Skoči na vsebino

Prenova Motosvet strani


Priporočene objave

jao same spremembe in šoki :kva2:

nč mi ni všeč :cry:

Pejt prespat, si že kar nekaj časa v službi :D

Predvsem pa, brez panike :photo: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej sem mislil, da mi IE spet ni css-ja naložil, potem pa sem le ugotovil, da gre za prenovo. :naughty:

Pregledno in razveseljujoče, sam mogoče malo barve mogoče stjunat. Zdej se mi zdi da se sredinske pasice ne ujemajo čist s stranskimi. Ampak vseeno, :worship:, le tako naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bejba dneva ne dela. :)

To je zdej v stilu z novo religiozno politiko vlade... :BUA: :BUA: :BUA:

(joke) --- prihajajo nove bejbe... sveže, frišne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker smo v EU in smo dvojezični. Al pa poljezični. Skratka...treba it s časom naprej...vsak dan bo ena angl. beseda več, dokler ne bo vse samo še v angleščini. Itaq je zadnji čas, da se naučite vsaj enega tujega jezika! :P

(mislim, že ene parkrat je bilo povedano, da prenova še poteka. Malo potrpljenja, vse se bo uredilo)

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker smo v EU in smo dvojezični. Al pa poljezični. Skratka...treba it s časom naprej...vsak dan bo ena angl. beseda več, dokler ne bo vse samo še v angleščini. Itaq je zadnji čas, da se naučite vsaj enega tujega jezika! :P

(mislim, že ene parkrat je bilo povedano, da prenova še poteka. Malo potrpljenja, vse se bo uredilo)

Alla

Ustava RS določa, da je uradni jezik v R Sloveniji slovenščina, na območjih, kjer sta madžarska in italijanska manjšina, pa tudi italijanščina in madžarščina.

V EU in NATO sta uradna jezika angleščina in francoščina.

Če se greste mnogojezičnost, potem se je pojdite dosledno in naj bo stran v slovenščini, italijanščini, madžarščini, francoščini in angleščini, če bojo pa še romi svoje dosegli, pa še v romskem jeziku. .)

Kar se tiče obnove strani, z eno besedo SUPER! Kapo dol, je rekel Katanec. <_< :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor potekajo dela, da bo stran tudi v romščini. Saj so po nekaterih nepreverjenih govoricah tudi oni dostikrat novi lastniki vaših motornih koles! :P

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor potekajo dela, da bo stran tudi v romščini. Saj so po nekaterih nepreverjenih govoricah tudi oni dostikrat novi lastniki vaših motornih koles! :P

Alla

:D :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjemno močno grajam postavitev reklamne pasice izven zgornjega header-ja oz. banner-ja :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :OK:

Ful vsec...le tako naprej

P.S.: kar se pa uradnih jezikov tice, v EU so uradni prav vsi jeziki drzav clanic .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjemno močno grajam postavitev reklamne pasice izven zgornjega header-ja oz. banner-ja :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Ti jih lahko ukinemo. For a certain fee, of course.

:worship: :OK:

Ful vsec...le tako naprej

P.S.: kar se pa uradnih jezikov tice, v EU so uradni prav vsi jeziki drzav clanic .)

Noro ste to uštimal I LIKE IT :worship:

And you've seen nothing yet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti jih lahko ukinemo. For a certain fee, of course.

Me nič ne motijo, celo koristne so včasih :P Samo zasedajo pa koristen prostor na ekranu... ne vem zakaj ste jih morali dati izven zgornjega "naslovnega" pasu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me nič ne motijo, celo koristne so včasih :P Samo zasedajo pa koristen prostor na ekranu... ne vem zakaj ste jih morali dati izven zgornjega "naslovnega" pasu?

Ker drugače ne gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker drugače ne gre.

Oprost, ampak, če imaš source od tegale invision boarda, ni hudič, da ne vtakneš pasico tja gor!

V čem je sploh problem? Če v html output pogledam, vidim, da imate nek "included content" - plac, ki ga board predvideva?

Popravljeno . Popravil GhostRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprost, ampak, če imaš source od tegale invision boarda, ni hudič, da ne vtakneš pasico tja gor!

V čem je sploh problem? Če v html output pogledam, vidim, da imate nek "included content" - plac, ki ga board predvideva?

Oglaševalci so verjetno rekli, da mora oglas direkt pred oči ... saj veš, to dandanes rečejo vsakemu forumu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oglaševalci so verjetno rekli, da mora oglas direkt pred oči ... saj veš, to dandanes rečejo vsakemu forumu.

Tako je. Konec debate na to temo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pejt prespat, si že kar nekaj časa v službi :D

Predvsem pa, brez panike :photo: :yea1: :yea1: :yea1:

sem prespala pa sem se to noč tud že navadla na spremembe tko da ni panike spljoh več :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!