Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

...je poznavalsko :slap: vprašal diplomiranega živinorejca B) .

Čuj, če sma že glih pri živini, lahko zrihtam poceni savinjski želodec. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, če sma že glih pri živini, lahko zrihtam poceni savinjski želodec. :D

.. v ceni je vstet preracun iz SIT v € ali se to placa dodatno?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, če sma že glih pri živini, lahko zrihtam poceni savinjski želodec. :D

Čuj, jas pa poceni svinske polovice. Še tople. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. v ceni je vstet preracun iz SIT v € ali se to placa dodatno?? :?

Če pravilno odgovoriš na vprašanje, ali sta lepi Flavij in kravžlasti Ferdo guzopika, je preračun zastonj. Drugače se pa plača ekstra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, če sma že glih pri živini, lahko zrihtam poceni savinjski želodec. :D

:eek:

od kdaj pa ti tole :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ti ko import/export svašta. :D

Upam, da vsaj taprave uvažaš .) ,

da ne bi slučajno, kake čank-šlank robe prodajal :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

back to topic please :) :D

torej, drug tedn kr že dirka :kva2: :kva2: :OK: komej čakam :P in mislim da nisem edini :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz že nestrpno pričakujem Suzuko. Meni osebno je to eno boljših dirkališč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In spet se je izkazalo kdo je tukaj pravi majster.Čez vikend je dal vedet da je res daleč najboljši Mislim da si je z gumami ki so v dežju čisto v k**** priboril 6 mesto " svaka mu čast" :worship: .On je bil edini med prvimi desetimi z gumami bridgestone in tukaj pride ven talent drajverja.Tega je sposoben samo on :D

Pa ne mi govorit neumnosti da on zmaga samo preko boxou.Kako je včeraj prehitel fisichello....z gasom v polno na prvem ovinku je švignu mimo njega ko raketa.....majstore :eek:

Se pa strinjam da ko je bil šumi za obema renojema ni bil nič agresiven.Pravilno je naredu.

On je samo za njima opazoval " kaj se dogaja"

Res pa je da je alonso v zadnjih krogih ogromno pridobival nad šumijem samo šumi tudi na koncu ni forsiral ker je bil prepričan v svojo zmago :OK:

Sicer pa po končani dirki se ponavadi vedno čestita zmagovalcu ampak alonso ni in je kar pobegnil.....kaj je mislil da bo zmagal :naughty:

Šele na hodniku mu je komaj,komaj čestital............... :rolleyes:

V suzuki šumiju zmaga ne zbeži...ker mu tudi kot sama steza zelo leži.Je pa zdaj samo pomembno da pride pred alonsom in naslov je njegov .)

Samo kakšne komentarje daja alonso s tem se je samo še bolj osmešil....bom zmagal v monzi in je popušu in pol je spet reku da bo zmagal v šanghaju in spet je popušu..................:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

back to topic please :) :D

torej, drug tedn kr že dirka :kva2: :kva2: :OK: komej čakam :P in mislim da nisem edini :OK:

Če bo vreme slabo, potem jo bom tudi jaz z veseljem pogledal, drugače pa raj z motorinotom kam :D

@Amise, zato ker je Šumi enga klinčevega Fisjota prehitel, ki je ravno iz boksov prišel, ko so bile gume še mrzle, in še "neudelane" za tiste razmere, pa tudi tip je kar je, ne pomeni, da je zato majstore. Bi Kimi, Alonso, Kubica, ..., ravno tako za hec šli mimo .) Res ti ni treba pretiravat :grrr Ma vi bi mu še rit polizali :D

@Wobert, prav si napisal, dihal :D

Pozdrav od Roberta

P.S.: Mal provociram, mi je fajn, ker nekateri tako vneto zanj navijate :grim Raje bi videl Alonsota za prvaka, v resnici, pa se mi je*e kdo bo :grim Moj skandinavec, preferito, je itak daleč zadaj, v prihodnosti pa upam na Kubico, tip se mi vedno bolj dopade .)

Upam, pa na fer boj, upam, da veste kaj mislim .) He, he tudi to je Šumi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme slabo, potem jo bom tudi jaz z veseljem pogledal, drugače pa raj z motorinotom kam :D

@Amise, zato ker je Šumi enga klinčevega Fisjota prehitel, ki je ravno iz boksov prišel, ko so bile gume še mrzle, in še "neudelane" za tiste razmere, pa tudi tip je kar je, ne pomeni, da je zato majstore. Bi Kimi, Alonso, Kubica, ..., ravno tako za hec šli mimo .) Res ti ni treba pretiravat :grrr Ma vi bi mu še rit polizali :D

@Wobert, prav si napisal, dihal :D

Pozdrav od Roberta

P.S.: Mal provociram, mi je fajn, ker nekateri tako vneto zanj navijate :grim Raje bi videl Alonsota za prvaka, v resnici, pa se mi je*e kdo bo :grim Moj skandinavec, preferito, je itak daleč zadaj, v prihodnosti pa upam na Kubico, tip se mi vedno bolj dopade .)

Upam, pa na fer boj, upam, da veste kaj mislim .) He, he tudi to je Šumi :grim

Bolj ko vneto navijanje je zanimivo kako ga eni ne marate.

Hvala ....(komurkoli že) da so okusi različni vendar ko se govori o rezultatih in dirkaškem znanju ne gre za okus. Gre za prevrljiva in neovrgljiva dejstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj ko vneto navijanje je zanimivo kako ga eni ne marate.

Hvala ....(komurkoli že) da so okusi različni vendar ko se govori o rezultatih in dirkaškem znanju ne gre za okus. Gre za prevrljiva in neovrgljiva dejstva.

Ja res je, priznam mu določene kvalitete, ker jih res ima, maram ga pa res ne .) Zakaj ne, je bilo o tem že veliko napisanega :)

Vso srečo mu želim še na teh dveh dirkah, potem pa lep "pokoj". Kot sem že povedal, ne bom ga pogrešal .)

A bo z njegovih odhodom formula izgubila na "spektakularnosti" bomo pa vidli s časom :)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: v nedeljo bo bridgestone na domačih tleh :P a vi mislte da je to prednost? ali ne.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme slabo, potem jo bom tudi jaz z veseljem pogledal, drugače pa raj z motorinotom kam :D

Glede na to, da je dirka že ob 7, če se ne motim, bo verjetno še prezgodaj za it kamorkoli z motorinotom.. Tako da dirka ti ne uide, razen če se ti ne bo dalo ustat :D

Jaz bom gledal 1000% :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je dirka že ob 7, če se ne motim, bo verjetno še prezgodaj za it kamorkoli z motorinotom.. Tako da dirka ti ne uide, razen če se ti ne bo dalo ustat :D

Jaz bom gledal 1000% :)

Če bo vrme bom šel po isti poti kot na strani 50 v topiku Vtisi iz dnevnih fur. Bom peljal prijatelja v tiste konce, ker tam še ni fural in nas čaka cca 510 km-jev tako, da bo treba zgodaj na pot. Bom pa vsaj štart počakal :D Glede na vreme pa kaže na celo dirko :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: v nedeljo bo bridgestone na domačih tleh :P a vi mislte da je to prednost? ali ne.. :)

Je prednost. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferdo Alfonzo je Renault obtožil, da jim je samo do moštvenega naslova, da bi najraje videli, da pa on nebi osvojil naslova.

Zdej kok je to res ne vem, je pa prišla na dan novica, da nej bi se Fizikela udeležil zabave ob Šumijevi zmagi po dirki na Kitajskem. Tam sta bila baje tudi Massa in Raikkonen. Baje je bla ornk žurka, sam kukr sem pa prebral, pa viri trdijo, da se je Šumi vzdržal pijančevanja in je na zabavi užival samo brezalkoholne pijače. Me zanima, če mu je Raikkonen sledil :D

Ja ja, še mal, pa bomo prvaki. Pol pa arivederči Vanč oz. Šumi. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!