Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Racing club Celje organizira dan varne vožnje na Grobniku

dne 24.4.2003.

Pista bo za udeležence odprta od 13 do 17 ure.

Poleg varne vožnje se še organizirata dve dirki.

Plačilo na osebo je 10.000 sit.Zraven je všteta

tudi obvezna pogostitev.

Vabljeni prav vsi. Se vidimo na Grobnuku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racing club Celje organizira dan varne vožnje na Grobniku

dne 24.4.2003.

Pista bo za udeležence odprta od 13 do 17 ure.

Poleg varne vožnje se še organizirata dve dirki.

Plačilo na osebo je 10.000 sit.Zraven je všteta

tudi obvezna pogostitev.

Vabljeni prav vsi. Se vidimo na Grobnuku.

Ste pa prav fajn podražil! :evil: Mene ne bo! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JOJ. jst pa ne vem če bom šu, mi je lih prej moja lubica ripnla...nima kompresije :cry: :cry: upam da bo do vikenda zrihtana. cena pa je kr solidna...se splača dat, ker je lepo dirkališče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki je nekje napisal da je Rude piču na Grobnik :oops:

Rudeeeeeeeeeeeee :P :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest sem bil dol,kot gledalec in morem rect,da je blo kr fajn,ceprav sem pogresal slovenske motoriste.Tisti,ki so pa bli so pa bli med najhitrejsimi na stezi npr.Faleskini s suzukijem in pa Toti z 10 let starmu kawasakijem.Hrvati so testiral novga z1000 kawasakija in pa aprilie tuono.

Na stezi sem tudi prvic vidu novo ninjo zx6-r "kva se to navija" kokr da bi sla formula mimo.

Lepo vreme je bilo res razlog za obisk grobnika vceraj,toda danes ne vem kva bojo dons dol delal.

Upam,da bom drugo leto lahko ze sam preizkusil stezo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo sj mi bo še žal da nism šel zravn...a veš kva me zanima,kuko se je kj klasa enduro-supermoto obnesla,če mogoč kdo ve cajte?pa kolk so ostali kj vozil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Včeri je bla polna pista motrčkov!!

RHEM Racing je mel svoj dan.

Tud Camlek je stiskal svojo R7.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo dol v četrtek!!!??? :?:  :?:  :idea:  

Ciao,by Pero

ko tako tezis s tem grobnikom...... kolikokrat si ze bil dol?! :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo dol v četrtek!!!??? :?:  :?:  :idea:  

Ciao,by Pero

ko tako tezis s tem grobnikom...... kolikokrat si ze bil dol?! :twisted:

Ene petkrat pa res!!Se pa še nikol nisem pelu k 10k sit je resn dnar!Me pa zanima če bo kej folka dol in če se splača it pogledat!! :twisted: :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... pa še nikol nisem pelu k 10k sit je resn dnar ! ...

Ciao,by Pero

Malo se pozanimaj ... 10.000,- sit za 4 ure ni noben dnar ... :evil:

To je še zanemarljiv strošek v primerjavi z ostalim, kar potrošiš čez cel dan do piste in na pisti ( gume ) brez padanja.

VSEM, KI STE DANES NA GROBNIKU, OB PISTI IN NA NJEJ PA ŽELIM LEP DAN, SREČNO VOŽNJO, OBILO ZABAVE IN NASPLOH VSE NAJ NAJ !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Racing club Celje organizira dan varne vožnje na Grobniku

dne  24.4.2003.

Pista bo za udeležence odprta od 13 do 17 ure.

Poleg varne vožnje se še organizirata dve dirki.

Plačilo na osebo je 10.000 sit.Zraven je všteta  

tudi obvezna pogostitev.

Vabljeni prav vsi.  Se vidimo na Grobnuku.

Ste pa prav fajn podražil! :evil: Mene ne bo! :evil:

Prvic - Nismo podrazili, ker je Racing club Celje sele letos spomladi nastal.

drugic - pojdi v svoji reziji za 4 ure placat, pa povej kolk pride? Verjetno ti bo kmalu jasno, da je ponudba vec kot ugodna. :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ... vožnje so mimo ... žal sem bil z vami samo v mislih.

Upam da ste vsi celi in boste lahko jutri čistili svoje konjičke. Srečno pot domov.

Dajte kako kratko poročilo napisat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom pa jest zapisal ka sem vidu;čeprav nisem sam aktivno sodeloval(raje z varne razdalje opazujem) B) .Glede na to da sem v prejšnjih zapisih prebral,da se je racing club Celje ustanovil letos,je bila udeležba kar pestra,poleg celjskih registracij je prišlo tud precej motoristov iz drugih delov dežele izpod sončne strani alp.Veliko jih je pršlo tud s kombiji in prikolicami in videt je blo da so nekteri zlo naspidirani.Za "spodbuden začetek" je takoj ob odprtju steze poskrbel moj frend,ki se je zropotal že v svojem drugem krogu in poskrbel za polurno prekinitev,da so ga dostavli v bolnico,ima pa baje le pretres možganov,pa zlomljen prst na roki.Po tem spektakularnem uvodu se je norenje nadaljevalo previdneje,ampak le nekaj krogov,da se napetost umiri.Sam sem se posvetil fotografiranju,pri čemer sem obhodil precejšen del steze,od zagrebškega do reškega ovinka,in morm rečt da se nekteri vozjo zlo lepo in jih je res užitek gledat.Človek bi mislil da je polaganje ovinkov v stilu GP-ja mala malca in prime te da bi se zapodil mednje :rolleyes: :blink: !?Kasneje je blo še nekaj padcev vendar brez hujših posledic za voznike,mal manj pa hišne ljubimce.Najbolj me je intimno prizadela razbita VFR-ka(nov model)v katero sem zaljubljen,a mi financarji ne omogočajo da bi se trajno vezal na ta stroj.Potem pa je sledil še dogodek dneva,ko je nasproti ciljne ravnine padel možakar z CBR-o 1100xx in se je le-ta vžgala in kompletno pogorela!??????NA koncu je še sledila dirka v kateri je neuničljivi Kalšek uprizoril spektakularno vožnjo z svojim neuničljivim ZXR-jem,in se ganjal z nekim italjanom na Suzukiju in čeprav sem stal točno na ciljni črti ,še dons ne vem kateri je bil prvi,tko tesno sta prvrela v cilj;zlo lep zaključek dneva morm rečt.Sicer bi dodal kaj slik a tega še ne obvladam ;) :( zato od mene sam tolk;Živel prvi maj,ko majo nekteri fraj :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo tud v tem mesecu imel cekljski motoklub svoj dan na Grobniku, pa mislim da tud savinjčani (vsaj tko je reku un tip, k stoji na vhodu na pisto in čekira, če greš loh nanjo), pa ne vem kdaj. Dejte nas no tisti k kej veste pravočasno informirat, js bi še mal pošmerglav svojga rdečkota preden dam plastike zrihtat, da ne bom dvakrat hodu. B)

MotoManiac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sem bil na Grobniku pa so se sam neki avti fural pa še vstopnina je bla 25 živalc!!! :( :blink:

Ciao,by Pero

Popravljeno . Popravil pero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden v četrtek 15.05.2003 bo na Grobniku ponovno shod motoristov in možnost vožnje po pisti od 13'00 do 17'00 ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden v četrtek 15.05.2003 bo na Grobniku ponovno shod motoristov in možnost vožnje po pisti od 13'00 do 17'00 ure.

Ej IKE al lahko poveš še kaj več?

Kdo ma ta shod? Slovenci?

Pa vstopnina (če lahko tko rečem) kolko prbližno bo? 10.000 SIT ku ponavadi?

Kako pa pride če je grdo vreme? Verjetno odpade. Neki se bo baje ful ohladilo itd. :angry:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden v četrtek 15.05.2003 bo na Grobniku ponovno shod motoristov in možnost vožnje po pisti od 13'00 do 17'00 ure.

Ej IKE al lahko poveš še kaj več?

Kdo ma ta shod? Slovenci?

Pa vstopnina (če lahko tko rečem) kolko prbližno bo? 10.000 SIT ku ponavadi?

Kako pa pride če je grdo vreme? Verjetno odpade. Neki se bo baje ful ohladilo itd. :angry:

LP duhec

Vožnjo na Grobniku organizira MC Savinja skupaj z mariborskim klubom. Mislim, da je cena za vse enaka, 6.000 sit do torka 13.05.2003 ter na dan vožnje 10.000 sit. Kontaktirajte s člani MC Savinja. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo v četrtek s cestakom iz Štajerske (točneje iz Velenja ali iz Arje vasi ) proti Grobniku? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma grrrr... :angry: ne bo mi uspelo prist, lih doma bom moru ostat oziroma v šoli. <_< Damned.

Kaj me lahko kdo potolazi in pove, da se bo vsaj v naslednjem mescu kej podobnega se dogajalo na Grobniku z možnostjo vožnje za pameten denar(=<10k SIT)? :huh: :unsure:

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!