Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

:OK:

zato ker to stojalalo je narejeno tako da ga lahko dvigneš z nogo tako da stopiš nanj in ti ostaneta obe roki prosti da držiš motor .

s čim "naštelaš" stojalo ,če držiš motor z obema rokama?

ali je tak problem z eno roko držat motor?

lp

Cene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ker to stojalalo je narejeno tako da ga lahko dvigneš z nogo tako da stopiš nanj in ti ostaneta obe roki prosti da držiš motor .

s čim "naštelaš" stojalo ,če držiš motor z obema rokama?

ali je tak problem z eno roko držat motor?

lp

Cene

jst lažje naštelam stojalo z nogo, kot pa da mi mogla motor držat z 1 roko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudne 'probleme' imate pri dvigovanju motorjev! :unsure:

Kupite 'Rooli' stojala, malce dražja, a... :grim :D

Motor na stransko tačko (če še je), stojalo naštimaš po vilice in hoooopa...obe rokci na stojalu, pa motor ne pada... :kva1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res ne gre noben v louisa :cry:

Lp Burnout

Nisem nič pred novim letom spremljal tole temo :headbang:

A gre mogoče kaj v Louisa?

Rabil bi pa tole stvarco : KLIK

če se da v črni barvi... oziroma... kakršnikoli, samo da se jo da dobit :)

Sem pa isti primer kot Stric Burek. Plačam za pir :)

LP Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj sem slišal o odprtju Louisa v Ljubljani, samo ne vem kje točno to bo, če ni že.

Ljubljančani in ostali pogosti obiskovalci LJ, če kdo slučajno izve kje je, se toplo priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res ne gre noben v louisa :cry:

Lp Burnout

Jaz grem 27.1. v Munchen u Polota, pa se bom tudi u Louisu ustavil. Če ni prepozno ti lahko jaz prinesem, samo povej kaj rabiš, ker tisti link, ki si ga dal, avtomatsko preusmeri na uvodno stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo preveru.

V Ljublajni v nekdanji avtotehni v drugem nadstropju. Sem bil danes tam, a na žalost še nimajo nič zaloge, lahko pa kupuješ po naročilu po enaki ceni kot je v ostalih LOUISih.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo preveru.

V Ljublajni v nekdanji avtotehni v drugem nadstropju. Sem bil danes tam, a na žalost še nimajo nič zaloge, lahko pa kupuješ po naročilu po enaki ceni kot je v ostalih LOUISih.

LP

A to Avtotehno misliš na Slovenski c. 54? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvomim da je to prav Louisovo.. Pomoje je samo nekdo, ki prodaja Louisove izdelke, kot npr !KLIK!. Mogoče gre celo za isto zadevo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne. Res je, v SLO imamo louis. isti kot v Nemčiji in Avstriji, le da je še v povojih. Meni je rekel, naj pridem čez kaka dva meseca in bodo imeli tudi že kaj zaloge (čelade res ne morem kupit na pamet).

Pismo, ko pa jaz tko zanič poznam LJ. Bom tko povedal kot sem našel. Če greš po Celovški proti središču, zaviješ v prvem semaforju za obvoznico levo in takoj desno. Stavba se pa vidi tudi s celovške (mal modre barve). Menda ima tam LPP tudi neke prostore (skladišča al pa delavnice, premal poznam da bi vedel). Je pa v drugem nadstropju in sem najprej mislil da sem falil, ker imajo spredaj še ene mopede in kosilnice.

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno dvomim da ima to čez prav Louis.. Težko verjamem, da bi si tako mogočna veriga trgovin, kot je Louis, ob vstopu na novo tržišče privoščila, da bi ob štartu imela samo majhno trgovinco brez vseh zalog. Da ne govorimo, da ni bilo zaznati popolnoma nobene promocije, prav tako pa ni nikjer na njhovi strani omenjeno ničesar o morebitni poslovalnici v Slo..

Lahko se pa tudi motim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOUS bivši SLOVENIJA-AVTO na celovški cesti v Ljubljani.Vhod iz celovške pri baru.!!!?ALI PAČ??? :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en bar je ja.

Ne more bit stavba rdeča, če je pa stara in si jo deli več firm. Jest samo povem kako mi je reku možakar, ki je bil Louisov uslužbenec. Tudi jaz nisem verjel, ker ni ne slovenske strani, pravtako pa ni na louisovemu zemljevidu še nikjer nič označeno.

Možno, da so to le priprave na odprtje in uradno še ni nič, ker sem tudi jaz izvedel neuradno.

Možno je pa tudi da je res svoja firma, in dobiva artikle po ceni za nadalno prodajo, potem pa jih poravnajo z njihovimi. Samo dvomim, ker jim v EU nihče ne bi dovolil uporabljati njihovega imena in logotipa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut jst sm tole zadevo vidu, je pa zravn EN PUB-a, na vitrini pa sta 2 veliki nalepki: LOUIS FUN COMPANY, tko da sm tut jst mal čudn pogledu, k sm to vidu. Sam not nism šou, k ni blo cajt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en bar je ja.

Ne more bit stavba rdeča, če je pa stara in si jo deli več firm. Jest samo povem kako mi je reku možakar, ki je bil Louisov uslužbenec. Tudi jaz nisem verjel, ker ni ne slovenske strani, pravtako pa ni na louisovemu zemljevidu še nikjer nič označeno.

Možno, da so to le priprave na odprtje in uradno še ni nič, ker sem tudi jaz izvedel neuradno.

Možno je pa tudi da je res svoja firma, in dobiva artikle po ceni za nadalno prodajo, potem pa jih poravnajo z njihovimi. Samo dvomim, ker jim v EU nihče ne bi dovolil uporabljati njihovega imena in logotipa.

A pa se da že it not in kej kupit? Mislim po naročilu.. Imajo že delovni čas in vse, ali je bil takrat samo slučajno nekdo noter, ko si šel ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa se da že it not in kej kupit? Mislim po naročilu.. Imajo že delovni čas in vse, ali je bil takrat samo slučajno nekdo noter, ko si šel ti?

Za delovni čas pa ne bi vedel. Jaz sem prišel v petek malo po drugi uri. Ko sem povedal vratarju po kaj sem prišel, me je poslal v drugo nadstropje. Tam je bil en možakar in me je vzel takoj kot pravo stranko, samo potem sem jaz odklonil nakup čelade po naročilu, ker to moraš prej pomerit.

Naročaš lahko brez problema, za delovni čas pa ne bi vedel. Dokler nimajo zaloge bom pač hodil v Villach.

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za delovni čas pa ne bi vedel. Jaz sem prišel v petek malo po drugi uri. Ko sem povedal vratarju po kaj sem prišel, me je poslal v drugo nadstropje. Tam je bil en možakar in me je vzel takoj kot pravo stranko, samo potem sem jaz odklonil nakup čelade po naročilu, ker to moraš prej pomerit.

Naročaš lahko brez problema, za delovni čas pa ne bi vedel. Dokler nimajo zaloge bom pač hodil v Villach.

kake so pa kej cene? Bodo kak % višje od "unih tam gor"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da se bi cene zvišale, ker je že v avstriji draži k v nemčiji.sam bo pa dobr ker boš kasnej lahk kkšne čevlje probu, pol pa se boš odloču če jih boš kupu(naroču)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk kdo bol konkretno razlož kje je ta štacuna ker niti približno

ne ve kje je ta celovška cesta niti kje je SLOVENIJA AVTO. :eek:

Vem pa recimo za BTC,TC motoshop.

A je kje blizu to? :?

Pa ne me preveč opluvat ker sem iz Štajerskega konca in nisem ravno velikrat v Ljubljani.

:) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahk kdo bol konkretno razlož kje je ta štacuna ker niti približno

ne ve kje je ta celovška cesta niti kje je SLOVENIJA AVTO. :eek:

Vem pa recimo za BTC,TC motoshop.

A je kje blizu to? :?

Pa ne me preveč opluvat ker sem iz Štajerskega konca in nisem ravno velikrat v Ljubljani.

:) :) :)

Celovška ti je če greš iz centra Ljubljane proti Kranju, štiri pasovna cesta.Drugače pa NAJDI .SI zemljevid!!!!!!! .) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da se bi cene zvišale, ker je že v avstriji draži k v nemčiji.sam bo pa dobr ker boš kasnej lahk kkšne čevlje probu, pol pa se boš odloču če jih boš kupu(naroču)

Če je to pravi Louis, morajo biti cene usklajene z ostalimi poslovalnicami. V Avstriji so sicer res cene malenkost višje, ampak to samo zaradi večjega DDVja kot v Nemčiji. Prav tako ima Avstrija višji DDV kot Slo, tako da bi morale biti naše cene napram avstrijskim edino nižje, ne pa višje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!