Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

a ti si že pošraufau? prideš kej na marof?

grem jutr mal na Panonijo probat sem bil zadnjič pol dneva..............pa se mi bolj malo sanja :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dve ženski ki misliti da misliti...

run as fast as you can :whistle:

You can run, but you can't hide! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem jutr mal na Panonijo probat sem bil zadnjič pol dneva..............pa se mi bolj malo sanja :wacko:

lejga norca... vidim, da si se že pocajtov :OK:

fajn se mejte jutr :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam tuno..tko da ne rabim tečt.. :winkiss:

:lol1: tako ti misliš ;)

Popravljeno . Popravil domina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misli si, Taljan crkne, spusti bencin, kaj pa pol...? Ona pa za tabo!

hipotetično..čeprav sam veš kolk kolk je možnosti za to da crkne Tuna..pa glede na moje zjebane sklepe me zihr ujame..

misliš da bi fajn trpel? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hipotetično..čeprav sam veš kolk kolk je možnosti za to da crkne Tuna..pa glede na moje zjebane sklepe me zihr ujame..

misliš da bi fajn trpel? :whistle:

K žvau vrjem, k dve :devil: bi težk obvladal :evilgrin:

@Crusty....aha pol si ready to race :OK: , vidš d tist ni dolg držal :grrr .....kdaj bo pa kamnodrom spet, bom kmal rabla enga d mi linijo pokaže :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo ta četrtek 23.07.2009 dol vozet.

Jst sem klical in je gospa rekla, da se da vozet od 9h-17h. Moto open day.

LP Speed

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na njihovi strani sem videl, da je 7. in 8. "moto slobodni trening". A je treba tuki kej rezervirat ali kej podobnega? Al si čist narobe predstavljam? :whistle:

Hvala za odgovor! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovi strani sem videl, da je 7. in 8. "moto slobodni trening". A je treba tuki kej rezervirat ali kej podobnega? Al si čist narobe predstavljam? :whistle:

Hvala za odgovor! :trance_33_sleep:

Zdravo lahko greš dol plačaš in voziš lahko pa tud rezervirav za vsak slučaj če je prevelika gužva.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kako zgleda to na motohappeningu, če voziš trening v petek v soboto pa dirko, dobiš laptimer že v petek? A sploh merjo čas v petek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo kako zgleda to na motohappeningu, če voziš trening v petek v soboto pa dirko, dobiš laptimer že v petek? A sploh merjo čas v petek?

Kolkr jst vem, 'dobiš' laptimer samo za dirko. Če ga hočeš met na treningu si ga lahko sposodiš v zameno za nekaj €. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo bili žal priča nesrečnemu dogodku na progi. Mladi italijanki klub oživljanju žal ni bilo več pomoči in je med prevozom v bolnico na Rijeki poškodbam podlegla.

RIP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo bili žal priča nesrečnemu dogodku na progi. Mladi italijanki klub oživljanju žal ni bilo več pomoči in je med prevozom v bolnico na Rijeki poškodbam podlegla.

RIP

U jeb...., sožalje. Kaj se je zgodilo? Zdrs, high-sider,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo bili žal priča nesrečnemu dogodku na progi. Mladi italijanki klub oživljanju žal ni bilo več pomoči in je med prevozom v bolnico na Rijeki poškodbam podlegla.

RIP

RIP,beda ne, ampak tudi to se dogaja v tem športu....

Mene pa zanima je kdo ta vikend na grobniku na MH??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jeb...., sožalje. Kaj se je zgodilo? Zdrs, high-sider,...?

Po sledeh bi rekel, da jo je dvignilo na izhodu iz ovinka okoli hriba. Tam je hitrost največja, motor na polno založen; žal pa ograja ne tako daleč stran. Po besedah Eškinje je udarila nekam z glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil v petek. Pa ne vem al se je sam men to zdelo, ampak neki ni blo vredu z pisto, vsakič ko sem mal bol odpru gas je zadna guma ratala "lahka", tud ostali so mel mal problemu, da ne govorim o številu padcev.

Se je tud drugim zdelo da neki ne štima?

Slike mam bol švoh tko da nit gor ne dajem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!