Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

...

Svetujem ti nakup čelade ker so pri Nolan/X-Lite znižanja 30%

Nolan/X-lite čelade

A je že znižanje pri Compaco za čelade Nolan? Kdaj je to ponavadi bilo? Če kdo ve, naj prosim napiše.

Hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri (pet.) jo ob ca 13.00 iz Lj režem po dveh proti Louisu (+HG) v Beljak. :) Če ima kdo voljo, cajt in kak ojro, se lahko priključi (pove na PM) :rolleyes:

PS: Dostava se (izkušnje kažejo) ne obnese najbolje zaradi različnih okusov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki me zanima, sem se kr odloču da bom šel v trgovino probat kombinezon, za vsak slučaj, bencin bo pa glih ene tolk pršu, ko poštnina.

Kako je s tem da prpeleš prek meje? Je treba kej plačat? Se da kako, da ti oni kej vrnejo :D?

Pa še če bi bil kdo tko prijazen pa bi mi dan pred odhodom poklical če imajo zadevo na zalogi, ker jst neznam kej preveč šprehat Njemački :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki me zanima, sem se kr odloču da bom šel v trgovino probat kombinezon, za vsak slučaj, bencin bo pa glih ene tolk pršu, ko poštnina.

Kako je s tem da prpeleš prek meje? Je treba kej plačat? Se da kako, da ti oni kej vrnejo :D?

Pa še če bi bil kdo tko prijazen pa bi mi dan pred odhodom poklical če imajo zadevo na zalogi, ker jst neznam kej preveč šprehat Njemački :blush: .

:OK: Pa če ti ga še kdo plača, pa maš use :kva2:

Resno: na meji so sam policaji, jih to ne briga-carine ni več, ne plačaš nič. Noben ti nič ne vrne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej lep pozdrav od novega člana :yea1:

Nekaj časa že spremlam ta forum, pa se najde kar dost koristnih podatkov, npr. ta tema :OK: .

Zaj ker sn bol slabi v nemščini, bi proso če bi keri malo pogledal te blinkere ->

http://www.louis.de/_20ed74f456af5a49d4d70...2526cmd.y%253D0

pa povedo če je to cena za komad al za par, ker 2.5k za par se mi zdi malo, stara cena 5k za enega pa dosti :D,

pa če je že keri vido te blinkerje z diodami, kake barve utripajo(oranžnih diod še nisn vido :hmm: ) ?

aja pa kaj pomeni pri ceni Restposten, a to pomeni da je to cena samo če kupiš prek neta, al je ista če greš tja pa kupiš?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preko neta, dobiš pa ponavadi dva v paketu!

Zravn tistih na LEDice rabiš še upore, klikni tam, piše nekje... 8.2 kOhm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"

Še neki me zanima, sem se kr odloču da bom šel v trgovino probat kombinezon, za vsak slučaj, bencin bo pa glih ene tolk pršu, ko poštnina."

Bil tam v pet, kombinezoni usnje enodelci so po ca 220€, dvodelci pa od 330-420€ odvisno od firme.

"Najprej lep pozdrav od novega člana ---- pa povedo če je to cena za komad al za par, ker 2.5k za par se mi zdi malo, stara cena 5k za enega pa dosti , ---- pa če je že keri vido te blinkerje z diodami, kake barve utripajo(oranžnih diod še nisn vido ) ?"

Cena ca 2,5Ksit (10,29€) je za kos, obstajata levi in desni, krajši in daljši, design krom, črn, karbon, utripajo oranžno. Zraven rabiš še poseben avtomat za utripanje (blinkgeber) namesto originalnega, stane ca 13,5€.

Kot pravi Dburek pa je zadeva ob primernem znanju (vpraš ga) rešljiva tudi z upori (

:? :? )

Glede Restposten pa so ostali že (skoraj) vse povedal :)

@ gamma: malo se poigraj v testih kako se citira. lp ice

Popravljeno . Popravil Ice
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, vsi so pakirani po en kos!

Sam imam te spredaj, pazi na oznako long-short, je zraven mera napisana...

KLIK1

Poleg teg žmigovcev boš rabu še to:KLIK1

Če kupiš pa te:KLIK2

Take imam jest zadej, pazi da imaš tudi sedaj 21W žarnce, recimo NSRka ima 10W in pol ni hotlo delat, pol sm to neki zmotal da dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovore ...

Če kupiš pa te:KLIK2

Take imam jest zadej, pazi da imaš tudi sedaj 21W žarnce, recimo NSRka ima 10W in pol ni hotlo delat, pol sm to neki zmotal da dela...

... bom verjetno kar te kupil, sn pa pogledal žarnice pa so 21W tak da to štima :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men so pa tele žmigovčki všeč, pa me zanima kaj pomeni tisto VL+HR in VR+HL :?

VL...spredaj levo

HR...zadaj desno

VR...spredaj desno

HL...zadaj levo

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabu bi eno tanktorbo, uno za 20ojrotu, sam je restposten...

Če kdo kej naroča se priporočam...

PM,MSN, mail..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednjega kandidata za pot v Louis naprošam za kontakt preko PM..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

živjo...sledim mal temi in mam zej za naročit robo iz louisa, pa bi prosu če mi lohk obnovite kak gre vse, nakazovanje denarja, ptt pa prevzem

hvala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti naročiš tam po netu, daš svoj mail naslov, pol pa sprintaš na list tiste številke in naslov banke in vse skup, najbolš kr ceu mail in greš na banko, nakažeš kolkr je treba in pol čez par dni dobiš še en mail kjer piše da so dobili keš in poslali tvojo robo naprej, v enem tednu maš doma...

Nakazilo banke je pa 2300sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znesek ki ti ga banka zaračuna ob nakazilu je odvisen od vsote, mislim da je do 50 000 SIT strošek nakazila 1.500 SIT naprej gre pa po procentih.

www.nlb.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče sem štorasti, vendar nič ne najdem za KLE 500 na LOUIS.de. Iščem daljšo šipico ter ščitnik za levi in desni tank. Majstri prosim pomagajte in obljubim da ne bom več gnjavil. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!