Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Nič vam ne bo dolgčas, ker imajo hrvatje praznik in bo verjetno pestro.

Prav si imel, je blo kup "domačih poštarjev" :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil kdo v četrtek dol? Lahk kej več pove o krešu srebrne 636 (lahk tut na pm), ker se možak ne spomni kej dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem mu dal 100 kun za obe kolesi, s tem da sem kolesa snel dol z motorja sam.

Popravljeno . Popravil BIZIXXX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, če kdo ve.

Kako izgledajo dirke na motohapeningu, zanima me za batle of twins, so najprej kake kvalifikacije, potem krog za ogrevanje potem dirka?

Namreč rad bi odvozil dirko, pa sem brez grelcev in če bi bilo prej kaj bi se saj gume kokertok segrele.

Bo mogoče kdo dol v nedeljo pa bi takrat mi lahko posodil grelce in stojala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na Grobniku vidu enga modela s KTM SuperDuke, ki je imel očitno levo roko hromo, poškodovano ali amputirano - rokavico in rokav je imel namreč nekako pripeto (levo) na kombinezon ... Kdo od tukaj? Ga kdo pozna? Pravzaprav me zelo zanima njegova zgodba, predvsem pa tudi, kako ima motor predelan, da lahko sam spelje in take reči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons na Grobniku vidu enga modela s KTM SuperDuke, ki je imel očitno levo roko hromo, poškodovano ali amputirano - rokavico in rokav je imel namreč nekako pripeto (levo) na kombinezon ... Kdo od tukaj? Ga kdo pozna? Pravzaprav me zelo zanima njegova zgodba, predvsem pa tudi, kako ima motor predelan, da lahko sam spelje in take reči?

a si zihr da je superduuke? ker na štajercih je bil eden s 690SM se mi zdi..

ma pa sklopko na desni ročki pod ročko za bremzo kolkr sm jest uspel vidt..

bolj me zanima kam se upre pri močnejšem zaviranju..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si zihr da je superduuke? ker na štajercih je bil eden s 690SM se mi zdi..

ma pa sklopko na desni ročki pod ročko za bremzo kolkr sm jest uspel vidt..

bolj me zanima kam se upre pri močnejšem zaviranju..

Po moje je biu 690, tko na hitro, nisem pa dau pozornosti na to ko sem vidu roko

Enkrat sem ga prehiteu pa sm si mislu, glej tipa frajerja sam z eno roko po ravnini :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si zihr da je superduuke? ker na štajercih je bil eden s 690SM se mi zdi..

ma pa sklopko na desni ročki pod ročko za bremzo kolkr sm jest uspel vidt..

bolj me zanima kam se upre pri močnejšem zaviranju..

Jah, po mojem ga takrat bl na trdo z nogami prime.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, če kdo ve.

Kako izgledajo dirke na motohapeningu, zanima me za batle of twins, so najprej kake kvalifikacije, potem krog za ogrevanje potem dirka?

Namreč rad bi odvozil dirko, pa sem brez grelcev in če bi bilo prej kaj bi se saj gume kokertok segrele.

Bo mogoče kdo dol v nedeljo pa bi takrat mi lahko posodil grelce in stojala?

Kvalifikacije,verjetno ti bo štel čas iz treninga!! Imaš pa prvo out-lap(prvi krog ko štartaš iz boksov) tukaj lahko že fajn ogreješ gume!! Nato postavitev na štartna mesta in nato ogrevalni krog!! tako da imaš dva kroga pred dirko!!! Gume so dovolj ogrete!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem sam na dirko, treningov ne bom vozil, k sem dirko zadel :)

Za trening nimam pa niti dnarja, niti dovolj dobre gume, no posredin so še zlo lepe :)

Hvala za ta odgovor, si me malo pomiril, da vse le ni tako slabo :D

Se vidmo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem sam na dirko, treningov ne bom vozil, k sem dirko zadel :)

Za trening nimam pa niti dnarja, niti dovolj dobre gume, no posredin so še zlo lepe :)

Hvala za ta odgovor, si me malo pomiril, da vse le ni tako slabo :D

Se vidmo dol.

zgolj prijateljski nasvet: ne it vozit Grobnik, če nisi 100% pripravljen oz. bolj rečen če motor ni, še posebej gume :rolleyes: ti povem iz lastnih izkušenj...se lahko grdo konča :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problemov???

To je njegov odgovor :whistle: in za po prednji!

Sem mu povedal,da....ko sem nu poslal slike.

daj levo roko na levo koleno in bremzaj kolikor gre..potem pa govori ;)

Verjemi,da sem poizkušal vem kako je zaj...!Je pa res,da ima od mene več moči!S tem,da ko dam jz roko na nogo ni primerjave,ker imam lahko napeto,jo premikam....

Ja res je dober nimaš kaj! :worship::worship:

@Eduard še enkrat hvala jih je bil ful vesel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@cartman

kaj pa vem, pomoje da ne. lahko se tudi reče, da vsi mi takšni ali drugačni motoristi oz. vsi udeleženci v prometu izzivamo usodo!

res je, da bi bilo bolj varno, če bi bili doma na kavču ampak v čem je potem sploh smisel!? .)

@sesir imam še nekaj njegovih posnetkov iz luknje ti jih pošljem ob priliki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka čast, čeprav ne vem, kako bi izgledalo 150+km/h s tako čelado... :blink:

Za čelado je dal 600eu :whistle: pravi,da do 180km/h do kolk nekje gre ta KTM se super obnese!

Stari, nič se ne jezim, tudi nisem zafrustriran. Morda pa njega in tebe na Grobniku dol počim v istem ovinku po zunanji strani :naughty:

Pol se pa zbudiš z trobentico v ritki :winkiss: Ko si tolk dober čuden,da ne učiš Jermana,M1ha,JP in ostale SLO ase!

Sploh pa glede nato,da po tvoje "takšni" ne zmorejo vožnje je itak žalostno,če to ne bi zmogel!

A še nisi ugotovil, da je Šešir en mulček, ki kr pametuje neki na suho po forumu? ;)

To si kvečjemu ti!Zate pa sigurno nisem mulec.In ker nisva ovc skupi pasla se malo lepše obnašaj!

G je moj dober prijatelj!Zato si mi tudi takrat tako dvignil tlak!

No pa še ena fotka z Grobniškega parkirišča

post-18324-1246100196_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tem fantom sem peljal kaksen krog ali dva in sploh nism opazil ko sm bil za njim da vozi brez ene roke.....glede na to da sm bil prvic na grobniku je bil zame kar hiter in ko sem videl da je invalid samo z eno roko sem samo brez besed ostal fant pelje odlicno kapo dol.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....glede na to da sm bil prvic na grobniku je bil zame kar hiter

On je bil drugič!Oziroma četrtič,če štejema,da je bil l.99 dvakrat :naughty:

Pa nima nobenih problemov z policaji?

Hvala bogu NE! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je jutri grobnik?

Je možna varjanta; prideš-voziš? Zakupljen termin sicer je,a....ne vem

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glih z Grobnika, vreme je zdržal :OK: čeprov je celo pot dol in nazaj scal k iz škafa.....družba do dol in dol superca, naši rejserji so ga pa žgal k pr norcih, čestitke :hooray: .....je blo pa prov za oči pa ušesa spočit, same aprilie skor na kupu :kva2: .....pofotkano je blo tud vse, tk d fotke bo pa tadruga polovica odprave prlimala .)

Aja pa Krava je bla tud videna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo glih z Grobnika, vreme je zdržal :OK: čeprov je celo pot dol in nazaj scal k iz škafa.....družba do dol in dol superca, naši rejserji so ga pa žgal k pr norcih, čestitke :hooray: .....je blo pa prov za oči pa ušesa spočit, same aprilie skor na kupu :kva2: .....pofotkano je blo tud vse, tk d fotke bo pa tadruga polovica odprave prlimala .)

Aja pa Krava je bla tud videna :naughty:

no vsi ne pašemo med čestitke......... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!