Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Jebeš močvaro...treba je vse sam naredit, v močvari prvo "daj pare", pa šele pol...

tu mate slike, pa slin slin....

pa ne se jezit če bo štekalo, ker bote sigurno navalili ko pes na kost.

http://elbarto.ontheweb.com

Preberite opozorilo na dnu...

LP, El B.

ahm.. to ne dela.. :unsure: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

no ker ni blo ne duha ne sluha o kšnem skuter race-u nima smisla da govorimo o danasnjem dnevu pod temo 'beno wanna race' ;)

prov lep vreme je bil,folka se je precej nabralo...fajn :OK:

mam precej slik in tud kšn filmček,samo trenutno nimam kabla doma tko da boste kšn dan potrpel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nism mogu zdržat :D :) :D

če kdo hoče svojo sliko nej pove na PM ker motor,ker slik mam precej,se bo že kj najdl!

post-14-1070220297.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa drgač so slike 1024x... velike,samo povem!

no benotu ne grejo od rok samo skuterji...

post-14-1070220514.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da ste se imeli lepo ! :yea2:

Mal me firbec matra koliko ima beno brevožeih SS kilometrov in koliko je bil njegov čas na grobniku s cbr 600?

Lahko tudi na PM če želite da ostane skrivnost za SW.

Batzajla: ne sekiraj se glede satelitskih slik ker to tisti govorijo kateri niso naredili nobene slike pri hitrosti~200kmh. Sam približno vem kake slikce uspejo na grobniku z digitalcem za nekja 10 ksit kar predvidevam da je tvoj bil (resolucija).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<_< khm khm-slike sm pomanjšal,drugač so prevelike(1024).slikal sm pa s canonom ixus 4 (al kako se že reče) ki ni noben trotl in čist ok fotoaparat :) .ko bom na domačmu računalniku lahko pokažem kšno dobro da boste vidl kva zmore :P .res pa da nima velik zooma in da je težko slikat 150+ kmh premikajoče objekte... :hmm:

tista pripomba na slike s satelita pa pomoje itak leti na slike SW-ja na aprilialand o svoji apriliji SR....

je pa res da fotrov powershot G4 dela precej lepše slike,pa še dalj cajta baterije gverajo.ne gre pa v žep! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da ste se imeli lepo ! :yea2:

Mal me firbec matra koliko ima beno brevožeih SS kilometrov in koliko je bil njegov čas na grobniku s cbr 600?

Lahko tudi na PM če želite da ostane skrivnost za SW.

Batzajla: ne sekiraj se glede satelitskih slik ker to tisti govorijo kateri niso naredili nobene slike pri hitrosti~200kmh. Sam približno vem kake slikce uspejo na grobniku z digitalcem za nekja 10 ksit kar predvidevam da je tvoj bil (resolucija).

Beno je bil drugič na Grobniku s suzukijem (Hondo 600 je vozil njegov oče). Čas bo raje sam povedal, po mojem mnenju je to zelo dober čas kroga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno je bil drugič na Grobniku s suzukijem (Hondo 600 je vozil njegov oče). Čas bo raje sam povedal, po mojem mnenju je to zelo dober čas kroga!

1.51. se mi zdi da je biv tabol ... so bli pa to moji prvi krogi na grobniku ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki jim ta čas nič ne pomeni. Za prve kroge na Grobniku je to dober čas. Saj moje mnenje je tako(nikoli vozil po Grobniku :( ) Čakam pa kaj bo rekel SW glede na to da ima on 1:42

@beno: suzuki je tvoj in koliko ccm ima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki jim ta čas nič ne pomeni. Za prve kroge na Grobniku je to dober čas. Saj moje mnenje je tako(nikoli vozil po Grobniku :( ) Čakam pa kaj bo rekel SW glede na to da ima on 1:42

@beno: suzuki je tvoj in koliko ccm ima?

Suzuki je od mami ... je pa 650 ccm

Za SW-ja je pa to loh dodatna motivacija, samo na skutrju se pa voz na limit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki jim ta čas nič ne pomeni. Za prve kroge na Grobniku je to dober čas. Saj moje mnenje je tako(nikoli vozil po Grobniku :( ) Čakam pa kaj bo rekel SW glede na to da ima on 1:42

@beno: suzuki je tvoj in koliko ccm ima?

Močno dvomim v čas SW 1.42. Ah jest sem daleč od tega časa. Samo pol sekunde mi še mankja da pridem pod 1,50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Močno dvomim v čas SW 1.42. Ah jest sem daleč od tega časa. Samo pol sekunde mi še mankja da pridem pod 1,50.

Sej mozno je da ma tak cajt ce je res dirkov pa to ... samo z skutjm se tega časa pod nobenimi pogoji ne dotaknes ... za skutr je cas pod 2.00 ze odličen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki jim ta čas nič ne pomeni. Za prve kroge na Grobniku je to dober čas. Saj moje mnenje je tako(nikoli vozil po Grobniku :( ) Čakam pa kaj bo rekel SW glede na to da ima on 1:42

@beno: suzuki je tvoj in koliko ccm ima?

Če vzamemo dejstvo, da je bil Beno praktično prvič na Grobniku, prvič sploh naredil kilometre z motorjem (ne samo z mamičnim SV-jem, ampak z motorjem nasploh), ki je za Grobnik bolj moped kot ne ( SV 650 ), da je imel časa za vožnjo približno 3 ure ( 3x po - recimo - 15-20 minut), da je bila steza precej zasedena, je čas 1,51 več kot bi lahko kdorkoli pričakoval. To, da je imel 3 leta star SV še originalne gume (zadnjo od prijazne vožnje po cestah po sredini popolnoma pobrano) sploh ni nepomembno.

Naj se javijo tisti (ampak pošteno), ki so prvič, ko so prišli na Grobnik naredili podoben čas - ne glede na to kakšen motor so imeli in koliko kilometrov so z njim že pred tem naredili.

P.S.1 Hanzi, sem šel gledat malo nazaj - SW je prijavil čas 1,46 B)

P.S.2 Mislim, da za Benota 1,46 ni nedosegljiv čas z S-SV 650, ob tem , da sem prepričan, da je cup Aprilia 250 (motor s katerim je SW dosegel svoj rezultat) za Grobnik precej boljši motor od SV-ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj se javijo tisti (ampak pošteno), ki so prvič, ko so prišli na Grobnik naredili podoben čas - ne glede na to kakšen motor so imeli in koliko kilometrov so z njim že pred tem naredili.

Jaz sem prvic, ko sem prisel na pisto, bil na njej 1 uro, naredil 2X po 7-8 krogov, potem pa na koncu samo se turisticno, naredil 1:55. Baje tudi to ni bilo slabo, so rekli drugi. Je pa bila CBR 600F... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj prvi čas na grobniku mislim da je bilo leta 86 ali 87 z Kawasakijem GPZ 600 R, je bil 1.57.??, kasneje sem s tem motorjem prišel na 1.53 .

Tole nedeljo pa je šlo z CBR- ko 600 F 1.42.56 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!