Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

Ne, od danes dalje nimam več nikogar rad........sploh!!!!! :grrr :angry:

Prokleto špansko teslo, upam da mu bo ku.ac odpadel, Flavia pa da bo hercšlag! :grim

Nandek te ma rad :lol1:

:angry: :fight1: :fight2:

:friend1: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne obupujte :lol1: preveč, če bi šumi danes zmagal, :? bi napetost ne trajala v naslednji teden??? :? Tako pa ... :OK: Hura Šumi :grupni:

tole

je najbolj trezen post .. show must go on ..

boste videli, da bo "šumi" zmagow naslednji teden

:yes:

BTW:

BMK za F1

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi deli :OK: GO ALONSO GO :yea1:

Se mi prav dopade razplet in si v življenju ne bi mislil, da bo Ferrariju crknil motor. Vse prej kot to :grim Nisem upal verjet, ko sem iz Bovca poklical brata in ga vprašal, če je uni "*****" že prvak :blush:

No, pa so se moja upanja nekako uresničila. Napeto do konca :OK: Shumi je res v nelagodnem položaju, vendar ni še padla zadnja. Kot je rekel Alonso včeraj, dirka je dolga in vse je mogoče, tako da "Šumaherčki" ne obupat, ni še konec .) Mogoče bomo naslednjič "jokcali" tisti, ki smo bolj za Alonsa. Srčno upam da ne :P

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem si zasluži konec, boljšega pa si ni zaslužil. :lol1:

IPB Slika

Sicer pa... zdele sem šele pogledal dirko... sploh ne morem verjet... tako slabega nedeljskega večera pa že dolgo ne :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog ima dolgo šibo, paše pa na vsako rit. Zelo bi bil vesel, če bi zmagal voznik z mercedesovim motorjem.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še konec.....na zadnji dirki čez dva tedna ima šumi 250 dirko na kateri bo zmagal in osvojil naslov svetovnega prvaka in bo šel kot car na kubik v penzijo....ferrari bo zmagal v skupnem seštevku......Edino Alonzo je mal napoti ampak zakaj pa imamo Masso

mi imamo pa fisico :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bojim, da tega veselja razen po čudežnem spletu okoliščin letos ne boš doživel.

:hmm: Menim, da imaš popolnoma prav. Pri mercedezu :zzz:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal, je tokrat sreča obrnila hrbet odhajajočemu Šumiju.

Meni se zdi, da je bolj sreča kriva, da je šumi sploh prišel tako blizu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi, da je bolj sreča kriva, da je šumi sploh prišel tako blizu :trance_33_sleep:

Pomoje je mel pa Fonzek srečo, da mu je na začetk sezone šlo mal bolš - pol pa itak od junija al julija ni biu sposoben zmagat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klinc :devil: zgleda da ima hudič prste vmes :hmm:

mene bolj zanima ima kdo podatke kolikokrat je sploh takole razneslo motor Ferariju :eek:

vem da so dostikrat predčasno končali ne spomnim pa se explozije :devil:

no naj se zadnjo dirko današnja situacia obrne obratno :P Nandek je tolk naduvan da se bo razpočil kot žaba :SS sicer pa če mu rata je bil zadnjikrat prvak hehe spasio ga Renault

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene bolj zanima ima kdo podatke kolikokrat je sploh takole razneslo motor Ferariju :eek:

Mende, da je Šumi tkole u dimu nazadne končou leta 2000 u Franciji, nazadne ko je pa Ferrariju odpovedu motor (razn dons) je blo pa en let kasnej u Braziliji. Mrbit letos u Braziliji odpove Renault :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v šprtni sceni na POP pravijo Ferarijevci da so podatke malenkost prepozno opazili med dirko da bi lahko kakorkoli ukrepali :blink:

Miha odhaja :angry:

Ferari brez Mihe se bo počasi vrnil tja kjer je bil pred prihodom Šumija k njim :blush:

Španček pa je z Renaultom odplesal kar je dosegel v F1

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je mel pa Fonzek srečo, da mu je na začetk sezone šlo mal bolš - pol pa itak od junija al julija ni biu sposoben zmagat :closedeyes:

:grim

Fonza si ni sposoben narediti niti cedevite. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Španček pa je z Renaultom odplesal...

Kje pa, baje je njegova prihodnost v flamenku. :grim

Ole Fonzatrotliljo!

Fonza je tzar :grim :grim :P

Joj ko te dobim!!!!!!!! :angry: :P

Meni se zdi, da je bolj sreča kriva, da je šumi sploh prišel tako blizu :trance_33_sleep:

Ni kriva tukaj šumijeva sreča, ampak ferdotovo pikzibnerstvo.

.

.

Je pa res, da če imaš od flaviatoreja obljubljeno ritopikanje, ostaneš težko skoncentriran! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še konec.....na zadnji dirki čez dva tedna ima šumi 250 dirko na kateri bo zmagal in osvojil naslov svetovnega prvaka... ....ferrari bo zmagal v skupnem seštevku......Edino Alonzo je mal napoti ampak zakaj pa imamo Masso :whistle: :whistle: :devil:

Erik, nič ne skrbi glede Flonzota... čeprav eni pravjo, da majo pa Fisico, mamo mi še skrito orožje... infiltrirane specialce ... na naši strani so namreč še vsi Flonzotovi mehaniki... :kva2: le katero kolo jih bo tokrat sfukljalo... :hmm: :evilgrin: sej ne rabi "odstopit" oz. "biti odstopljen" .. dost je že 9.mesto... :devil:

FORZA FERRARI

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast pa Šumiju ( pa če še tko eni pluvate po njemu) :grim

takoj po odstopu je šek k svojim mehanikom jih lepo pozdravil :grim

tudi z značilnimi objemi vsakega posebaj ter odšel v svoj box

brez kakršnega koli blatenja ter pluvanja po komurkoli :OK:

se vidi da je CAR med športniki :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsa čast pa Šumiju ( pa če še tko eni pluvate po njemu) :grim

takoj po odstopu je šek k svojim mehanikom jih lepo pozdravil :grim

tudi z značilnimi objemi vsakega posebaj ter odšel v svoj box

brez kakršnega koli blatenja ter pluvanja po komurkoli :OK:

se vidi da je CAR med športniki :OK: :OK: :OK:

:lol1:

Kje vse eni najdete dokaza, da je šumaher car :rolleyes:

Alonzo pa spuca školjko po sranju, medtem ko je šumi ne :angry2: Kdo je zdej večji car :hmm:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem "brihtnim" :krneki:

Poglejte rezultate zadnjih 10 let in bo dovolj :whistle:

pol pa komentirajte kdo je car in kdo ni :grim samo statistika pove svoje, da legendarnih dirk sploh ne omenjam.

Šumaher je majster in pika.B)

Pikzibner pa bo še moral malo žgancof maznit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!