Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Nasvet ki je vreden še veliko več.

Novinci na "hepeninge " pojdite gledat ne pa vozit, vzemite telefonske od dirkališča in si privoščite Grobnik na kak miren prost dan, ko ni veliko motoristov na stezi. Morda se bo zdelo na prvi pogled dražje, a dejansko bo sigurno ceneje.

Takratni začetnik o katerem govorim, ni imel montiranih ogledal, nekdo od zaupanja ne vrednih hitrejših, ga je enostavno zbil :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa ne vem, vcasih smo po grobniku dirjali, pocasni in hitri, prehitevali smo na mestih, kjer smo ocenili, da to lahko naredimo, v nikogar se nismo zaletavali, ne spredaj ne s strani se najmanj pa od zadaj! Na dirkaliscu skrbis in pazis predvsem svojo glavo in se v izogib trkom z pocasnejsim pac skoncentrirano vozis! Zdej pa kje pa pise kdo si ti, tahitr al tapocasn, tavazn, tapomemben, vec od onega ali tega? Pac prilagodis nacin voznje primerno trenutni situaciji. Zapomni si, da nisi Rossi (pa ce bi to se tko rad bil) upostevaj druge (pocasnejse) kajti prav tako tud nekdo drug tebe uposteva! Ne vozite za denar ampak ga zapravljate. Zapravljajte ga se mnogo let, celi in zdravi, Al se pa potolcite, ce mislite, da boste s tem slavni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAUK: novinci naj zaprejo ali snamejo ogledala, da se ne bi zmedli, ko jih hitrejši prehitevajo.

...bom snel... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh pa je le konc........

nesreče pa bodo nažalost še vedn.In tut norci ki ne upoštevajo nič, in se razletijo še predn pridejo sploh na stezo. Bil priča parim nesrečam že na izhodu iz boksov, ko še niti do steze niso prišli.

Na dirkališču je vsej rešilc blizu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Letos nas bodo hrvati razveselili kar s 4-imi Motohappeningi :OK:

Datumi so: 13.-15. maj

8.-10. julij

26.-28. avgust

?. oktober

Pa še odlomek iz članka v Motopulsu:

..Time čemu smanjiti gužve i uvesti kup

prvenstva, jer mnogo je novih motocikala

prodano posljednih godina, a novi vozači

željni sigurnijih zajedničkih vožnji.

Organizatori, naša revija i tvrtka Đuro

sport tako pokrečemo Otvoreni kup

Motohappeninga sa specijalnim nagradama

za ukupne amaterske prvake. Osim toga

neki kupovi biti če internacionalni u

klasama Superstock 600 i Superstock

1000 i namjenjeni natjecateljima, a

vozit če se odvojeno. U sljedečem broju

objavit čemo opširno precizan pravilnik

o kupovima i predstaviti neke prijavljene

timove.

Sliši se dobro :OK: od 1. do 3. aprila pa bo potekal prvi letošnji uraden dogodek na Grobniku 5. Croatia Speed Weekend v organizaciji Đuro Sporta in Reise Motorrad-a

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjano :OK: :OK:

Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motohappeninge poznam (vsaj izza ograje :blush: :BUA: )

kaj pa je croatia speed weekend?

PS: če bo vreme, grem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, pol gremo pa lohka skupej :) js pa moja oča pomoje ne bova šla nič prej kot šele konc marca na pisto.

tko, da sej se slišmo še itaq!

lp,

jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je možno peljati motor ( na prikolici ) čez mejo (grobnik) z preizkušnjo? In ne imeti problemov na meji? Namen: preizkus motorja pred prodajo ( kao)

Letos ga ne bi registriral le za to da se bom parkat pelal na stezi. Z ata karnetom se ne mislim ubadat, ker pol morš gor vse do zadnjega šraufa napisat pa vsej eno uro na meji stat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z ata karnetom se ne mislim ubadat, ker pol morš gor vse do zadnjega šraufa napisat pa vsej eno uro na meji stat.

in jst sem mislil da je tako hudo pa se mi ne zdi da je to tak problem, res je do stojis 15-20 min na meji ni pa neke zajebancije bilo niti na eni strani, dva krat sem sel z ata karnetom in se mi ni zdelo tako hudo koliko sem slisal od drugih, po moje je to sam bla bla,kar se tice same ga vpisovanja mam vpisano, motorno kolo, oprema , orodje in to je vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!