Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Fantje hvala da sproti obveščate za dogajanja na tem nam najbolj atraktivnem dirkališču!!! :P :D

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjemi,, da jih bo veliko in vedno se najde kdo, ki ti bo z veseljem kazal linijo na pisti. Ti samo pridi dol, ostalo se bo pa samo zrihtalo. ;)

Super! Potem se bom pa potrudil, da pridem... smao,d ane bo dezja... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas zanima pista....

če bi bli zadovoljni z malo slabšo pisto - MOBI krog v Cerkljah pri krškem... ta stane 30 jurjev za cel dan... :huh: ali drugače , če vas gre šest - pride na vsakega 5 jurjev,.... ;)

med tednom je vedno fraj....

Kje se rezervira pista - ne vem... Lahko pa se obrnete na moto center Jeršin v NM - on bo že vedel, saj je dolenc....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas zanima pista....

če bi bli zadovoljni z malo slabšo pisto - MOBI krog v Cerkljah pri krškem... ta stane 30 jurjev za cel dan... :huh: ali drugače , če vas gre šest - pride na vsakega 5 jurjev,.... ;)

med tednom je vedno fraj....

Kje se rezervira pista - ne vem... Lahko pa se obrnete na moto center Jeršin v NM - on bo že vedel, saj je dolenc....

Malo slabšo.. A je trava, ki rase z nje že pokošena? Če je pol z veseljem pridemo.. :) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas zanima pista....

če bi bli zadovoljni z malo slabšo pisto - MOBI krog v Cerkljah pri krškem... ta stane 30 jurjev za cel dan... :huh:  ali drugače , če vas gre šest - pride na vsakega 5 jurjev,....  ;)

med tednom je vedno fraj....

Kje se rezervira pista - ne vem... Lahko pa se obrnete na moto center Jeršin v NM - on bo že vedel, saj je dolenc....

Malo slabšo.. A je trava, ki rase z nje že pokošena? Če je pol z veseljem pridemo.. :) :P

jao... kaj so eni občutljivi, .... že vsaka travca jim smeta,... kje se pa vi vozte, ali vam prej ceste pometejo... :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vas zanima pista....

če bi bli zadovoljni z malo slabšo pisto - MOBI krog v Cerkljah pri krškem... ta stane 30 jurjev za cel dan... :huh:  ali drugače , če vas gre šest - pride na vsakega 5 jurjev,....  ;)

med tednom je vedno fraj....

Kje se rezervira pista - ne vem... Lahko pa se obrnete na moto center Jeršin v NM - on bo že vedel, saj je dolenc....

Malo slabšo.. A je trava, ki rase z nje že pokošena? Če je pol z veseljem pridemo.. :) :P

jao... kaj so eni občutljivi, .... že vsaka travca jim smeta,... kje se pa vi vozte, ali vam prej ceste pometejo... :P ;)

Če bi bil mobi krog tako dobr kokr praviš, sploh reklame nebi blo treba. Kar se pa varnosti in izletnih con tiče, pa brez komentarja. Na cesti ne pometasjo pred nami, zato (poleg ostalih razlogov) vozimo počasneje. Da pa bi moral še na pisti pazit na travo, pa kamenčke, pa stene (ki je ena zelo blizu), je pa brez veze, da bi zato moral plačat, če lahko to doživim na navadni cesti ZASTONJ. :P :P :P B)

Popravljeno . Popravil master 007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajdevej, Slovenija rabi v redu pisto za motorje, ki jo že nekaj let obljubljajo, in sicer na Vranskem, ne pa progo v Logatcu ali pa Mobi krog. Letno število voznikov motorjev na določeni pisti samo po sebi govori o kvaliteti posameznega dirkališča, saj so sami motoristi najboljši kritiki za to. Pa brez zamere, to je samo moje mnenje. :rolleyes: ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Masterjem se popolnoma strinjam. Sicer pa kljub obljubam v Sloveniji ni noben sposoben speljat kakega, posebne omembe vrednega projekta za motoriste. Tisti, ki so pa... Nimajo denarja? <_<

Sam je pa zanimivo, da so vsi naši sosedje zmožni z-asfaltirat kako njivo na keri se da vozit, mi pa ne. Glede varnosti pa.. Aja, saj sta bila 2 reševalca v civilu na Mobi krogu..

Master, se bomo kar gor do Podmeje vozili pa nazaj dol. ;) :)

No, za konec pa naj povem, da je vseen bolše, da mamo to, kot pa nič..

Bodite pridni in previdni.. B)

GREENNINJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaterih podatkih naj bi znašal znesek za 4 ure vožnje 15.000 sit in ne 10.000 sit, kot sem zapisal. Podatek je nepreverjen. Bo treba koga iz koprskega kluba vprašat za potrditev zneska. :rolleyes: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nam iz Velenja bolj splača iti na Grobnik preko Delnic ali preko Postojne.

A je težko najdit dirkališče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nam iz Velenja bolj splača iti na Grobnik preko Delnic ali preko Postojne.

A je težko najdit dirkališče?

Bolj se splača iti preko Delnic, in sicer maš dve varianti:

1. Velenje - Ljubljana - Kočevje - Brod na Kolpi - Delnice - Rijeka

2. Velenje - Laško - Mokronog (v Boštanju desno) - Kočevje - .....

Priiporočam 1. varianto, ker se še letos nisem vozu čez Mokronog in ne vem kakšni so ovinki (beri kolk peska je na cesti; so pa dolgi in hitri ovinki - lahko poskusiš) .

Grobnik ni težko najdit, saj je ob avtocesti proti Rijeki, sam ne se prehiter pelat, da ne boš izvoza falil ;). Ne pozabi na vrhu klanca (kakšnih 10 - 20 km iz Delnic) sukat desno. Levo gre cesta proti Krku. Kar glavne ceste se drži pa prideš direkt na pisto. Pa počasi, ker se jih po hribu navzdol čez zelo lepe ovinke dost zvrne. B)

S kolegom greva ob 09:00 iz Velenja in če voziš LS (lagano sportski) ali SS (super sportski) se nama lahko pridružiš. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Velenje - Laško - Mokronog (v Boštanju desno) - Kočevje - .....

Priiporočam 1. varianto, ker se še letos nisem vozu čez Mokronog in ne vem kakšni so ovinki (beri kolk peska je na cesti; so pa dolgi in hitri ovinki - lahko poskusiš) .

Vozil sem Sevnica-Mokronog (dobra cesta, peska ni)

Mokronog-Trebnje-Žužemberg (bolj previdno)

Dvor-Kočevje-Brod na Kolpi (zakon)

boljša je ta varianta (letos že večkrat), Ljubljana-Kočevje je preveč prometa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod pa greta iz Velenja? Mi smo trije motorji (ena sopotnica) in res zna biti da se bi vam pridružili. Mislim pa da bomo šli že ob ene 8.00! Sej veš kava pa tole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod pa greta iz Velenja? Mi smo trije motorji (ena sopotnica) in res zna biti da se bi vam pridružili. Mislim pa da bomo šli že ob ene 8.00! Sej veš kava pa tole.

Stvar do govora. drgac pa greva od mene. ;) Ob 8-ih je zgodnja, ob 8-tih je čist dovolj pa še za dve kavici. ;)

Ste sami cestaki?

Pošlji PM, da se zmenimo! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj jutri samo do 17:00 traja ta happening...kaj se bo pa pol dogajalo...sem mislu tja ob 15:00 štartat iz postojne..a bom prekasen...če grem čez ilirsko bisrico(rupa) kje potem nadaljujem pot do grobnika.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kaj jutri samo do 17:00 traja ta happening...kaj se bo pa pol dogajalo...sem mislu tja ob 15:00 štartat iz postojne..a bom prekasen...če grem čez ilirsko bisrico(rupa) kje potem nadaljujem pot do grobnika.. :huh:

To ni happening, ampak zakup piste za cel dan. Beri obvestilo na prvi strani Motosveta.

Iz Ilirske proti Reki, ko pa prides iz Reke po avtocesti, ki vodi naprej proti jugu, pa bos vidu izvoz (seveda na desni), pisto pa na svoji levi strani (zraven je tudi letalisce, ki je vrisano na avtokarti Slovenije. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA sm bla tuji jst na grobniku!! nimam namreč svojga motorja, samo sanjam še o njih... moram rečt, da po tem ko sm sred piste gledala motorje 1m od mene, kako lepo grsajo kolena po asvaltu na ovinku in po tem ko sm se vozila panoramsko.... vidla vse to.... pole me je šele hard primlo za met motor.... n bom sanjala življenja, bom živela sanje!! :D

sm pa vidla samo robycopa in spoznala masterja... no ja, za začetk.. :)

aja... kaj pa tista pupca na ninji, a je "vaša"? :) svaka čast :)

bodte fajn, papa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr smo poswaljkal gume wčerej! B)

Moy cajt - 1:28.2 B) Pa swizec je bil zraven....

HAHAHAHAHA. 1.28.00 ????????????? HAHAHAHA. TOREJ REKORD PISTE. NE ME JEBAT! VCERAJSNJI REKORD NA TEKMI JE BIL OKOLI1.38.00 !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Suzuki GSX
Dobr smo poswaljkal gume wčerej! B)

Moy cajt - 1:28.2 B) Pa swizec je bil zraven....

Po mojem se je zatipkal za pol minute :lol: :lol: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.28.00 to je pa dobra fora :D ,brez zamere ampak to bi se pa še rossi mal mogu pomatrat,da bi pelal tak cajt.Letos na croatia speed weekendu se je Faleskini s Suzukijem 1000 pelal okrog1.36.00 do 1.37.00,pa je mel najbolj cajt,ker je res fantastično vozu,ni mel konkurence tko,da dvomim,da se je Robycop 1.28.00 pelal????? :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Suzuki GSX
Dobr smo poswaljkal gume wčerej! B)

Moy cajt - 1:28.2 B) Pa swizec je bil zraven....

Mogoče si kak džoint posvalkal in ne gume, pa se ti je zato tk hiter zdelo. ;) ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!