Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Če je vožnja po Grobniku draga ali pa ne, lahko presodite sami in sicer če poklikate spodnje linke

Cene

Pravila

Termini

O tem , kako se lahko primerjata dirkališča Brno in Grobnik, naj presodi vsak sam

LP, El Barto

A si prebral pravila? :)

Undertaker can get in and out of the track only on previously set points. Is obligated to follow the directions of rides commander and to drive only clockwise direction with speed not exceeding 90 km/h. Turning and backward drive is prohibited. In case of provlem or crash the vehicle must be put aside and drive commander have to be informed instantly. Stoping or standing on track is prohibited as well as towing of vehicles.

Halo!? :rolleyes: Pogrebnik se lahko vozi samo v smeri urinega kazalca in ne več kot 90 km/h!? :lol1:

Ampak res - kaka fora je it na dirkališče, da se potem tam smeš vozit največ 90km/h? In za to še plačaš!?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej, kot kaže bo jutri dež :angry: :cry:

namerava kdo vseeno it dol?

(jaz grem v primeru da do okoli poldne (zadnji čas) neha padat in vsaj potavelkem odteče voda s ceste dol ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa pihal....

Je bla presenetljivo velika udeležba glede na vreme.

uf je pihal....

minus: dobijo vsi tisti k se vozijo z nezloženimi ogledali ker mislijo da imajo tako situacijo bolj pot kontrolo in potem vijugajo sem ter tja... :BUA:

plus: definitivno punca na črnem z750. Zelo dobra vožnja za verjetno prvič na stezi :yea2: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...minus: dobijo vsi tisti k se vozijo z nezloženimi ogledali ker mislijo da imajo tako situacijo bolj pot kontrolo in potem vijugajo sem ter tja... :BUA: ...

Se močno oproščam, če sem koga oviral (sem imel nezložena ogledala) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plus: definitivno punca na črnem z750. Zelo dobra vožnja za verjetno prvič na stezi :yea2: :notworthy:

Punca = Maša

in

Definitivno prvič na pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem koga sem včeraj pri 1.41 oviral in spravljal v nevarnost, ti pa sveto zatrdim, da če že, sigurno ne zaradi ogledal B) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem koga sem včeraj pri 1.41 oviral in spravljal v nevarnost, ti pa sveto zatrdim, da če že, sigurno ne zaradi ogledal B) !

Ja verjetn s takim časom ni blo cajta gledat v ogledala :OK:

Ampak blo je nekaj precej počasnejših ki so jim ogledala predstavljala precej dela ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm fantje eno vprašanje, pa ne vzeti to kot provokacijo, ampak hudiča: Kje je fora teh ogledal?

Nisem še bil niti ne verjamem da kdaj bom na pisti vozil (heh vera, pa tip motorja :lol1: ), ampak dejansko me zanima kaj je z poklopljenimi in nepoklopljenimi ogledali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je problem v tem, da je za motorista boljš, če ne ve, kaj se dogaja za njim, ker z določenimi akcijami na stezi lahko samo škodo dela drugim. Recimo, da se hoče umaknt hitrejšemu, pa mu s tem prekriža kakšne načrte => se za oba ne konča dobro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je problem v tem, da je za motorista boljš, če ne ve, kaj se dogaja za njim, ker z določenimi akcijami na stezi lahko samo škodo dela drugim. Recimo, da se hoče umaknt hitrejšemu, pa mu s tem prekriža kakšne načrte => se za oba ne konča dobro!

sam to sm hotu povedat ne pa kermu kej očitat....

<Moderated by Gregs>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če naredimo povzetek, bilo je naravnost fantastično!

Vsem, ki vas ni bilo, pa je lahko žal!!

Informacija iz prve roke: 27.04.2005 bo Grobnik v organizaciji MC Savinja :OK:

Mislim, da je to dovolj hitra informacija, da se organizirate in pridete na spektakel :huh: :o :P :OK:

<Moderated by Gregs>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, jst grem in bom seveda tudi vozil. Grem pa nevem v četrtek, če ne pa v petek dol. Bom vidu kk se bo oča odloču.

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak blo je nekaj precej počasnejših ki so jim ogledala predstavljala precej dela ...

To je kot bi hotel reči, "vi ta počasni , vi s montiranimi špegli nimate tu kaj početi , naučte se vozit snemte špegle pol se pa pojavte na Grobniku" ampak dejstvo je, da je vsak enkrat začetnik in se mora naučiti vožnje in obnašanja na Grobniku.

Veliko bolj žalostno je, da je kar precej tistih "nekoliko" bolj izkušenih, ki ne razumejo, da je njihova dolžnost, da pazijo na tiste počasne, manj izkušene, Z ŠPEGLI.

Osebno prav dobro vem, da je eden takih telebanov :BUA: pred dvemi leti vrgel po tleh nekoga, ki je bil takrat prvič na stezi, danes pa mu (ta teleban ) ne sega niti do kolen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kot bi hotel reči, "vi ta počasni , vi s montiranimi špegli nimate tu kaj početi , naučte se vozit snemte špegle pol se pa pojavte na Grobniku" ampak dejstvo je, da je vsak enkrat začetnik in se mora naučiti vožnje in obnašanja na Grobniku.

Veliko bolj žalostno je, da je kar precej tistih "nekoliko" bolj izkušenih, ki ne razumejo, da je njihova dolžnost, da pazijo na tiste počasne, manj izkušene, Z ŠPEGLI.

Osebno prav dobro vem, da je eden takih telebanov :BUA: pred dvemi leti vrgel po tleh nekoga, ki je bil takrat prvič na stezi, danes pa mu (ta teleban ) ne sega niti do kolen.

matr ste se pa spravli na mene....

Res ti grem na živce in za vse kar napišem najdeš nekaj da ti ne paše. Pač tvoj problem.

Vedno pazim na počasnejše.

Je pa za začetnike zlo težko če se hočejo vozit po grobniku in ne zaupajo hitrejšim da bojo pazli na njih in takoj ko v ogledalo zagledajo hitrejšega v paniki storijo nekaj kar drugače ne bi. To je smisel zapiranja ogledal voznikov ki so prvič na stezi. Ne obremenjevanje z hitrejšimi vozniki in zaupanje da jih bodo prehiteli varno.

Daleč od tega da bi me prehitel kdo z špegli še najmanj pa bmw. Sam za info...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je kot bi hotel reči, "vi ta počasni , vi s montiranimi špegli nimate tu kaj početi , naučte se vozit snemte špegle pol se pa pojavte na Grobniku" ampak dejstvo je, da je vsak enkrat začetnik in se mora naučiti vožnje in obnašanja na Grobniku.

Veliko bolj žalostno je, da je kar precej tistih "nekoliko" bolj izkušenih, ki ne razumejo, da je njihova dolžnost, da pazijo na tiste počasne, manj izkušene, Z ŠPEGLI.

Osebno prav dobro vem, da je eden takih telebanov :BUA: pred dvemi leti vrgel po tleh nekoga, ki je bil takrat prvič na stezi, danes pa mu (ta teleban ) ne sega niti do kolen.

en nasvet še. Preber najprej kaj sem napisal pa pol pametuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, zdaj pa dovolj zajebancije. Začnite se kulturno pogovarjati! Me bo prijela žuta minuta, pa bom vse neumnosti pobrisal, pustil bom edino prijazne in uporabne nasvete.

NAUK: novinci naj zaprejo ali snamejo ogledala, da se ne bi zmedli, ko jih hitrejši prehitevajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!