Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

http://www.grobnik.hr/hrv/kalendar.asp

ko je dan zelen lahko kar prideš..drugače pa so razna srečanja kjer se moraš prijavit..mal pobrskej po netu..motohappening itd..

Torej sta fraj samo 7.sep in 31.okt...za letos je torej konec. Kot je nasloh zelo malo prostih dni. Se da še kje drugje pisto probat, po možnosti v ne preveliki gužvi, da nebi bil preveč napoti ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej sta fraj samo 7.sep in 31.okt...za letos je torej konec. Kot je nasloh zelo malo prostih dni. Se da še kje drugje pisto probat, po možnosti v ne preveliki gužvi, da nebi bil preveč napoti ?

večkrat poglej koledar..ponavadi še dajo kak prosti trening vmes..drgač pa novi marof..za probat samo je bolje

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje bi postavil. Jaz in še eden kolega se že dolgo pogovarjava, da bi šla enkrat (ali večkrat) na pisto. Problem je v tem, da nimam pojma kako ta stvar izgleda. A to se enostavno pelješ do grobnika in lahko voziš (ob plačilu seveda) ?

Ali je grobnik sploh ok za začetnika na pisti ali bolj priporočate kaj drugega?

lp

Za čisto prvič bi toplo priporočal kakšno organizirano varianto, kjer so vozniki glede na izkušnje, hitrost in čas kroga bolj realno razporejeni v več skupin. Dosti takšnih (kar dobro) organiziranih zadev se dogaja na Pannonia Ring-u v organizaciji Moto Academy. Verjetno pa se kdaj kaj podobnega dogaja tudi na Grobniku.

D.

PS: Še par minut, pa kreneva proti Rijeki... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne boš se ... ;) Za tako hitrost moraš že iz zagrebškega pridivjat v 4. s polnim gasom, to pa so sposobni taki, ki se peljejo krepko pod 1:40 (gorgh naprimer). Razen če imaš tudi ti tak hud čas.

1:36:4

s 50ccm suzukijem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: Še par minut, pa kreneva proti Rijeki... :kva2:

Popravljeno . Popravil NGregor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se je tebi zdelo organizacija "v nulo" si verjetno eden izmed organizatorjev, poznal sem kar nekaj ljuditam doli, ki so v veliki večini govorili, da je katastrofa... tistim ki se ni zdela, niso vozili po progi. Tudi sam sem tega mnenja. :SS

LP, El barto

Popravljeno . Popravil elbarto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se je tebi zdelo organizacija "v nulo" si verjetno eden izmed organizatorjev, poznal sem kar nekaj ljuditam doli, ki so v veliki večini govorili, da je katastrofa... tistim ki se ni zdela, niso vozili po progi. Tudi sam sem tega mnenja. :SS

LP, El barto

se podpišem pod to gužva na pisti za popiz... :headbang: bo treba počakat na zeleni dan žal... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je bilo noro na grobniku, organizacija v nulo vreme je zdržalo

EE, :unsure: organizacija u nulo? na dirki open, niso mahali s kockasto zastavo, kr jim je taprvi "ušel"!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EE, :unsure: organizacija u nulo? na dirki open, niso mahali s kockasto zastavo, kr jim je taprvi "ušel"!!!!

Pih, to se dogaja tudi na F1...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se je tebi zdelo organizacija "v nulo" si verjetno eden izmed organizatorjev, poznal sem kar nekaj ljuditam doli, ki so v veliki večini govorili, da je katastrofa... tistim ki se ni zdela, niso vozili po progi. Tudi sam sem tega mnenja. :SS

LP, El barto

Jaz sem se vozil po progi in se mi je organizacija zdela čisto OK - skupine so se menjavala več-ali-manj po urniku (kolikor vem, je bila samo ena sprememba urnika in še to za panoramsko vožnjo), število motorjev sočasno na pisti je bilo omejeno na ('standardnih') 40...

Kaj bi po tvoje morali organizatorji narediti drugače?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi po tvoje morali organizatorji narediti drugače?

D.

Dajat v nulo zrihtane motorje v najem za vožnjo po grobniku. :naughty:

Kake slike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

J

Kaj bi po tvoje morali organizatorji narediti drugače?

D.

Ti bom v živo razložil, pa še kako informacijo izpod mize.... ne da se mi tu pisat,

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa jebenti, komaj sem se zbudil...ajmo..kam bomo slike popali?

Pa nekaj vam povem, to je sicer bil meni prvi Grobnik" , jebenti pa da ziher ne zadnji.

Meni se je organizacija zdela vredu, potekalo je vse brez zapletov, razen ko je Marko padel, so zelo zelo dolgo rabli da so sploh funkcionarji zagledali to in ukrepali. Drugače, bli smo, vidli tut, nanoreli še bol, pa ŠE BOMO ŠLI :naughty:

aha..eto še malo luštov za tiste ki niste bli:

post-10486-1182847073.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve mogoče kdo kako je z tistim ki je padel z miletom, motor je sicer odnesel le z odrgninami, samo on pa je ob pisti zgledal vseprej kot optimistično.

No upam da ni nič hujšega in je bil bolj šok kot pa kaka resna poškodba.

ps NGregor, če misliš Markota z r1 mislim da ni nič hujšega in se bo zlizal brez kasnejših posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom reku blo je bolš kot lansko leto..

idealno za vse ne bo nikoli...

tisti ki drugega kot pljuvat ne znate..dejte vi zorganizirat tako idealno stvar..

ni blo idealno, blo je fajn..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve mogoče kdo kako je z tistim ki je padel z miletom, motor je sicer odnesel le z odrgninami, samo on pa je ob pisti zgledal vseprej kot optimistično.

No upam da ni nič hujšega in je bil bolj šok kot pa kaka resna poškodba.

ps NGregor, če misliš Markota z r1 mislim da ni nič hujšega in se bo zlizal brez kasnejših posledic.

Meni je žal za vsakega ki je padel...res škoda. V končni fazi pa je najbolj pomembno da ni bilo hujših posledic. Marko se bo zlizal. Žal mi je za Mitja, ki je padel na dirki, pol se je pa še tak moral peljati domov na štajersko. Fantje, sočustvujem z vami.

Vreme je blo super, pa še vedno nevem kaj nekaj pizdite, komu je kaj mankalo? Na hrano sem čakal eno uro ( brez pretiravanja ) pa še za en kurac okus je imela. Opalili so nas tak za tote eurote z njihovimi kunami da se je bliskalo. Pa jebeš vse to...blo je bomba in še bomo šli. Je neprimerljiv občutek tam drveti.

Edino kar je blo...tisti ki so najhitrejši vedno pa najbol teoretično poznajo ovinke pa Grobnik spet niso vozli iz takega al pa drugačnega izgovora. LAPEŽI ! Med govorit pa pelat je razlika!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bile so pomankljivosti, kje niso. Najbolj pomembno se mi zdi da je vse potekalo tekoče in da smo se lahko vozili skos.glede gužve na pisti bi pa lahko razdelili na več skupin,samo potem bi se spet našli nergači ki jim to nebi bilo všeč.

sam osebno sem mnenja da bi morali skupini razdeliti pod 1:45 in nad 1:45 ,ker je težko postaviti čas če te nekdo ovira pa čeprav samo pred ali za ovinkom.

sam sem peljal dirko open in res je da nisem vedel kdaj je bil konec ali zadnji krog,mogoče nism dobro videl :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bile so pomankljivosti, kje niso. Najbolj pomembno se mi zdi da je vse potekalo tekoče in da smo se lahko vozili skos.glede gužve na pisti bi pa lahko razdelili na več skupin,samo potem bi se spet našli nergači ki jim to nebi bilo všeč.

sam osebno sem mnenja da bi morali skupini razdeliti pod 1:45 in nad 1:45 ,ker je težko postaviti čas če te nekdo ovira pa čeprav samo pred ali za ovinkom.

sam sem peljal dirko open in res je da nisem vedel kdaj je bil konec ali zadnji krog,mogoče nism dobro videl :rolleyes:

jap...se strinjam...mogoče bi bilo tut dobro narediti skupino nad 2:00 .. meni osebno bi pomagalo... pa še lepše bi bili razdeljeni ... problem je spet ker se vsi duvajo pa se dajo v rang z najhitrejšimi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap...se strinjam...mogoče bi bilo tut dobro narediti skupino nad 2:00 .. meni osebno bi pomagalo... pa še lepše bi bili razdeljeni ... problem je spet ker se vsi duvajo pa se dajo v rang z najhitrejšimi...

To kar si nazadnje napisal je bil pomoje še nejvečji problem, ko sem malo štopal čase ne vem če je bila četrt tistih ki so bili v grupi pod 1,50 in so res peljeli pod 1,50, vse ostalo se je vrtelo med 1,51 ,1,53 ....., so bili pa tud tipi ki so v počasni grupi peljali 1,48.

Ne vem zakaj se eni tolk ''španajo'' ko pa so zadeve po prve pol ure itaq kristalno jasne. :naughty:

Mislim da je meja 1,50 kr vredu le udeleženci naj bodo pošteni sami do sebe in se korektno prijavijo, nihče jih nebo linčal če bodo v ''počasni'' grupi peljali pod 1,50.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar si nazadnje napisal je bil pomoje še nejvečji problem, ko sem malo štopal čase ne vem če je bila četrt tistih ki so bili v grupi pod 1,50 in so res peljeli pod 1,50, vse ostalo se je vrtelo med 1,51 ,1,53 ....., so bili pa tud tipi ki so v počasni grupi peljali 1,48.

Ne vem zakaj se eni tolk ''španajo'' ko pa so zadeve po prve pol ure itaq kristalno jasne. :naughty:

Mislim da je meja 1,50 kr vredu le udeleženci naj bodo pošteni sami do sebe in se korektno prijavijo, nihče jih nebo linčal če bodo v ''počasni'' grupi peljali pod 1,50.

to je vedno problem..tudi na motohappeningu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj v bistvu je tak da si prisiljen pač v eno skupino it. Jaz sicer z tem nimam težav ker pod 2:00 težko pridem. Drugač pa itaq da je več dejavnikov ki odločajo o času, pač nemoreš ti 10dni prej vedet al bo šlo peljat pod 1:50 al ne..če si na meji seveda...bol pomembno je da ni preveč hitrih v počasni skupini pa preveč počasnih v hitri skupini....oboje je problem...kurba, mene je en skoro nabasal iz ciljne v prvega levega, al sem pa jaz njemu bil ovira, kak pač vzameš...samo kaj čem. Razen da se določi en časovni termin da se lahko gre striktno na uro vozit, pa se pošilja mopede gor na razmake in to posamezno. Tak bi pa šlo, če ni več ko 10 motorov na progi in več samo 10min. časa. Za vse ostalo pač je kot je. Jaz sem še vedno mnenja da je Grobnik bomba in dirkališče ki ne oprosti napake, zato jo tut z respektom odpeljem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se bistveni problem zdi v tem da se v grupo pod 1,50 prijavljajo debitanti, pismo že miljonkrat povedano da dirkališče ni cesta, da so na diraklišču tud tapravi mački in mačke ala Tina, Neva...ki padejo mimo tebe za šalo, in to takrat ko že misliš da si ti prijel bika za roge.Tisti ki so stalnica na Grobniku so že itaq popredlačkani.

Lahko si glavni na vasi pa zadnji na grobniku, žal tam so pogoji drugi, eni si pač tega ne znajo vbiti v glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se bistveni problem zdi v tem da se v grupo pod 1,50 prijavljajo debitanti, pismo že miljonkrat povedano da dirkališče ni cesta,

Res je, dirkališče je bistveno varnejše kot cesta in večina včerajšnjih padcev bi se na cesti končala z dosti hujšimi posledicami.

Da pa nekateri 'debitanti' svoj čas ocenjujejo po tem, kako hitro odpeljejo ovinek pri 'Donkotu', je pa druga zgodba... :rolleyes:

da so na diraklišču tud tapravi mački in mačke ala Tina, Neva...ki padejo mimo tebe za šalo, in to takrat ko že misliš da si ti prijel bika za roge.Tisti ki so stalnica na Grobniku so že itaq popredlačkani.

In?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In?

D.

hotel je pač povedat, da se dosti druži z motoristi in da nekaj pa "že ve" ;)

ps: če mam dober dan, lahko peljem tudi pod 1:50... v katero skupino naj se potemtakem prijavim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!