Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

mogoče sem štorasti, vendar nič ne najdem za KLE 500 na LOUIS.de. Iščem daljšo šipico ter ščitnik za levi in desni tank. Majstri prosim pomagajte in obljubim da ne bom več gnjavil. :(

Ko odpreš njihovo stran, pojdi na linkMOTOBASE

in tam izbereš ustrezen model. Na pregledu, ki sledi, dobiš vso ropotijo, ki sliši točno na izbrani model.

"Rezervnih delov" kot plastika za posamezne modele na LOUISU ni, ker to prodajajo pač trgovine proizvajalcev ali pooblaččeni prodajalci .... dobiš pa veliko dodatne opreme ki je bolj splošne narave pa seveda tudi za posamezne modele.

V glavnem prebrskaj in boš videl, drugič pa malo bolj poglej po strani . :D

P.S.

Ni ti odgovoril "mojster". Tisti bi ti rekel Uporabi iskalnik :fight2:

:kva2: :lol1: :lol1: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm naroču robo za 284e, pa mi pošlejo potem da bo pršlo za 152e doplačila, kak to?

piše pa da je postal cost 26e in pol še 126e incluse???

ve kdo kaj to pomen, kaj je sam ptt 40k???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj najprej povem, da kar z zadovoljstvom kupujem pri njih že par let. nekaj pa me je kar presenetilo...

potrebovala sem sprednja blinkerja za ER-5. brskam doma po katalogu in mi je bilo hecno, da zadnje imajo, sprednjih pa sploh ne. ko jih pokličem, njihovi prodajalci to potrdijo. slučajno pa izvem od znanca, da jih imajo-original Kawasaki, cena 15,?? €. pove mi katal.šifro in grem po njih.

tam jim še enkrat povem, kaj potrebujem, a za Kawa ER-5 sprednjih blinkerjev ne držijo! Ok, povem jim šifro, ki mi jo je dal znanec in jih kupim. in seveda pašejo!

tako da jih bo treba malo informirat...sicer pa, kdor dela, greši...pač podatek, ki bo morda komu v pomoč...drugače pa nič proti njim... :)

pozdravček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je biu kdo kj v kratkem gor-Al majo že kataloge za 2006?

Katalogi bi naj bili konec decembra ali v začetku januarja - tako so vsaj povedali pred dvema tednoma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnjič pisala o nakupu sprednjih blinkerjev za ER-5...

malo sem nore sekala :blush: ; kupljen del res ni original Kawa., kot sem trdila, tako da tamkajšnji prodajalci obvladajo svoj posel in vedo, kaj ponujajo in kaj ne... :blush:

hudiča, pa se mi je čudno zdelo vse skupaj... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tamkajšnji prodajalci obvladajo svoj posel in vedo, kaj ponujajo in kaj ne...

Kakor kdaj. Pred kratkim se enemu lenemu voluharju ni dalo po čarunalniku pobrkljat, ali ima na lagerju pravi del za moj moped. :doze:

Ni drame, mi ga je pač njegov kolega naslednjič prodal. :)

(upam, da so plačani od prometa)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo! :)

Gre mogoče gdo v Louis ta teden? :? Rade volje se mu bi pridružil! :)

Če gre kakšen od vas naj mi piše. :OK:

LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

In kaj se vam zdi vredno nakupa v novem Louis katalogu? :?

:hmm:

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem bil gori pa ni blo kje kakega napisa da bi bil louis jutri(ponedeljek) zaprt,ne morem ti pa garantirat da ne bo,ker je jutri v avstriji praznik(bolse da gres v torek,da ne bos zastonj hodo)

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Mogoče gdo ve kako je z rezervacijo delov, ki jih želimo kupit v Louis-u :?

Kaj se zgodi ko pridemo v prodajalno in rezerviran del ni tak kot si želimo :?

Ali lahko rezerviramo več delov naenkrat :?

Ali bi šel gdo zmano v nabavo :? :blush:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da bo ta vprašanja najbolje postaviti osebju v dotični trgovini, preko maila ali telefona

:?

Kateri trgovini, če mislš Louis trgovino ali lahko potem v angleščini ker nemško ne znam čisto nič. :)

Popravljeno . Popravil Driverman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!