Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Najdu še en listek k mi je pa Marko Jerman napisu nekaj trdot

Letnik 2008:

7704 Medium (sprednja)

Letnik 2009:

6704 Medium (sprednja)

7614 Soft (zadnja)

7712 Medium (zadnja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdu še en listek k mi je pa Marko Jerman napisu nekaj trdot

Letnik 2008:

7704 Medium (sprednja)

Letnik 2009:

6704 Medium (sprednja)

7614 Soft (zadnja)

7712 Medium (zadnja)

Po moje so letošnje oznake trdot prednjih in zadnjih gum enake (od trde do mehke) le po prednji cifri se ločijo 6-prednje, 7-zadnje, precej lažje od prej.............če sm jih prav poštudiral :hmm:

Popravljeno . Popravil crusty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejčkn sicer zamujam ampak useen...sm pelu zdj na zadnem motohappeningu z dunlop qualifier II in lahko potrdim da se hitro pregrejejo. V 6 krogu namreč je že vse poplesavalo tko da sm mogu it dol za 15 min pa potem spet nazaj sam pol je pa že po 4 krogih plesalo tko da res se ni za hecat. Sam razmišlam da bi še enkrat v septembru šu da jih zjebem do konca-bom meu pol razlog da bolše kupm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebna izkušnja. Bil gor 3x.

Z navadnimi cestnimi ST gumami (AVON AV26 Roadrider).

Svetovali so spustiti tlak za 0,3 do 0,4 atm.

Pa ni blo problema. Seveda z občutkom.

Sem pa prvič pozabil spustit tlak, pa je nekje v 4, 5 krogu proti Reškemu

malo oddrsnila prednja. Sem spustil tlak, pa je blo potem OK.

Čas je bil pa menda 2:05.

Pojdi in uživaj a oprezno.

LP

Pri 2:05 ti je zdrsnila sprednja. Ja kaj si pa počel? A si jo z bučnim oljem premazal? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi videl njegov motor in gume bi razumel biggrin.gif

Hojla. Mene pa zanima za D209 GP kako se obnašajo na grobniku če ma kdo kakšne izkušne z njimi bi prosu za odgovor. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla. Mene pa zanima za D209 GP kako se obnašajo na grobniku če ma kdo kakšne izkušne z njimi bi prosu za odgovor. Hvala

D 209 GP ali D209 GP racer?

209GP je tekmovalna pnevmatika ki je več ne delajo (mislim da ne) in je seveda (bila) top pnevmatika..

209GP racer je track-day pnevmatika, ki je zlo fajn za po cesti, na grobniku se pa da komot pelat 1.42 (moj čas), so se pa fantje vozili tudi pod 1.40 BP.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla. Mene pa zanima za D209 GP kako se obnašajo na grobniku če ma kdo kakšne izkušne z njimi bi prosu za odgovor. Hvala

Dunlop D209 GP so dobre gume obraba je trikrat manša kot pa pri novih N TEC gumah.Če bi jih kdo probov jih mam še nekaj na zalogi novih in malo rabljenih 3136-medijum,3166-medijum soft. ZELO UGODNO Jest sm se peljal s tem gumami na grobniku 1.34.500.

GSM:041 649 256 ROMAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

D 209 GP ali D209 GP racer?

209GP je tekmovalna pnevmatika ki je več ne delajo (mislim da ne) in je seveda (bila) top pnevmatika..

209GP racer je track-day pnevmatika, ki je zlo fajn za po cesti, na grobniku se pa da komot pelat 1.42 (moj čas), so se pa fantje vozili tudi pod 1.40 BP.

D 209 GP racer sem namontirav in vozu nagrobnik mal pa mi je zadnja začela pokat od roba proti sredini tko k bje zarezav samo poševno,pa še me zanima za kakšne temperature je primerna,ker men je zadnič v zagrebškem spustila ampak to popovdne k je blo vroče khudič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dunlop D209 GP so dobre gume obraba je trikrat manša kot pa pri novih N TEC gumah.Če bi jih kdo probov jih mam še nekaj na zalogi novih in malo rabljenih 3136-medijum,3166-medijum soft. ZELO UGODNO Jest sm se peljal s tem gumami na grobniku 1.34.500.

GSM:041 649 256 ROMAN

me zanima 120/70 ,190755 PA Kater letnik so ,in kolk cekinčkov je treba odštet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gdo ve povedat z kakno hitrostjo in se vozi po pozameznih ovinkih in ravnicah za cajt 1,40-1,45 pa kje začet bremzat ciljna pa pred zagrebškim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@frigofrops vem,da so bile podelitve ob 17.30 tud jz upam na kak report in slike

a gdo ve povedat z kakno hitrostjo in se vozi po pozameznih ovinkih in ravnicah za cajt 1,40-1,45 pa kje začet bremzat ciljna pa pred zagrebškim.

post-18324-125200908148_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@frigofrops vem,da so bile podelitve ob 17.30 tud jz upam na kak report in slike

Zanimivo. Hvala dobiš za pir pr dedot če se srečava pa še kak nasvet bi mi prav pršu de nebo prvč bolel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo na štajercih kr ok, zjutraj sicer mokro ampak kasneje super!

Sem pa opazil, da je nekaterim dovoljen "leteči štart" :slap: ......jaz sem se na 1.dirki le premaknil predčasno z štarta za kašen meter pa bil diskvalificiran :? ......zgleda, da so za nas "neštajarce" drugačna pravila :D:D:D ........drugače vsa pohvala organizatorjem! :OK:

Popravljeno . Popravil crusty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Hvala dobiš za pir pr dedot če se srečava pa še kak nasvet bi mi prav pršu de nebo prvč bolel.

nasvetov v tej temi dovolj..le malo preberi..

drugače pa je za prvič 1.40 - 1.45 zelo spodoben čas če si nek amater..kar nas je 97% ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je blo na štajercih kr ok, zjutraj sicer mokro ampak kasneje super!

Sem pa opazil, da je nekaterim dovoljen "leteči štart" :slap: ......jaz sem se na 1.dirki le premaknil predčasno z štarta za kašen meter pa bil diskvilificiran :? ......zgleda, da so za nas "neštajarce" drugačna pravila :D:D:D ........drugače vsa pohvala organizatorjem! :OK:

isto kot prejšnjič potem? mokro pa potem suho?

ma, na dirki štajercev jest vedno tko slabo štartam da je hudo..vsi od zadaj me nažgejo..zakaj le?:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto kot prejšnjič potem? mokro pa potem suho?

ma, na dirki štajercev jest vedno tko slabo štartam da je hudo..vsi od zadaj me nažgejo..zakaj le?:whistle:

hahaha sam vseeno še nisi kaj takega videl, en je pržgal z kaj vem mogoče tretje vrste mimo vseh pol levi ko so še čakali na rdeči :D:D ..........zdej mam recept za moje slabe štarte :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha sam vseeno še nisi kaj takega videl, en je pržgal z kaj vem mogoče tretje vrste mimo vseh pol levi ko so še čakali na rdeči :D:D ..........zdej mam recept za moje slabe štarte :D:P

Pa je za dolgo bil prvi?Njega niso diskvalificirali?Tebe pa zarad 1m? :BUA: Kak ti je pa 2 dirko šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha sam vseeno še nisi kaj takega videl, en je pržgal z kaj vem mogoče tretje vrste mimo vseh pol levi ko so še čakali na rdeči :D:D ..........zdej mam recept za moje slabe štarte :D:P

o tem govorim..v vrstah 7+ se dogaja še kaj hujšega..ne prižge en mimo ampak 3 vrste..

vsi majo seveda tisočake, na ovinkih ročna po ravnini pa sam gledam s svojo tuno k ma 60 konjev manj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o tem govorim..v vrstah 7+ se dogaja še kaj hujšega..ne prižge en mimo ampak 3 vrste..

vsi majo seveda tisočake, na ovinkih ročna po ravnini pa sam gledam s svojo tuno k ma 60 konjev manj :D

"kultura" se popravla očitno ne bo ostane ti le še.............da zamenjaš tole tuno za kakšen motor recimo Yamaho :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"kultura" se popravla očitno ne bo ostane ti le še.............da zamenjaš tole tuno za kakšen motor recimo Yamaho :D:P

ne hvala..res ne bi..edin če yamaha dela corsaro1200veloce po novem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne hvala..res ne bi..edin če yamaha dela corsaro1200veloce po novem :D

uf takih dolgih imen pa mi nimamo.....le R1 al pa R6......da lahko hitro izgovoriš k leti mimo tebe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!