Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Jah, nesreča pač nikoli ne počiva!

Mene je takih skupinskih dirk amaterjev, kot sem sam, vedno strah!

Zato se po dirkališču raje vozim sam zase, ne dirkam z nikomur in ne poskušam voziti na čas (mislim na to , da bi ga na vsak način hotel izboljševati).

Zame bo septemberski termin štajercev, resnično dan hitre, ampak vseeno VARNE vožnje. 8) :lol: :!:

lp

Tudi zame. Se vidimo dol. Pa me pocukaj za rokav, ko bos videl rdeco Ninjo z velenjsko registracijo. Na njej spredaj pise Master 007. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se tudi mislim udeležit dneva varne vožnje na Grobniku in ker vidim da vas nekaj gre me zanima če bi šli skupaj do tja. Drugače ma tudi zanima kako misliste it dol? Z motorji, al motorji na prikolicah?

Bladzo a greš tudi ti?

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst najbrz tut pridem s svojim podrsanim SV-jem in novimi gumami!

A kdo ve, če ma Grobnik al pa Moto Puls web? Rabm rezultate dirk.

Sem že nekaj iskal, pa ne najdem nič.

Zviz, tud jest sem bil dol z mojim SV-jem (v soboto), samo nisem videl nobenega drugega SV-ja. Kaj praviš, da je podrsan???

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem na Grobniku v nedeljo in videl toliko razbitih motorjev (in na žalost tudi motoristov) kot že dolgo ne. Skoraj bi bil tudi sam med njimi, ko sem na treningu že v svojem tretjem krogu v luknji dodal malo preveč gasa iz ovinka je nova avonka za hip spustila in je motor začel poskakovati kot kakšen divji konj. Sem se že videl na tleh, ampak se je motor po kakšnih 30 metrih spet umiril in sem se samo udaril v nogo, ko sem krilil po zraku. Mi je pa dogodek dal misliti, zato sem v naprej vozil bolj previdno, pa tudi za dirko se (k sreči) nisem prijavil.

LP MotoManiac.

**

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjotr: Dol sem pelal Aprilio Mille modre barve, SV je pa v NM ostal. Maš rumenega S z špico? Si imel sopotnico? Enga takega sem srečal na meji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, spet bo treba opozarjati na pazljivo voznjo... ampak to ne bo pomagalo, zato samo: ne se prevec razbiti! :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MotoManiac : a si mogoče vidu kako mal razbito Yamaho R1..no 'dečko' jo je razbil tam..

Celjske tablce, Yamaha modre barve..

?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pjotr: Dol sem pelal Aprilio Mille modre barve, SV je pa v NM ostal. Maš rumenega S z špico? Si imel sopotnico? Enga takega sem srečal na meji.

Ne Zviz, moj je moder s temno šipco. No sej, se bomo pa drugič srečal.

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Sem videl, da se je na Grobniku kar nekaj snemalo ...  :idea:  :!:  

Obstaja kakšna kaseta ?

On jo ima, ki na vseh zborih snema, mislim, da se pise Pratneker!!! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na grobniku?

Noja, edino če bi progo nekak skombinirali, tko da bi jo povezalo. Da bi bil en del kr čez 'travnik'. Blo bi pa zanimivo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Ali kdo ve za kak odprt termin na Grobniku v letošnjem letu!(poleg Motohapepninga)Rad bi da na progi nebi bli sami profiči in da bi bila proga čim bol prazna!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje, da sam pokličeš, pa preveriš kdaj je prosto. Načeloma je pa pozimi in zgodaj spomladi med tednom zelo malo ljudi - mi smo bili lani sredi marca, pa nas je bilo vsega skupaj čez cel dan 10, kar pomeni, da si na progi z največ dvema ali tremi naenkrat.

tel.: 00385 51 259 104, 00385 51 259 211, 00385 51 259 201, 00385 51 259 222.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najameš jo za en dan, pa si čisto sam na pisti :twisted: (med tednom "že za samo 1500 eur" 8) )

Mal heca ne škoduje :wink:, ali pa tudi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi splača it na grobnik z mojo 125 endurco? :D :lol: :lol: :twisted: ...ok malo za šalo... ali pa tudi ne? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se mi splača it na grobnik z mojo 125 endurco? :D :lol: :lol: :twisted: ...ok malo za šalo... ali pa tudi ne? :?

Jst bi šel tut mal dol s skuterom pogledat. A bi me sploh gor sputil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!