Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Uh, jest sm undan iskal pa nism nč najdu :hmm:

Ja, te so dokaj uredu za videt, kaj tebi so se dobro obnesle? te kaj tišči, so se kej raztrgale?

A tiste kolenske ščitnike se dobi zraven? Tisto k napopaš gor uno plastiko? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej men so super.... pa she k sm biu ksn tedn nazaj u louisu u grazu so ble 120 eurov....hlace so fajn. kolencnike (knieschleiferje) pa mors kupt zravn so pa 15 evrov... sej ce ne prej se pa 2.9. vidmo pa ti jih pokazem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, dej povej mi kolk si visok, pa kolk težk, da vem za prbližno številko, če ne bom pa tvoje pomeru, magar na prešercu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 170cm pa 73 kg

sm pa uzel cifro hlac 50, so mi mal predolge (kar se sicer ne opazi ker je itak vse pod skornom:)), sm pa probou 48 cifro pa niso sle cez stegna :>>

hehe lahko na presercu, sam upam da bo ksna fejst bebja pogledala :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm 175cm pa 71kg, tko bi mi ble verjetno lih prou če so teb predolge, lohk pa da mam jest večje pršute :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest se bom pohvalu, jakno sm naroču preko neta, (restposten varjanta) in jo sedaj lepo guslam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm 175cm pa 71kg, tko bi mi ble verjetno lih prou če so teb predolge, lohk pa da mam jest večje pršute  :D

ja pomoje bi ti ble prou :grim :grim :krneki:

ps.:hehe jest sm šprinter :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, a si ze kaj nov? Tudi jaz sem se odlocil za to e-pot iz Louisa, pravtako za hlace. Pa  bi se mi fino zdel ce bi se kdo pohvalil, da ta varianta (e-narocanje) uspesno laufa.

lp

ToneR

Še nič.....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aktuelle Werbung - Indian Summer

ne vem, če so si izbrali čist prav slogan :hmm: , letos še pravga poletja ni blo :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi lep pozdrav. Pravkar sem prišel iz Gradca iz Louisa in vam povem da se res splača. Sicer nisem videl večji popust od 50% ampak se mi zdi da je le bolje če probaš predno kupiš. Številke so si različne (od XXL do št.60) , paziti je tudi treba od katere firme je kakšna številka( probal sem xxl od ene in xl od druge in so bile enako velike).

Vzel sem od firme CS in me je prišlo jakna in hlače z 50% pop. 180 €. Z ceno

sem zadovoljen kako se bo pa obneslo na motorju vam pa še sporočim.

Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa nameravam kupt usnjene hlače-restposten varjanta, tle bi blo poštnine 20€, kolk več bi blo če bi zraven naroču še univerzalno stojalo ki se ga da zadej na nihajke?

Če kdo mogoče ve...

Takrat ko sm kupu jakno je bla škatla pešnajstkrat prevelika, tko da mogoče ista cena?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj,

od danes tudi jaz v vrsti "cakajocih" na obvestilo o prispeli posiljki  :) .

lp

ToneR

V ponedeljek 29.8. na banki vplacal po predracunu, danes 2.9., me doma ze caka paket iz Louisa. Resnicno sem pozitivno presenecen. Cena je cca. 15% visja kot na www strani (paket cca. 4kg teze), ampak v teh 15-odstotkih je vracunana dostava iz Hamburga v Ljubljano na dom. Ni poceni, ni pa tudi pretirano. Sem zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm, paket sem dobil 31.08.2005 ko sem bil že na dopustu tak da je vse OK, zadeva dela roba je prava in ni kak škart z napako.

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo v kratkem tje gor... Bi rabu neki v znesku v višini 10EUR+-0.50 :)

Kot zgleda ni moža, zato se na eno furco odpeli, pa bo :P Tako sem jaz naredil, pa zraven še Villacher Alpenstrasse prevozil (za plačat 7eur).

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!