Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Zdravo! :)

Bna tebi sm pustil PM. :)

Spet eno vprašanje Produkt empfehlen kaj to pomeni ali je mogoče to za oddati rezervacijo :?

Kateri Louis je bolši ali v Gratzu ali v Villachu :? :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eno vprašanje Produkt empfehlen kaj to pomeni ali je mogoče to za oddati rezervacijo :?

Kateri Louis je bolši ali v Gratzu ali v Villachu :? :?

LP

Produkt - izdelek

empfehlen - priporočati

Če klikneš na to, dobiš obrazec, kamor vpišeš 'prejemnika' in 'pošiljatelja' (e-mail, ime) ter 'pozdravno sporočilo' - 'prejemnik' nato dobi mail od Louis-a, da mu 'pošiljatelj' priporoča ta izdelek...

Preko spletne strani menda ne moreš rezervirati, lahko pa naročiš... Če pa bi na vsak način rad šel v trgovino in tam zadevo kupil, pa je najbolje, da pokličeš v konkretno poslovalnico in se dogovoriš. Včasih zadevo imajo že na zalogi in ti jo pač rezervirajo, sicer pa jo naročijo in te potem obvestijo, ko pride (pri tem moraš zahtevat, da te obvestijo po telefonu, ker sicer tista 'kartica' potuje dlje, kot oni čakajo).

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)

No Bna pol se bom pa kr nate zanesu in bova šla skupi gor pa magar da vse pokupva :D

Sej kok je pa razdalja med Villach-om in Hein Gericke :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede tiste ključavnice za 4 evre in pol so bulšit - še tastari ključi valjasti ... to se s kulijem odpre ... izdelovalci jih ne delajo že več kot leto dni, ker je bilo preveč tvegano s tem zaklepat.

tolk da ne boste kupovali ko mutavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede tiste ključavnice za 4 evre in pol so bulšit - še tastari ključi valjasti ... to se s kulijem odpre ... izdelovalci jih ne delajo že več kot leto dni, ker je bilo preveč tvegano s tem zaklepat.

tolk da ne boste kupovali ko mutavi.

To je bolj za okras, pa da odžene priložnostnega ravbarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je bolj za okras, pa da odžene priložnostnega ravbarja.

Priložnostnega glih ne odžene ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa tudi, ker bo raje izbral motocikel, ki nima sploh nobene ključavnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tale louis ima pa kar dobro robo drugače.jz sem lani kupila novi usnjeni kombinezjon.pa je res vredi.

edin veste kaj me zanima se ne spomnim ker nism gledala a imajo tudi kako kremo za kombinezjon za barvo pa za zaščito.imam sicer od dainesa ampak je čist predrag da bi ga kar tako kupoval.

a se da tudi kej taga kupt v louisu?

ajde lepo se mjte!

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tale louis ima pa kar dobro robo drugače.jz sem lani kupila novi usnjeni kombinezjon.pa je res vredi.

edin veste kaj me zanima se ne spomnim ker nism gledala a imajo tudi kako kremo za kombinezjon za barvo pa za zaščito.imam sicer od dainesa ampak je čist predrag da bi ga kar tako kupoval.

a se da tudi kej taga kupt v louisu?

ajde lepo se mjte!

:)

Zelo dobro kremo za impregnacijo usnja dobiš pri INTI-Bogataj in ostali d.n.o Zasavska c.43f KRANJ tel.04 235 52 60---031 693 421 ali pa 02 320 30 77 Maribor.Kreme so iste in jih uporabljam že več let.Zelo sem zadovoljen,ker ne pušča belih lis in lepo diši. l.p. pero

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(črnolaska @ 4 Jan 2006 @ 15:34)

ej tale louis ima pa kar dobro robo drugače.jz sem lani kupila novi usnjeni kombinezjon.pa je res vredi.

edin veste kaj me zanima se ne spomnim ker nism gledala a imajo tudi kako kremo za kombinezjon za barvo pa za zaščito.imam sicer od dainesa ampak je čist predrag da bi ga kar tako kupoval.

a se da tudi kej taga kupt v louisu?

ajde lepo se mjte!

Zelo dobro kremo za impregnacijo usnja dobiš pri INTI-Bogataj in ostali d.n.o Zasavska c.43f KRANJ tel.04 235 52 60---031 693 421 ali pa 02 320 30 77 Maribor.Kreme so iste in jih uporabljam že več let.Zelo sem zadovoljen,ker ne pušča belih lis in lepo diši. l.p. pero

Tema o zaščiti usnja

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...ndpost&p=473595

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(črnolaska @ 4 Jan 2006 @ 15:34)

ej tale louis ima pa kar dobro robo drugače.jz sem lani kupila novi usnjeni kombinezjon.pa je res vredi.

edin veste kaj me zanima se ne spomnim ker nism gledala a imajo tudi kako kremo za kombinezjon za barvo pa za zaščito.imam sicer od dainesa ampak je čist predrag da bi ga kar tako kupoval.

a se da tudi kej taga kupt v louisu?

ajde lepo se mjte!

Tema o zaščiti usnja

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...ndpost&p=473595

####Prav to kremo sem priporočal in dodal tel.številke. :OK: Sam sem jo tudi kupil na sejmu .#### :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob zadostnem interesu (kot vedno) dostava v slo (mb) brezplacna.

odvzem min. 40 kom. :devil: :naughty: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!