Skoči na vsebino

Prenova Motosvet strani


Priporočene objave

sem prespala pa sem se to noč tud že navadla na spremembe tko da ni panike spljoh več :OK:

See. Pa še boljše bo. Sam mal potrpežljivosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova stran je v bistvu vizualno manj prijetna od stare, preveč je "na silo razbita".

jest sm pa drugačnega mnenja,bi pohvalu vse ki so sodelovali pri prenovi strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za kritike in pohvale. Percepcija je funkcija marsičesa... Nekaterim je všeč, nekaterim ni všeč, enim bo vedno všeč, nekaterim pač ne bo nikoli všeč. Tko je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo po prenovi, dobili tudi novinarje Motosveta, bi blo fajn, če bi se

predstavili (opis+slikca in nick na forumu

zdaj ali bo to v forumskem dela ali ne, mi je vseeno .)

...je samo predlog :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"novinarje" je motosvet imel tudi prej...poglej malo starejše članke in teste....

že, ampak imam občutek, da je sedaj bolj vse resno O:-) ..ali :?

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in že jih bomo meli v temi Moto revije in slovenski pisci ... Mnenje o njih., ter "obdelovali" :grim :P

Dvomim, da bo tam o njih kaj druga, kot pozitivno mnenje - na motosvetu ne vlada demokracija, kaka res trda negativna mnenja o ekipi, ki Motosvet fura, pa se lahko tudi brišejo (seveda ne vedno). Saj je razumljivo. A obenem si Motosvet pridržuje pravico v svojem forumu gostiti razne hude in marsikdaj od togote nezadovoljneža izkrivljene "kritike" drugih firm (recimo TC motoshop, Štern Kranj, Elisa, ...), povezanih z motorizmom - vse v imenu "boljšega informiranja potrošnikov".

Takšna so pač načela delovanja forumov. :OK:

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni gre nova uvodna stran na jetra....razparcelirana je na 500 enakovrednih koščkov med katerimi se clovek ne znajde - je grdo nepregledna...pa preveč barvasto kičasta....

tastara mi je bila bistveno bistveno bolj všeč..

edina ok stvar so novo-uvedeni blogi..od kerih pa motosvet ne bo mel nič koristnega.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova stran je v bistvu vizualno manj prijetna od stare, preveč je "na silo razbita".

meni gre nova uvodna stran na jetra....razparcelirana je na 500 enakovrednih koščkov med katerimi se clovek ne znajde - je grdo nepregledna...pa preveč barvasto kičasta....

Hvala za kritike in pohvale. Percepcija je funkcija marsičesa... Nekaterim je všeč, nekaterim ni všeč, enim bo vedno všeč, nekaterim pač ne bo nikoli všeč. Tko je.

... and we can see the pattern here... :grrr

PS: Večini je očitno vseeno bolj všeč kot stara, glede na povečan obisk in branost prispevkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... and we can see the pattern here... :grrr

PS: Večini je očitno vseeno bolj všeč kot stara, glede na povečan obisk in branost prispevkov.

Ok, ne bom seciral - boste že sami pogruntali, kaj bi se dalo izboljšat :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... and we can see the pattern here... :grrr

PS: Večini je očitno vseeno bolj všeč kot stara, glede na povečan obisk in branost prispevkov.

Meni se zdi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... and we can see the pattern here... :grrr

PS: Večini je očitno vseeno bolj všeč kot stara, glede na povečan obisk in branost prispevkov.

v bistvu ga ne....

ker sem omenila, da mi je bila tastara stran všeč...

večji branosti pa botruje dejstvo, da se stran končno vsaj malo ažurira....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi reklame, kot so v MotoSi-ju za Motosvet, pripomorejo k večjemu obisku in branosti :)

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tudi morm pohvalit novi layout. :yes:

Mi je vsec k je Siol.net style, torej VSE na prvi strani lepo popredalckano v kategorije in zadnjih pet clankov/oglasov/kajsejstvemvsega in to mislim da je res najboljsa razporeditev ker ce koga zanima dolocen del bo sam sel v tisto kategorijo. Sej je res, da je bla tudi prej povezava recimo na male oglase, samo brez slik in mogoce kakega oglasa se pac link ni zdel zanimiv.

Skratka zdej je lepse, bolj pregledno in predvsem bolj zanimivo. Thumbs up! :OK:

ps: samo tiste reklame jebene mi nece na hitro zloudat in cakam 20s+ na.. ne vem koga.. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ps: samo tiste reklame jebene mi nece na hitro zloudat in cakam 20s+ na.. ne vem koga.. <_<

A maš mogoče kak čudn plug-in nameščen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo po prenovi, dobili tudi novinarje Motosveta, bi blo fajn, če bi se

predstavili (opis+slikca in nick na forumu

zdaj ali bo to v forumskem dela ali ne, mi je vseeno .)

...je samo predlog :yes:

Če je motovet res dobil novinarje, me zanima ali jim delodajalec nudi vse, kar določa nacionalna kolektivna pogodba za poklicne novinarje. Prav tako me zanima, ali imajo omenjeni motosvetovi novinarji urejen svoj status t. j. redna zaposlitev na novinarskem delovnem mestu z opisom del in nalog oz. zaposlitev preko pogodbe na podlagi statusa samostojnega novinarja, ki ga podeljuje ministrstvo za kulturo.

Zanima me tudi ali delodajalec spoštuje novinarsko avtonomijo in zavrača mešanje novinarskega dela in ostalih dejavnosti (oglaševanje...), ki z novinarskimi opravili ter etiko niso združljivi.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!