Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Je videl kdo onega butca s KTM- om (mislim da je bil KTM) supermoto, ko se je tam izven steze na parkirišču nekaj pederišil pol pa si je enega na zaden zic naložil? No pol sta pa oba padla - oba brez čelad in opreme zgoraj brez majic, eden je mel ves hrbet podrapan - je mislil da je as pa je butec izpadel. Saj ni blo hudega samo opraskana sta bila.

ja jest sem neki videl,sam smo bli na hribu gor pa se ni dober videl

sej po tazadnjem so se pa tko cel dan afnal tam po boksih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

film 18Mb (DivX)

Odlomki iz sobotnih dirk na motohappeningu - tudi tisti GS je vmes!

Snemal sem z digitalcem, tko da kvaliteta ni zelo dobra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo gre oz. kdo ima namen it 16. dol pogledat? Bi rad šou, pa ne sam. Nism bil še nikoli na kašnem dirkališču, kaj šele d bi se po njem vozu :kva2: (razn z avti) sej če bom u celem dnevu spravu pod 2.00 bo meni za čestitat :P bom pa gužvo delau (skupaj z unim GS-om al kaj že) k vam gre tolk u nos B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kolk od vas ma izkušnje z vožnjo po grobniku. Bi vam pa prvošu da se pred vami najde voznik takšnega gs-a pa ga probi prehitet varno za sebe in druge. Takšni motorji so za rekreativne vožnje po grobniku seveda primerni ( z čoperji in ostalimi endurami) ne pa da dokazujejo drugim voznikom kako dobri so, da lohk s tako kanto prehitevajo cestne motorje. Totalni nesmisel. Verjamem da je voznik dober da lohk iz kante stisne 1.49 in zmaga na dirki sam to ni smisel vožnje gs-a. Če je tolk dober naj kupi motor ki je primeren za vožnjo po grobniku in potem prehiteva in dokazuje svoje sposobnosti.

na sreco ni v tvoji volji kak motor bo kje kdo vozu - ce organizatorju kej ne bo pasal ga bo ze izlocil.

a povej nam no kaj voziš, da bomo vedeli s čim se ne da mimo gs-a...

Matr takih jajc pa res ne bom nikol kupil... :OK:

lol :P

Moje mnenje je da ne razumem zakva na gs dat tolk dnarja da se lohk pol po grobniku voziš. Zame je to tko kot bi si jest na cestnega dal kramparce pa pol na makadamu koga opral. ne vidim smisla u tem. Po moje je edini razlog to da  si pač heroj ko napereš cestnega na grobniku in te vsi hvalijo tko kot tle.

Jaz z njim nimam nobenega problema je pa nekaj mojih prjatlov melo problem. Na srečo se le pelem mal hitrej da mi ni treba bit u isti grupi z njim.  Je pa dalč od tega da bom koga po dolomitih ali pa bilo kje učil kako se vozi ker se zavedam svojih zmožnosti. In tut vem kolk hiter se sam pelem.

Pač ne vidim smisla u vožnji gs-a po grobniku. To je sam moje mnenje. Če pa se vam to zdi fajn pa tut ok. Upam sam da se ne bo kdo znašel na stezi istočasno z njim in pol jamru.

naj se tvoji frendi pizdijo namest da se ti pizdis zanje.

ce ne vidis smisla v tem se ne sekiraj - un model ga ziher vidi. drugace neb su na stezo. drugace neb zmagu.

ne vem zakaj se sploh pizdis zarad enga k je z motorjem ki ni v SS klasi opral motocikliste na sportivah... ...dej se ti nared to, pa ti ne bo treba bit faus!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=522&str=2

tu imate povezavo na stran z rezultati iz motohappeninga

Zakaj? Eni so pametni in vse znajo ocenit na "daljavo"...

GS - mislim, da je odpeljal za pohvalo. Najboljši čas je imel 1:47:40...

Tisti, ki so peljali grobnik - vejo kaj pomeni ta čas in mislim, da zasluži medaljo.

Še kratek komentar:

Zapiral pred ovinkom: kdo koga? počasnejši motor hitrejšega. To mi je zelo čudno. FJR in tisti kawasaki sta hitrejša od BMW-ja. Pomeni, da prideta hitrejše čez ravnico in tudi po KM močeh bi morala imet kar nekaj prednosti pred GS-om. Toda tu je zaviranje in pospeševanje. Če tip z GS obvlada in se spusti dlje brez zaviranja in tik pred ovinkom zavira je "majstor" in če se tip na FJR tega ne zmore in ima več rezerve.... kdo koga ovira... Ali je tudi prehitevanje na GP-ju oviranje (večino prehitevvanj je na zaviranjih in izhodih iz ovinkov).

Čas 1:47:40... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na sreco ni v tvoji volji kak motor bo kje kdo vozu - ce organizatorju kej ne bo pasal ga bo ze izlocil.

lol :P

naj se tvoji frendi pizdijo namest da se ti pizdis zanje.

ce ne vidis smisla v tem se ne sekiraj - un model ga ziher vidi. drugace neb su na stezo. drugace neb zmagu.

ne vem zakaj se sploh pizdis zarad enga k je z motorjem ki ni v SS klasi opral motocikliste na sportivah... ...dej se ti nared to, pa ti ne bo treba bit faus!

Matr ste navalili :lol1:

Pa sej zato je forum da vsak pove svoje mnenje.

Če vam kej ne paše lohk napišeš al pa si tih.

Koga bom jaz prehiteval al pa ne je pa moja stvar.

Organizatorjem se čist jebe kdo je gor sam da je plaču. Če pa kdo zarad tazga gre po tleh pač vozi na lastno odgovornost.

Da sm mu pa fauš?!?!? :lol1:

Me ne poznaš zato se ne spravli na mene ok.

Sj nima veze kolk hiter se je pelal. Za mene je to pač tko kot da prerihtaš cestaka v enduro in po makadamu al pa gmajnah dokazuješ svojo vozniško sposobnost. Vam je pač to všeč jebiga.... sto ljudi sto čudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj nima veze kolk hiter se je pelal.

o, veliko vezo ma. kaj bos sele reku ko te bo beno prehitu - "skuterji so sam za po mestih, in nimajo kaj na stezah delat"??

ce ti kaj ne pase je se vedno tvoja odlocitev ali bos dirkal ali ne - "problem" torej lahko resis tudi sam.

sam provociras. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o, veliko vezo ma. kaj bos sele reku ko te bo beno prehitu - "skuterji so sam za po mestih, in nimajo kaj na stezah delat"??

ce ti kaj ne pase je se vedno tvoja odlocitev ali bos dirkal ali ne - "problem" torej lahko resis tudi sam.

sam provociras. <_<

Prehitel me bo z skuterjem na grobniku? :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Grobniku ne. na Mobikrogu pa. :devil:

me prav zanima kaj bi potem rekel... :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej nima veze. On ma dirkalni skuter in veliko trenira in dirka tko da ni primerjave.

Sploh pa ne vem kakšne veze ma kdo bi koga prehitel. Tut na grobniku me je že kdo prehitel z 125 gp mašino in nisem dol padu. Ma boljšo mašino, je boljši voznik in kaj?

Nikol nisem trdil da sem najhitrejši ali najboljši ali.....

Vse kar že trdim od začetka je to da z gs na grobniku je kot s cestakom na makadamu. Pa si misl kar hočeš. Ne pa obračat mojih besed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z gs na grobniku je kot s cestakom na makadamu

slaba primerjava. zelo slaba. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a verjameš da mene tud mika da bi se peljal po grobniku z mojo LC4 enduro,ker se prav fletno pelje čez ovinke...samo mi ga je škoda priganjat

tipa z GS-om sem pa lani 2x videl na grobniku (sej to je tist rumen s plavimi feltnami ane?) in sam respect :notworthy: če se pa tako vozi,da zapira ostale,je pa druga stvar :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba primerjava. zelo slaba. .)

Kolikor vem je gs namenjen cesti in terenu, potovanjem. In ne hitrejši vožnji po stezi. Če ga pa predelaš z drugačnim vzmetenjem in ostalimi dodatki potrebnimi da na stezi motor dela... je pač isto kot bi na cestni motor dal vzmetenje namenjeno terenu obul motor v grobo profilirane gume in šel na makadam.

Ja dobra ideja lc4 na grobnik. Sj ne rečem fajn za rekreativno vožnjo da spoznaš motor in da se zdivjaš.

Al pa nared kot tip na gs. Zamenji gume, vzmetenje,zdaljši prenose pa pejt dirkat. Pa boš verjetn kmal ugotovil da si zgrešil point, uporabe lc4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa boš verjetn kmal ugotovil da si zgrešil point, uporabe lc4.

Tukaj se pa popolnoma strinjam s teboj.

Mene tud nič ne moti,če se nekdo vozi z GSom po Grobniku in z njim tudi zmaguje.

Kapo dol! ( bi reku Srečko :D ) sam z uporabo GSa za dirkanje je zgrešil bistvo tega motorja,ki pa je namenjen za potovanja in občasne izlete na makadamske poti,ne pa za preganjanje po Grobniku .)

Pa ne se zdej kregat,bodimo prijatelji :grrr :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej nima veze. On ma dirkalni skuter in veliko trenira in dirka tko da ni primerjave.

Sploh pa ne vem kakšne veze ma kdo bi koga prehitel. Tut na grobniku me je že kdo prehitel z 125 gp mašino in nisem dol padu. Ma boljšo mašino, je boljši voznik in kaj?

Nikol nisem trdil da sem najhitrejši ali najboljši ali.....

Vse kar že trdim od začetka je to da z gs na grobniku je kot s cestakom na makadamu. Pa si misl kar hočeš. Ne pa obračat mojih besed.

Zgleda, da je grobnik le za super športnike,...ne glede na kakovost voznika...

Glede na tak pristop - prepoved na grobniku za vse endure, super moto, naked motorje....

Beno na mobikrogu - svaka čast

Tip z GS na grobniku - svaka čast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tip z apn6 na grobniku - svaka čast :lol1:

odvisno kako bi peljal.... :naughty:

važna je vožnja in znanje,... ne pa šminka in hvalisanje...

Tisti, ki pelje enduro po 2 min ali tam nekje okrok 1:50:00 - zna peljati...., tisti, ki pelje z cestakom okrog 2 min, rabi trening.... Govorim pa le o športni vožnji, ne pa uživanju za svojo "dušo"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se kurčiš zdej a? A sta peljala na dirki pa nisi mogu mimo?

Če nisi mogu to ne pomen, da ma on neprimeren motor ampak to, da si se ti peljal kot posran golob on pa kot mal manj posran golob. Sej vem da ego trpi če se GS pripelje v cilj pred tabo :lol1: Jest ti bom tkole reku...

Rđavome kurcu i dlaka smeta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se kurčiš zdej a? A sta peljala na dirki pa nisi mogu mimo?

Če nisi mogu to ne pomen, da ma on neprimeren motor ampak to, da si se ti peljal kot posran golob on pa kot mal manj posran golob. Sej vem da ego trpi če se GS pripelje v cilj pred tabo :lol1: Jest ti bom tkole reku...

Rđavome kurcu i dlaka smeta...

Pa kva ti zdej sereš tle? preber kva sm napisu pol se pa kurči al karkol....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, mislim d je kr zadel point tvojega pizdakanja... :P

pa ne deli se norce iz APN - si slisal za Tomos D6, ki je v (khm..) blizjem sorodstvu z APN4?? ves kaj dela (seveda glede na svoje kubike) D6 na grobniku?? B)

malo bolj siroko glej vse skupi, pa ne kr gonit svojga, ne glede na dejstva.

GS nikoli ni bil hard enduro, neprimeren za voznjo po asfaltu. se vedno je to motocikel (govorim o 1150/1200), prvotno namenjen cestni voznji, ki pa se ne ustrasi tudi kakega kilometra makadama. ze ce pogledas podatek o masi bos videl da je tako.

BTW, po tvoji teoriji so pol starodobniki s katerimi dirkajo na Grobniku za na odpad, ce niso ne za na cesto, ne za off road, ne za na stezo? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prehitel me bo z skuterjem na grobniku

Čistko tko, en intermezzo :rolleyes: ...

Mene je en skuter prehitu na grobniku (na stezi)... pa moj ego ni nič trpel :lol:

Verjetno bi se zasekiral, če bi me prehitu na ovinku...

... ker me je pa na ravnini, mi pa prov dol maha. (vozil za inštruktorjem na rekreativni)

V glavnem, vsaka čast skuteristu, da je šel na stezo :notworthy: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, mislim d je kr zadel point tvojega pizdakanja... :P

pa ne deli se norce iz APN - si slisal za Tomos D6, ki je v (khm..) blizjem sorodstvu z APN4?? ves kaj dela (seveda glede na svoje kubike) D6 na grobniku?? B)

malo bolj siroko glej vse skupi, pa ne kr gonit svojga, ne glede na dejstva.

GS nikoli ni bil hard enduro, neprimeren za voznjo po asfaltu. se vedno je to motocikel (govorim o 1150/1200), prvotno namenjen cestni voznji, ki pa se ne ustrasi tudi kakega kilometra makadama. ze ce pogledas podatek o masi bos videl da je tako.

BTW, po tvoji teoriji so pol starodobniki s katerimi dirkajo na Grobniku za na odpad, ce niso ne za na cesto, ne za off road, ne za na stezo? :grrr

Gre za primernost dirkanja na stezi. Tomos d6 je bil specialka za stezo in ni primerljiva z apn6 razen osnova agregata.

Starodobniki so dirkalne specialke izpred tok in tok let nazaj. Prirejene za dirkanje včasih in tut danes dirkajo z njimi.

BMW dela tut motorje ki so prirejeni za stezo ( boxer cup r1150 ) in tut imajo pokal ter dirkajo. Se pravi da ima tut bmw motor, če maš ambicije za stezo.

Nikakor pa to ni GS!

Če ne znaš odgovorit drgače kot da mi govoriš o pizdakanju in ne vem kaj še bot rajš tih.

Pač zagovarjaš dejstvo da je najboljnormalno da tip priredi gs-a za vožnjo po stezi. In proti temu nimam nič. Men se pač ne zdi niti normalno niti logično. Tip dviguje svoj ego in še marsikermu tle s tem bmw.

Za mene pač ni niti heroj niti najbolj pr seb da takšen motor uporablja za vožnjo in dirkanje po stezi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!