Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

no tlele je še en dokaz, da ma plin en pomen :)

pri avtomobilih je stvar popolnoma drugacna kot pri motorjih. ce bi tebe vsulo z motorjem, bo v podobni situaciji avtomobil le zdrsnil, kar je pa pri sportni voznji stalna praksa.

bistvo plina je bolj konstanten tlak (kot ste ze ugotovili - to za motor ni vedno najbolje), manj vlage, in pa to, da NE VSEBUJE KISIKA, zaradi tega se guma manj stara, ker ne prihaja do oksidacije. .) pri motociklih to tako skoraj ni pomembno, ker skoraj vsak menjava gume na vsako sezono, v dirkalnih sportih celo vec kompletov na dirkalni vikend, pri avtomobilih s katerimi ne delas dolgih relacij, in imajo en komplet gum po 3, 4 sezone, se pa stvar ze kar pozna. .)

danes grem po novo gumo, rekel bom, naj mi jo napolnijo s plinom, pol pa ce bo tlak padel, bom pac dopumpal na benzinski. .) me pa zanima - pnevmatiki sta Dunlop Arrowmax, prednja 110/70 ZR17, stara kaksni 2 leti, zadnja 130/70 ZR17, nova, motocikel je Aprilia AF1 125 (sportiva, 120 kg suh, pribl. 50-55 % mase spredaj), voznja od zacetka na izi (nov bat pa nova guma, pa to), pol pa na polno - na kaksen tlak moram puhnat pnevmatiki??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes grem po novo gumo, rekel bom, naj mi jo napolnijo s plinom, pol pa ce bo tlak padel, bom pac dopumpal na benzinski. .) me pa zanima - pnevmatiki sta Dunlop Arrowmax, prednja 110/70 ZR17, stara kaksni 2 leti, zadnja 130/70 ZR17, nova, motocikel je Aprilia AF1 125 (sportiva, 120 kg suh, pribl. 50-55 % mase spredaj), voznja od zacetka na izi (nov bat pa nova guma, pa to), pol pa na polno - na kaksen tlak moram puhnat pnevmatiki??

navodila od motorja so pa za okras??!! :hmm: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlak ti pise v users manualu, velikokrat pa tudi pod sedežem mopeda...

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navodila od motorja so pa za okras??!! :hmm: :doze:

bolj kot ne, ja. :) namrec, ce mam nafilano po navodilih sm skoz neki posrek... :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje: Ali drži datum 9.maj 2004 za dirko v DP in AA?

Hvala!

Ne drzi!

Dirka bo;16.05.2004 B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če me moje očke ne varajo se bliža dan, ko bodo meli Celjani na grobniku eno dogajanje. Vsaj tko piše na koledarju od Grobnika official page. Ja? :unsure:

Bo sou kdo kej pogledat? :) Meni prvič ne bo uspelo it. :cry: financepress

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjani so že imeli, in to ta četrtek (6.5.2004)

Mislim, da koledar na www.grobnik.com.hr je še lanski.

Drugače pa je blo zakon, je zgledalo, da bo ful grdo vreme, ma na koncu je zdržalo in smo imeli celo sonce :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjani so že imeli, in to ta četrtek (6.5.2004)

Mislim, da koledar na www.grobnik.com.hr je še lanski.

a... :huh:

Drugače pa je blo zakon, je zgledalo, da bo ful grdo vreme, ma na koncu je zdržalo in smo imeli celo sonce  :yea2:

Ma AS USUAL. <_< Še vsakič do zdej (razen enkrat junija) je blo tko da je bil dez napovedan prej in pole in na koncu je blo vreme lepo alpa vsaj sprejemljivo za divjat po riješkem asfaltu. B)

LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

.....znanci iz Spitalla so šli dons na Grobnik....jemaju lepo vremce ni kej....

post-14-1085045334.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

glih rabm uploadat nekam,mislm da ne bo nič narobe če dam sem :)

post-14-1086281260.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gionni boš mogu it kdaj dol pogledat, mogoče že tale vikend ko je evropsko prvenstvo 125, 250, 600 in prikolice.

Pa še nekaj naših asov nastopa na dirkah-vredno ogleda!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč pa res grem .)

Pa nisem hotel bit nesramen, sam mal drugač sem si predstavljal vse skup ...

Verjamem,da je proga odlična, sam iz slike bi rekel, da ni glih fajn če zapeleš z asfalta, si še gumo prepikneš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, jaz sem tud bolj takega mnenja...dirkališče divje lige

:yea2: :yea2: :naughty:

Pa grobnik se mi tud zdi od vseh pist po katerih sem vozil najbolj zahrbten... sam mi je pa celotna podoba piste najboljša od vseh (govorim o tehnični izpeljavi piste in njenih ovinkov)

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Grobniku bi včeraj morala biti dirka za evropsko prvenstvo, pa je bila žal odpovedana zaradi premočnega vetra.

Škoda za naše fante, saj so imeli lepe izhodiščne položaje po treningih za nedeljsko dirko, sploh Camlek in Jermen v 600 supersport, kjer je bilo cca. 10 dirkačev v 1 sekundi.

Žal smo bili zaradi vetra ob po mojem mnenju ob odlično predstavo.

Pa drugič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vse dirke so odpadle....čist use? Škoda ja.....kva vse narava počne... :devil: :devil: :devil:

pa drugič....i hope :hmm: :hmm:

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smo čakal, pa čakal, pa nč na koncu.

Eni so pobiral in ravnal ogrodja polomljenih šotorov,

drugi k smo mel več sreče pa smo pr dedu čavapčiče jedl.

Žal, pač nam jo je vreme ornk zagodlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!