Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Verjetno bi šou v Beljak, iz Celja do Kr. Gore preko korenskega sedla proti Beljaku. Tam pol pred Beljakom nevem kot se gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz korenskega sedla naravnost v beljak - v križišču tik pred veliko cerkvijo zavij desno in naravnost po cesti - kmalu na desno je hein gericke, malo naprej v ''kao neki nakupovalni coni'' pa išči na levi McDonalds, malo naprej pa je Louis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fanta nikar zraven jemli ;)

zakaj ne? tudi on kupuje opremo (predvsem hlače in jakno) za štirikolesnik (nekaj bolj cross varjanta). poleg tega velikokrat primakne še meni kakšen tolar, ker on dela, jaz pa sem študentka :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za cross v Louisu ni glih velik robe... ampak če nisi natančen se tut dobi zadeve in to za vredu dnar! Če bo pa kašen evro zraven prmaknu ga pa le vzemi s sabo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce ima kdo od vas kombinezon VANUCCI ART VIII L.KOMBI. Ki ga prodajajo v louisu za 399 eur? A je vreden svojega denarja. Do sedaj sem imel FIRSTA... Ker mi je premajhen morma kupiti novega pa mi je v oci padel tale vanucci. Vsaka informacija o kombinezonu bo dobrodosla.

Lp Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce ima kdo od vas kombinezon VANUCCI ART VIII L.KOMBI. Ki ga prodajajo v louisu za 399 eur? A je vreden svojega denarja. Do sedaj sem imel FIRSTA... Ker mi je premajhen morma kupiti novega pa mi je v oci padel tale vanucci. Vsaka informacija o kombinezonu bo dobrodosla.

Lp Andrej

Tudi mene zanima, če ima kdo izkušnje s tem kombinezonom. Planiram nakup

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, štartam v Luisa... zravn mam že vzete 1-krat frend in 2-krat deklce. Pravzaprav imajo oni mene .

bom poročal, seveda bom, po temeljiti inšpekciji štacune

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, štartam v Luisa... zravn mam že vzete 1-krat frend in 2-krat deklce. Pravzaprav imajo oni mene .

bom poročal, seveda bom, po temeljiti inšpekciji štacune

Ali greš samo v inšpekcijo :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje,v roku dveh tednov ali pa še prej,bom šel v graz,in to v soboto,spremljal sem nasvete za čim lažjo pot do trgovine,vendar nisem siguren ,za katero mesto ste pisali,zato bi prosil za navodilo za graz.Če kdo želi imam še kakšen prostor,štatral bom pa iz Zasavja,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje,v roku dveh tednov ali pa še prej,bom šel v graz,in to v soboto,spremljal sem nasvete za čim lažjo pot do trgovine,vendar nisem siguren ,za katero mesto ste pisali,zato bi prosil za navodilo za graz.Če kdo želi imam še kakšen prostor,štatral bom pa iz Zasavja,

Najlazje ti je cez sentilj,tisto ko so prej pisali je za v beljak...sem veckrat sel cez sentilj v graz,in iz bizeljskega do trgovine v gradcu je uro 45 tam nekje,odvisno tudi kak se vozis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce ima kdo od vas kombinezon VANUCCI ART VIII L.KOMBI. Ki ga prodajajo v louisu za 399 eur? A je vreden svojega denarja. Do sedaj sem imel FIRSTA... Ker mi je premajhen morma kupiti novega pa mi je v oci padel tale vanucci. Vsaka informacija o kombinezonu bo dobrodosla.

Lp Andrej

Ti-v katalou piše, da je ART VIII 549 eurou :hmm:

Moja sestra ima Vanuccija in je zlo zadovolna, tk da mislem, da se nauš nategnu, če ga vzameš! Aja-ima pa model II Kombijacket(ki je kakšen razred nižje od VIII)

Hja-Vanucci še nima takga imena kokr kakšen Dainese al pa Clover... Lahk povem, da ima sestrin Vanucci dost debelejš usnje, kokr moj Dainese in ne mi zdej govorit, d je od Dainesa usnje kvalitetnejše!

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja-Vanucci še nima takga imena kokr kakšen Dainese al pa Clover... Lahk povem, da ima sestrin Vanucci dost debelejš usnje, kokr moj Dainese in ne mi zdej govorit, d je od Dainesa usnje kvalitetnejše!

Kvaliteta usnja ni odvisna od njegove debeline:D,vendar od sam izdelave in kako usnje je....sem imel v louisu obleceniga vanuccija,doma ma pa zdaj dainessija pa je razlika opazna,se dosit boljse pocutim v dainesiju,pa tud lazji je od vanuccija,da ne omenim okretnosi,ki je v kombinezonu ze tako ni,ampak je pa vseeno malo vec kot pa vanucciju,je pa tako kot vse ostalo odvisno od vsakega posameznika.

Vendar je moje mislenje tako,da rajsi dam isti denar za rablenega dainesija kot pa noviga vanuccija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kvaliteta usnja ni odvisna od njegove debeline:D,vendar od sam izdelave in kako usnje je....sem imel v louisu obleceniga vanuccija,doma ma pa zdaj dainessija pa je razlika opazna,se dosit boljse pocutim v dainesiju,pa tud lazji je od vanuccija,da ne omenim okretnosi,ki je v kombinezonu ze tako ni,ampak je pa vseeno malo vec kot pa vanucciju,je pa tako kot vse ostalo odvisno od vsakega posameznika.

Vendar je moje mislenje tako,da rajsi dam isti denar za rablenega dainesija kot pa noviga vanuccija.

Se popolnoma strinjam stabo! :OK: DIANESE je zakon :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, štartam v Luisa... zravn mam že vzete 1-krat frend in 2-krat deklce. Pravzaprav imajo oni mene .

bom poročal, seveda bom, po temeljiti inšpekciji štacune

V kerem pa si bil? Tudi jaz sem bil včeraj v Grazu.

V Grazu: pripelješ iz SLO strani v Graz. Takoj na začetku je krožni promet kjer vidiš tudi KIKO. Prvi izvoz greš dol iz tega krožišča. Potem se pelješ mimo veliko trgovin,... Pa samo gledaš kje moraš zaviti desno za letališče (se pelješ rahlo navzgor cca. 50m). Ko spet prideš do križišča zaviješ desno. Potem pa je po nekaj 100m trgovina na levi strani zraven ceste. Ne moreš falit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta verzija velja ce gres po AC (+ vinjeta).

po stari cesti iz sentilja samo ravno v graz, dokler ne zagledas desno nakupovalni center in trgovino louis (ca. 500 m pred velikim kriziscem in pivovarno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem že dobil nekaj robe,

a denarnica žal kliče po več, zatorej:

a gre kdo v Louisa (MB, CE sekcija)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem že dobil nekaj robe,

a denarnica žal kliče po več, zatorej:

a gre kdo v Louisa (MB, CE sekcija)?

besna glista ti gre gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj sem že dobil nekaj robe,

a denarnica žal kliče po več, zatorej:

a gre kdo v Louisa (MB, CE sekcija)?

Zdravo...

Jaz bom verjetno šel v louisa(četrtek) ,, sm pa zdej v MB (študij)...

Če hočeš lahka greš zraven , kontaktiraj PM..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre mogoče v bljižnji prihodnosti v LOUIS-a :? Rabil bi 1 vtičnico :hmm: Lepo bi prosil,da mi jo gdo prinese :OK: Več info.na PM l.p. pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!