 83,27

zej ne kapiram tega: če so produkti 80euru, pa invoice 42 pa postal 40, ka morem zej 160euru nakazat hudiča? če ne, ka pol je poštnina sam 3 evre?

Jst to pr njih čisto nič ne razumem. Dejte mi razložit, tisti k razumete ta sistem.

Zakaj ne nardijo online plačevanja z activo al pa eurocardom.

invoice total pomeni "celoten račun"

postal costs pomeni "stroški poštnine"

minus depozit pomeni "minus depozit" (če bi vnaprej kaj evrov nakazal, za 'aro'

outstanding amount pomeni "znesek za plačilo"

pa angleščina je to, ne nemščina

Vikking... saj sem tudi jaz iz Šentjurja.

Lahko se zmenimo, vendar mene od ponedeljka do srede ni. Poleg tega bi z mano šel še moj fant, torej bi bila že 2. Lahko tudi midva peljeva in se potem razdelijo stroški (v vsakem primeru). Zato morava tudi mi2 vedeti kakšen dan prej, da si on izgovori prosti dan. Jaz pa sem doma od četrtka do nedelje.

fanta nikar zraven jemli ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!