Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Zakon :worship: :worship:

Kolk je pa rekord, se ne spomnim točno, na grobnik.hr je pa pod rekordi steze prazna stran..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakon :worship::worship:

Kolk je pa rekord, se ne spomnim točno, na grobnik.hr je pa pod rekordi steze prazna stran..

Mislm da 1:28:69 neki tazga pomoje, drugač je blo že parkrat napisano v tejle temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko Jerman danes na kvalifikacijah za AA prvenstvo v razredu SST1000 na Grobniku z časom 1.29.285 :worship::worship::worship:

Dej pizda Mare mal se še sklon pa mal kasnej bremzi na dirki, pa bo rekord padu :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marko Jerman danes na kvalifikacijah za AA prvenstvo v razredu SST1000 na Grobniku z časom 1.29.285 :worship::worship::worship:

:OK::eek::worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ja, res RESPECT, bravo Marko :worship:

jutr gremo pa kar na lice mesta preverit situacijo :D ("on the face of the place", bi rekli v Franciji :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne so možnosti raznih krajših (20min) voženj po Grobniku, tudi če je kaj v stilu panoramske vožnje kot je bila na Slo. dnevu je OK, le če je vsaj malo hitrejše... Na štajerski pokal žal ne morem it, ostalo pa imajo stezo zakupljeno tujci-kakšen nasvet? Je poleg Grobnika sploh še kakšno dirkališče primerno za takšne izlete? Kot mi je znano je vse precej daleč.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšne so možnosti raznih krajših (20min) voženj po Grobniku, tudi če je kaj v stilu panoramske vožnje kot je bila na Slo. dnevu je OK, le če je vsaj malo hitrejše... Na štajerski pokal žal ne morem it, ostalo pa imajo stezo zakupljeno tujci-kakšen nasvet? Je poleg Grobnika sploh še kakšno dirkališče primerno za takšne izlete? Kot mi je znano je vse precej daleč.

Jaz bi ti tole na Panoniji priporočil:

http://www.r-days.at/

Freies Fahren mit eigenem Motorrad

Vielleicht haben Sie sich schon für eine neue Yamaha entschlossen und wollen Ihr Motorrad nun richtig kennen lernen. Auch ohne Rennstreckenerfahrung kein Problem. Instruktoren der Moto-Academy verhelfen Ihnen zu einem stressfreien Fahren auf der Rennstrecke.

Prosto po Prešernu: Tudi za tiste, ki so na štreki prvič je poskrbljeno z vožnjo z instruktorji.

Iz lastne prakse pa ti lahko povem, da se tudi z instruktorji res navoziš in naučiš pa prav nič počasno ni :)

Voziš pa vsaj 5x 20 minut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start dirke je bil ob 13.50 tako da ma dober timing za držanje pesti.

Dejmo naši!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Start dirke je bil ob 13.50 tako da ma dober timing za držanje pesti.

Dejmo naši!!!!

Kaj ne tekmuje letos v SUPERBIKE klasi???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes že imamo 2 zmagi, najprej Luka Dečko v 600 Stock in nato še Marko Jerman v 1000 Stock.

Še supersport pa smo kompletni.....

:grupni::010:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes že imamo 2 zmagi, najprej Luka Dečko v 600 Stock in nato še Marko Jerman v 1000 Stock.

Še supersport pa smo kompletni.....

:grupni::010:beer2:

Luka Dečko? Prvič slišim, kaj pa je to za en dečko?

Aja kdo kaj ve Nedog še kaj dirka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Jerman dans postavu rekord piste... :worship:

Hola,

kakor sem razumel, je Marko postavil rekord v stock klasi, 1:30,1 :worship: ČESTITKE

(čas iz treninga kao ne šteje, samo dirke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......Jerman dans postavu rekord piste... :worship:

kakor sem razumel, je Marko postavil rekord v stock klasi, 1:30,1 :worship: ČESTITKE

Ne.no....sam,da je bil res....Svaka mu čast in vse čestitke za takšne čase....Sam mi bi res rekorod....

Da SLO pokaže....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urka, ma je še dve sekundi fore...

Od včerašnjega časa še zdaleč ne!Bom-upam,da bomo navijali,da res izboljša svoj čas za 2 sek še letos :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!