Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

Ali mogoče kdo ve ali je danes Louis v Avstriji odprt?

Lp

Ne, ker je v Avstriji, Nemčiji in na Madžarskem praznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa delajo ob Sobotah? Imajo deljen urnik kot v Italiji?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9-17h...na srečo niso kot Italijani.

Hvala za info! Bom poskusu zadnjo soboto v maju it gor (28.5.), da probam set mehkih torb .)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve e-mail od Louisove inf. službe. V kratkem nameravam v Beljak po ene par stvari, pa bi se rad prej pozanimal če imajo željene artikle na zalogi v Beljaku. Na louis.de ne najdem nobenga e-mail naslova, na starni je le tisti obrazec za poslat mail z njihove strani, vendar me nek zafrkava, noče poslat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en predlog...kaj pa ce bi se z kakim kolegom usedla v avto in si razdelila tistih najvec 20 000 sit stroskov in se zapeljala do dunaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ali mi lahko kdo pove kako se pride do Louisa v Beljaku. Šel bom čez Korenjsko sedlo, torej po stari cesti. Čez Beljak sem se že peljal parkrat, ko sem že smučat na Osojščico. Pred seboj že imam zemljevid, ki sem ga dobil na spletni strani od Louisa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko prideš do Beljaka se samo pelji naravnost in glej tablo za Faakersee (zelena tabla) oz. ko boš prečkal tavelik most, si predaleč (zaviti moraš namreč na zadnjem semaforju pred mostom desno). Nato samo po cesti ravno, najprej se boš peljal mimo HeinGericke-ja ki je takoj ob cesti na desni, Louis pa je 2 semaforja naprej na levi strani (levo zaviješ tik pred McDonaldsom, se pelješ mimo Mc-a pred kino dvorano desno in nato pred naslednjo stavbo spet desno).

Tole zadnje se sliši malo komplicirano, ampak vse skupaj je 50m od Mc-a do Louisa le da se z avtom ne moreš peljat kar pošrek čez parkirišča).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve e-mail od Louisove inf. službe. V kratkem nameravam v Beljak po ene par stvari, pa bi se rad prej pozanimal če imajo željene artikle na zalogi v Beljaku. Na louis.de ne najdem nobenga e-mail naslova, na starni je le tisti obrazec za poslat mail z njihove strani, vendar me nek zafrkava, noče poslat..

Thomas.Herm@Louis.de

jst sm z njim kontaktiru glede ene robe... odgovoru mi je prej kot v 24 urah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes gor, lepa trgovina :) , veliko stvari.... SAM, tisto jakno ko sm jest hotu je ni blo-jo lohk sam prek neta naročiš! itak pa je poštnina 6.50€ tko da ni panike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ampak panika bo ko boš jakno dobil in ti mogoče ne bo kroj ustrezal ali pa bo to daleč od tistega kar si pričakoval ko si gledal slike (sam sem že 2x ostal praznih rok -> jakna v katalogu ful hudo zgleda super....pol pa hladen tuš ko sem jo oblekel v trgovini) ... IMHO raznih cunj in čelad ni za kupovati brez da prej sprobaš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprobal sem jakno od Vanuccija, ki je prodajalc reku da je isto sranje, mi je kar ustrezala, še mal se bom itak mogu navadt, se mi pa zdi da če je jakna znižana iz 280€ na 130€ ne more bit slaba to je 67000sit... Za NSR bo dobra, se mi zdi še zmer boljša naložba kot pa tekstilna jakna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tudi včeraj v Beljaku (hvala bLuZoNdEr, našel trgovino takoj :OK: ) in sva za deklico kupila za oblečt vse, zase sem pa hlače in čevlje. Prodajalec je bil z nama ves čas, ko sva bila v trgovini, zelo je bil ustrežljiv. Prvi obisk je bil torej zelo :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OD kdaj do kdaj je Luis odprt ob sobotah? Aja pa tili k ste bili zdele gor a je kdo opazu kakšen komplet jakna+hlače za 150evrov , pa to je tko bl športno ni enduro?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota do 17h ( HeinGericke pa do 14h) ... ampak ne dam roke v ogenj .)

Jo lahko daš LOUIS Sobota 9.00 - 17.00 ostali dnevi 9.00 - 19.30

Še izrezek iz http://www.louis.de/

Anschrift

Triester Str. 391

A-8055 Graz

Tel. 0043-316-296179

Fax 0043-316-2961794

Öffnungszeiten

Mo.-Fr. 9.00 bis 19.30 Uhr

Samstag 9.00 bis 17.00 Uhr

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!