Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

bravo vojko glede da si se prejšni vikend v bolnici bilworship.gif

ded bi bil 1. samo se je nekaj zajebal in sta ga zaradi lastne napake 2 prehitela..

dobro je peljal nimaš kaj...

Za prehiter štart pa so bile sankcije - kolko sem videl na listi z rezultati je

bila številka 6 zaradi prehitrega štarta kaznovana z 10. sekundami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ded bi bil 1. samo se je nekaj zajebal in sta ga zaradi lastne napake 2 prehitela..

dobro je peljal nimaš kaj...

Za prehiter štart pa so bile sankcije - kolko sem videl na listi z rezultati je

bila številka 6 zaradi prehitrega štarta kaznovana z 10. sekundami.

Že pred napako ga je Kurnik stisno, potem je bila napaka (hvala bogu da se ni končalo huje), nato pa Vojko ni več prišel k sebi...Kurnik je bil na Ducatiju 848 v primerjavi z R1 je to kar nekaj konjev manj...se je videlokako je Vojkotu zmerja prišel zraven skozi ovinke, na ravnini pa je ostal zadaj.....pa Krajncu tud vsaka čast, kak se ded pele na R6....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za prehiter štart! Če smem razložit v čem je bila frka. Dobil sem informacijo od štarterja kdaj bo vgasnil rdečo in sploh nisem gledal semaforja! Moja neumnost in naivnost ZAJEBAL TOTALNO!!! Res je da sem dobil 10 sekund zraven kar je tudi pošteno. Je pa dejstvo da ves čas dirke nisem bil sproščen in sem delal bedarije na pisti enostavno maš v glavi da si nekaj zajebal in ti enostavno ne da miru, tako da sem bil v bistvu na slabšem! Tolko o tem in naj povem da PREHITER štart ni bil moj namen čeprav je zelo grdo vse skupaj izpadlo!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za prehiter štart! Če smem razložit v čem je bila frka. Dobil sem informacijo od štarterja kdaj bo vgasnil rdečo in sploh nisem gledal semaforja! Moja neumnost in naivnost ZAJEBAL TOTALNO!!! Res je da sem dobil 10 sekund zraven kar je tudi pošteno. Je pa dejstvo da ves čas dirke nisem bil sproščen in sem delal bedarije na pisti enostavno maš v glavi da si nekaj zajebal in ti enostavno ne da miru, tako da sem bil v bistvu na slabšem! Tolko o tem in naj povem da PREHITER štart ni bil moj namen čeprav je zelo grdo vse skupaj izpadlo!

Vseeno si dobro peljal da si ohranil 3 mesto kljub pribitku, 1.36 pa je tud čas za čestitat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za prehiter štart! Če smem razložit v čem je bila frka. Dobil sem informacijo od štarterja kdaj bo vgasnil rdečo in sploh nisem gledal semaforja! Moja neumnost in naivnost ZAJEBAL TOTALNO!!! Res je da sem dobil 10 sekund zraven kar je tudi pošteno. Je pa dejstvo da ves čas dirke nisem bil sproščen in sem delal bedarije na pisti enostavno maš v glavi da si nekaj zajebal in ti enostavno ne da miru, tako da sem bil v bistvu na slabšem! Tolko o tem in naj povem da PREHITER štart ni bil moj namen čeprav je zelo grdo vse skupaj izpadlo!

Pošten odgovor nimaš tu kaj...drugače pa ste se vsi iz kombija super peljali..... :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za prehiter štart! Če smem razložit v čem je bila frka. Dobil sem informacijo od štarterja kdaj bo vgasnil rdečo in sploh nisem gledal semaforja! Moja neumnost in naivnost ZAJEBAL TOTALNO!!! Res je da sem dobil 10 sekund zraven kar je tudi pošteno. Je pa dejstvo da ves čas dirke nisem bil sproščen in sem delal bedarije na pisti enostavno maš v glavi da si nekaj zajebal in ti enostavno ne da miru, tako da sem bil v bistvu na slabšem! Tolko o tem in naj povem da PREHITER štart ni bil moj namen čeprav je zelo grdo vse skupaj izpadlo!

dobro si to izvedu. priznal si, de si sleparu, pa še pohvale si dobu :hmm: ZVITO :D pa čestitke za spoštljivo dober čas. 1:36:xx ni več počasi.

učer je blo tud neko dogajanje, ampak nism čist dobro vidu kaj bi blo. a je bil kdo doli (več kot 45sec kot sem bil jaz)

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si to izvedu. priznal si, de si sleparu, pa še pohvale si dobu :hmm: ZVITO :D pa čestitke za spoštljivo dober čas. 1:36:xx ni več počasi.

učer je blo tud neko dogajanje, ampak nism čist dobro vidu kaj bi blo. a je bil kdo doli (več kot 45sec kot sem bil jaz)

makaronarji so bli "Pompone race day" res je blo dobr :slap: k je bil štart skupn za vse, okol sami tisočaki le jaz z "kavnim mlinčkom" sm mislu da mam ročno zategnjeno :(:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

makaronarji so bli "Pompone race day" res je blo dobr :slap: k je bil štart skupn za vse, okol sami tisočaki le jaz z "kavnim mlinčkom" sm mislu da mam ročno zategnjeno :(:D

Dobr si se boril s tisočaki, Čestitke !!!:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ampak še vseeno bolj ali manj neuspešno :(

Čestitke :worship:......če kavni mlinček ne vleče dost pa veš kwa ti je nardit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro si to izvedu. priznal si, de si sleparu, pa še pohvale si dobu :hmm: ZVITO :D pa čestitke za spoštljivo dober čas. 1:36:xx ni več počasi.

učer je blo tud neko dogajanje, ampak nism čist dobro vidu kaj bi blo. a je bil kdo doli (več kot 45sec kot sem bil jaz)

Nevem če je bilo to ravno zvito, zdelo se mi je pač prav, da povem kaj se je zgodilo, ker je res grdo zgledalo moj namen pa ni bil prehitro štartat ampak dobro štartat ker pač zmeraj štart zajebem pa zaspim, tak kot na open dirki pa kaj čemo ko bom velik se bom že naučil!

PS mogoče kakšen dober nasvet za dober štart (pa to z štarterjem me več ne zanima,enkrat je bilo dovolj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdravljeni,

se opravičujem za mal off topic, ampak usen...

zanima me, če ma kdo kakšno kontakno št./mail od MAC-a moto plastic iz Zagreba, za r6 bi namreč rabu celotni komplet poliestrov. Pa mogoče, če ma že kdo kake iskušnje s temi iz zagreba, kakšna pohvala/kritika. Hvala za odg. že vnaprej in lep pozdrav. Alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!