Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Taki vozniki me zlo čudijo. Kupi bmw gs pa da gor ene par miljonov opreme, pol se pa vozi po grobniku in dela gužvo.

17 colske gume pa kašn ror so par miljonov? Nč nau iz mojga supermotota :cry:

Zavist, "a"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na grobniku sem do zdej vidu dva gs in oba sta ful nevarna. Sploh eden je že skoraj povzročil padec parih motoristov ko je pri rdeči zastavi prehiteval potem ko so vsi se ustavljali da ne bi povozli človeka na stezi.

pa se ti ne zdi to krivda voznikov ne pa motocikla...sej ni važno kateri motor je to naredil...važno je kateri voznik je to naredil...ta podatek nima z motorjem nič....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa se ti ne zdi to krivda voznikov ne pa motocikla...sej ni važno kateri motor je to naredil...važno je kateri voznik je to naredil...ta podatek nima z motorjem nič....

Tako se govori :yea2: tudi s sportivo delajo napake :hmm: pa niso motorji nič krivi :hmm: zato BMW-ejašim vsaka čast :OK: na pisti :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila na Grobniku v soboto in nedeljo. Blo je super - zadnja dirka je bla najboljša :OK: :OK: :OK: . Oni z BMW-jem je raztrural, kapo dol :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni z BMW-jem je raztrural, kapo dol :notworthy: :notworthy: :notworthy:

in imel NM registracijo ? Uf, nisem mogel verjeti kaj je vse za sabo puščal !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kolk od vas ma izkušnje z vožnjo po grobniku. Bi vam pa prvošu da se pred vami najde voznik takšnega gs-a pa ga probi prehitet varno za sebe in druge. Takšni motorji so za rekreativne vožnje po grobniku seveda primerni ( z čoperji in ostalimi endurami) ne pa da dokazujejo drugim voznikom kako dobri so, da lohk s tako kanto prehitevajo cestne motorje. Totalni nesmisel. Verjamem da je voznik dober da lohk iz kante stisne 1.49 in zmaga na dirki sam to ni smisel vožnje gs-a. Če je tolk dober naj kupi motor ki je primeren za vožnjo po grobniku in potem prehiteva in dokazuje svoje sposobnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast GSu!!!! Zgleda, da se doben ni za njim znašo v taki situaciji, saj je ded zmago!!! Če pa si s cestakom za njim pa lahko greš po ravnini komot mimo, ker maš vsaj 50 kg manj in vsaj cca 50 km več. Je pa res da verjetno ego na cestaku, ki ne more zlahka mimo trpi in je zelo težek...

A ve kdo kake gume je vozo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka čast GSu!!!! Zgleda, da se doben ni za njim znašo v taki situaciji, saj je ded zmago!!! Če pa si s cestakom za njim pa lahko greš po ravnini komot mimo, ker maš vsaj 50 kg manj in vsaj cca 50 km več. Je pa res da verjetno ego na cestaku, ki ne more zlahka mimo trpi in je zelo težek...

A ve kdo kake gume je vozo????

Ja ded je zmagu u svoji klasi. In s časom 1.49. Se pa na grobniku znajde veliko ljudi ki so neprimerno hitrejši. In jim tak bmw z takšnim časom predstavlja oviro, ker ga je za polovico steze.

Pravim sam da ne razumem ljudi ki z neprimernimi motorji delajo gužvo na stezi. In ne vidim drugega smisla v tem kot to da se bo hvalu da je z gs zmagu in prehitevu cestake. Jaka fora :lol1: In potem je heroj ker z gs motorjem zmaguje in si dviguje ego.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In jim tak bmw z takšnim časom predstavlja oviro, ker ga je za polovico steze.

ma daj no, lih kakor tebe na forumu !

si videl da kdo ni mogel mimo njega ? torej ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...In jim tak bmw z takšnim časom predstavlja oviro...

...Pravim sam da ne razumem ljudi ki z neprimernimi motorji delajo gužvo na stezi...

...In ne vidim drugega smisla v tem ....

Ce si pol sekunde na krog pocasnejsi, zame ne predstavljas nobene ovire sploh :P

Sploh pa nima veze kak stroj vozis!

Pa nam razlozi smisel prosim, da bomo se mi vedeli! .)

...sam tolk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej po svoje pa kar zastopim a-ja glede tega GS fahrerja ,namreč nekajkrat je na koncu ravnine kar grdo zaprl tistega voznika na FZR1000 zato,ker po ravnini se mu je vidno približal in na koncu ravnine bi z lahkoto lahko mimo BMW-ja prišel,če ga le ta ne bi zelo grdo zaprl.

Drugače pa moje mnenje je: če ima veselje se vozit z GSom kar naj se vozi le dokler ne ogroža drugih tekmovalcev .)

Gume pa mislim,da je imel čist navadne METZELERke :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2:

Vidim, da te bomo morali enkrat vzeti v dolomite zraven, da nam boš pokazal kako se vozi. :BUA:

Tvoji komentarji :SS :SS

Ne mi govoriti, da z 50 km (viška) ne moreš po ravnini prehiteti GS, pa tudi dosti širine je :zzz:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Ne mi govoriti, da z 50 km (viška) ne moreš po ravnini prehiteti GS, pa tudi dosti širine je :zzz:

Pa ajde pustmo ravnino...kaj pa recimo tadolg desni pred Reškim ovinkom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a povej nam no kaj voziš, da bomo vedeli s čim se ne da mimo gs-a...

Matr takih jajc pa res ne bom nikol kupil... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr ste se spravl na možakarja,ki se za vesele vozi in uživa na svojem motorju.Tko al tko je vozu v BMW pokalu in tam vozjo z motorji te znamke pa al je to enduro al pa cruiser.Zdej pa če je napral še vse ase z ZXR-ji zraven mu lahko samo čestitam,ker fant se res dobr pele,že leta ga vidm skoz na tem motorju na raznih prireditvah,pa nism opazu da bi delu kakih pizdarij.Tip je Slovenc,piše se Majerle(mislim vsaj) in mu zgleda pač paše ta motor pa kaj pol hudiča!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se ogrožanja tiče so dost bolj nevarni tisti ki vozjo SS pile pa jih ne obvladajo al pa spreminjajo smer,z ene strani steze na drugo.Ne vem če je kdo vidu na sred ciljne ravnine ,ko je tip zapelu pred možakarja in ga je ta zadel v zadnji del pa se je pol po hrbtu pelu 100 m do izhoda iz boksa skoraj?Pa na žalost je bil še naš.Da ne omenjam v timski dirki,na izstopu iz luknje nasprot ciljne ravnine,ko je prišlo do podobne situacije je majstr odletu s steze ,pa mu je poletu motor prek ograje naredu ene 6 salt dečko pa je obležu v pesku?! :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je da ne razumem zakva na gs dat tolk dnarja da se lohk pol po grobniku voziš. Zame je to tko kot bi si jest na cestnega dal kramparce pa pol na makadamu koga opral. ne vidim smisla u tem. Po moje je edini razlog to da si pač heroj ko napereš cestnega na grobniku in te vsi hvalijo tko kot tle.

Jaz z njim nimam nobenega problema je pa nekaj mojih prjatlov melo problem. Na srečo se le pelem mal hitrej da mi ni treba bit u isti grupi z njim. Je pa dalč od tega da bom koga po dolomitih ali pa bilo kje učil kako se vozi ker se zavedam svojih zmožnosti. In tut vem kolk hiter se sam pelem.

Pač ne vidim smisla u vožnji gs-a po grobniku. To je sam moje mnenje. Če pa se vam to zdi fajn pa tut ok. Upam sam da se ne bo kdo znašel na stezi istočasno z njim in pol jamru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah pač, to je pa dirkanje........mora tud tisti bit previden ki je zadaj ne pa kar mimo pičt ko čebela!

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TUD JAZ SEM BIL V SOBOTO NA GROBNIKU :rolleyes: ,BIL MALCE RAZOČARAN NAD ZMAGO BMW :angry: AMPAK MODEL JE RES DOBER VOZU.

ZANIMA PA ME KAJ JE BLO Z UNIM DEČKOTOM K JE U GUME ZLETU.

VIDET JE BIL KR GRT PADEC.

MISTY BLO MI JE V VESELE, SAM POVN MUŠIC SM IMEL NA VIZIRJU

ZATO SEM SE NA PUMPI MORAL USTAVIT. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AMD-jevci, je že kje kakšen program, kaj se bo 16. septembra dogajalo? Pa prijave, kje se da to urediti? Upam, da letos ne bom imel take smole kot lani.... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je videl kdo onega butca s KTM- om (mislim da je bil KTM) supermoto, ko se je tam izven steze na parkirišču nekaj pederišil pol pa si je enega na zaden zic naložil? No pol sta pa oba padla - oba brez čelad in opreme zgoraj brez majic, eden je mel ves hrbet podrapan - je mislil da je as pa je butec izpadel. Saj ni blo hudega samo opraskana sta bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!