Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

hmmm, pomoje ja, sam probej mejl poslat, men so ful hitr odgovorili!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KI TE JE TOTI LUIS??KAJ TE V LOISU MAJO SAMO COTE PA TO KAJ MAJO DELE ZA SKUTERJE(PEUGEOT SPEEDFIGHT 2)ČE GDO VE NAJ MI PROSIM PIŠE NA PM??

:?

HVALA ZA ODGOVORE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KI TE JE TOTI LUIS??KAJ TE V LOISU MAJO SAMO COTE PA TO KAJ MAJO DELE ZA SKUTERJE(PEUGEOT SPEEDFIGHT 2)ČE GDO VE NAJ MI PROSIM PIŠE NA PM??

:?

HVALA ZA ODGOVORE

Ja a je res tako težko pogledat malo nazaj v temi ??

Tule imaš link, če se ti ne ljubi brskat.

LOUIS

V menuju izberi Filialen, da vidiš kje so trgovine, levo pa je katalog. :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KI TE JE TOTI LUIS??KAJ TE V LOISU MAJO SAMO COTE PA TO KAJ MAJO DELE ZA SKUTERJE(PEUGEOT SPEEDFIGHT 2)ČE GDO VE NAJ MI PROSIM PIŠE NA PM??

:?

HVALA ZA ODGOVORE

Jao, a si ti sploh kdaj vidu šolo? Vsaj od daleč? Pa izklopi VELIKE ČRKE! Pa mal poglej sam, jao

A mogoče kdo ve kolk časa rabi roba da pride iz Hamburga se mi zdi? Zdej ko so ti popusti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA SAMO JAS BA ŠVABŠČINA ČE NEJA SKORO NIČ RAZUMEM

SAMO POVE ČE MAJO DELE ZA SPEEDFAJT 2(KROM ŠPEGLI,NEONKE.KARBONSKI ŽMIGAVCI?????????????????????????????????????????????)KAJ MAJO AL NE???

PA ŠE JE KAKA TAKA TRGOVINA V GRANZU ZTA DELE PA TO??????PA KAK SE DO LOUISA PRJE ČE GREŠ PREK ŠENTILJA????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti DEBIL? Sklopi velike črke, navadi se pisat vsaj mal bolj po slovensko-veš živimo v Sloveniji, poglej na karto kako prideš do Graz-a ali Villacha-Beljak po naše, poglej na njihovo stran za to kar rabiš

Žmigavc je blinker, neonke se dej od računalnikaCool-PC, špegli so pa spiegel, matr si na komot

Pa ne delej miljon klicajev, in aja, da ne pozabim sklopi preklete velike črke!!!

:SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA SAMO JAS BA ŠVABŠČINA ČE NEJA SKORO NIČ RAZUMEM

Verjetno toliko kot mi tebe s s tole spakedranščino. MA pa če dobro premislim in še enkrat preberem kar si napisal.......morda bi se z Nemcem prej zmenila kaj kot s tabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

svašta pička rodi, samo para neče :grrr :slap: :alien1:

ti bukselj :blink: , če se ti že ne da malo bolj pogledat kako se pride do tja, potem ti namignem da si oglej 12. stran tele teme, kjer je lepo opisana pot,....pa daj gučaj po slovensko tu nea rabimo totega narečja brat :fight2: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj gučaj po slovensko tu nea rabimo totega narečja brat  :fight2:  :angry:

Očitno toti frdamani campek ne razume da če bo vsak pisal v svojem narečju bo bolj malo za razumet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res si mal zabit, pa brez zamere, zakaj bi drugi se martrali in gledali po straneh, če se tebi ne ljubi (logika ne deluje, huh?) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj prisel iz 10 dnevnih pocitnic v Nemciji - Kassel. Ker je v Louis tudi v Kasslu, sem bil tam skoraj vsak drugi dan! S punco sva kupila usnjeno jakno in usnjene škornje z goretex membrano zanjo, jaz nabavil rokavice iz kengurujevega usnja, karbonska ogledala za motor, tank torbo, ter se nekaj drugih malenkosti. Sem cisto navdusen, trgovina je se vsaj za tretjino vecja kot tista v Beljaku, ter se bolje zalozena! Trgovci zelo prijazni in ustrezljivi, prav tako dobro podkovani na podrocju komuniciranja v angleskem jeziku! GO LOUIS! :OK:

:topic:

V Kasslu je tudi trgovina Polo, kjer trenutno poteka akcija ob 25 letnici trgovine in je nekaj stvari super ugodnih! Izbira prav tako zelo široka in pestra!

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:  :fight2:  :fight2:  :fight2:  :fight2:

ce ti dobronamerni nasveti clanov ne pomagajo ti bo mogoce manj dobronamerni od kaksnega moderatorja. se en tak izpad pa se bomo drugace gledali.

try me. :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nasveti clanov ...se en tak izpad pa se bomo drugace gledali....

try me.  :devil: :naughty:

:topic: zdele sem se spomnil na Dannyja DeVita v filmu TWINS:" You mess with me...you mess with my whole family!" (whole family = MSjevci :grim ) :lol: :D :lol1:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep......... racer gore-tex........... se vedno "diht" po treh sezonah (in ca. 35k km). :grim

samo poleti so vroce v tri krasne. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa prašal, al je potrebno da tapru pošlem pisno reklamacijo za jakno pa grem pol gor k bom vidu če mi bodo sploh odobril zarad zadrge, k se je uničla po 300km , al naj grem kr kuj gor pa upam da mi bodo odobril reklamacijo? Aja pa če bi blo bol da prvo gor pošlem, bi prosu če je tuki kakšen maček ki nomščino obvlada da bi mi napisal to pritožbo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm zdej dobu paket-nova lepa jakna in tank nalepka, paket me je počakal pred vrati, dnar pa je bil prej nakazan na njihov račun :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa si sploh kaj pomeril jakno kje, preden si jo kupil?

Aja pa še to, koliko pride poštnina? Jaz sem zadnjič klical na njihovo inf službo in so mi rekli, da pride do Slo cca 20eur..

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točno te nism , sp sprobla vanuccijevo v louisu, ker je prodajalc reku da je isti klinac številke, drgač je poštnina pršla 20€, zraven sm pa še lepo tank nalepko kupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep......... racer gore-tex........... se vedno "diht" po treh sezonah (in ca. 35k km). :grim

samo poleti so vroce v tri krasne. :doze:

Louiss - Grericke?!?!

Thanx za info! Od letošnjega leta naprej kupujem samo še opremo za dež! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nope, neither. :grrr

pucher, elisabethinergasse, graz (€ 120.- pred tremi leti).

ali www.racer.at

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!