Skoči na vsebino

FORMULA 1 2006


Jure007

Priporočene objave

SCHUMI!!!!!! :OK: :OK: :worship: :worship: :worship: Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In Schumi je zmagal! :OK: :OK: :OK:

:worship: :worship: :worship: :yea1: :yea1: :yea1:

In prvenstvo se začenja znova.... ULALAAAAAAA, kako razburljivo :kva2: :lol1:

Zdej bo Šumi drugi, Alonso zmaga, na zadnji pa zmaga Šumi in je Alonso drugi. Z enakim številom točk zavzame prestol Michael Schumacher :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se že reče..... Kapo dol Schumacherju :OK: :OK: :OK: :worship: :worship:

Lahko govorijo (Alonsovci in ostali) karkoli, ampak dejstvo je, da je Miha najboljši. To je več kot jasno. Kako je prehitel Fisota... :eek: skoraj pol avta na travi, ostalo pa na robniku. Tako se to dela. Lahko je nekaterim nesimpatičen in oh in sploh (mimogrede, Alonso mu po izstopu iz avta ni dal roke, čeprav je to seveda običajno :wacko: - kdo :yea1: je potem nesimpatičen...), ampak o kvaliteti pa ni dvoma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj.. Schumi ima trenutno 1 zmago več od Alonsa, danes je namreč dosegel 7. zmago v letošnji sezoni, ne 6. kot je rekel Alešič! Tako, da trenutno vodi svetovnem prvenstvu!!! :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(mimogrede, Alonso mu po izstopu iz avta ni dal roke, čeprav je to seveda običajno :wacko: - kdo je potem nesimpatičen...)

Mu je čestital malo pozneje in to z roko. Všeč pa mi ni ne prvi in ne drugi dirkač.

Je pa "dober" Ališič!

Joojjjjjj kako dramatična dirka. Do konca dirke je še več kot dolgih, dolgih 20 krogov. No do konca je še 21 krogov.

Pozneje: Uuuuuuuuuuuuuu. Alonso se je podal v lov za Šumijem. Toda do konca dirke je še mnogo, mnogo krogov. No, na monitorju vidimo, da so do konca dirke še trije krogi.

:lol1: :wacko: :slap: :slap:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumi se je dans kar dobr izkazu,alonso je mogoče biu res boljši pa ga je tehnika izdala u glavnem komej čakamo suzuko :kva2: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super dirka Kaj naj rečem Miha sam proti Renaultu in Michelinu. Kaj naj rečem. Ni zastonj KRALJ.

lp

Popravljeno . Popravil DDEAN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem. Ni zastonj KRALJ.

Seveda, saj ga zato dobro plačujejo :P

Bravo šumi, danes je še enkrat dokazal da je majstore in da takega dirkača še dolgo ne bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Šumi king 4ever.

Sicer danes z malo sreče (zakva je šel alonso prednje gume menjat mi res ni jasno :slap: ) ampak to je dirkanje...

Šumi s tabo do konca v dobrem in zlu... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šumi je car in vedno bo, dvomim da bo imel lahko dostojnega naslednika ! Mirsad je pa kretenko neprekosljivi, tudi on bo teško dobil dostojnega naslednika ko ga ne bo več !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf o alešiču bi se še dal zgubljat besed...ampak to se ne da povedat,to morš med dirko slišat :lol1:

Midva s fotrom sva se dans do solz narežala...sploh njegovi dramatični vložki pa 2,5 kroga do konca,9 sec zaostanka za Šumijem pa je biu alonso njegova največja grožnja možna :OK: :OK: :OK:

Popestri še tok dolgočasno dirko,ni kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se že reče..... Kapo dol Schumacherju :OK: :OK: :OK: :worship: :worship:

Lahko govorijo (Alonsovci in ostali) karkoli, ampak dejstvo je, da je Miha najboljši. To je več kot jasno. Kako je prehitel Fisota... :eek: skoraj pol avta na travi, ostalo pa na robniku. Tako se to dela. Lahko je nekaterim nesimpatičen in oh in sploh (mimogrede, Alonso mu po izstopu iz avta ni dal roke, čeprav je to seveda običajno :wacko: - kdo :yea1: je potem nesimpatičen...), ampak o kvaliteti pa ni dvoma...

Bla, bla, bla, danes so mu pač "zvezde" pomagale in nič druzga .) Pa ni res, da mu ni čestital, ma kolk nekateri nakladate .)

Drugače pa renojovci res obvladajo strategijo :slap:

Hja, tekma je bila pa zanimiva in napeta in kot kaže glede prvaka bo napeto do konc prvenstva. Go Alonso GO :P :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla, danes so mu pač "zvezde" pomagale in nič druzga .) Pa ni res, da mu ni čestital, ma kolk nekateri nakladate .)

Ja saj enkrat mu pomaga FIA, drugič moštveni kolega, tretjič ...... no zdaj zvezde. Get over it in se sprijaznite da je pač največji virtuz med vozniki. Še enkrat ... kapo dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tale na sliki se je znal pelat in je bil car, pol je pa sele Mihi

JA tuki je bolj vidn care F1 !!! :worship: :worship: :worship:

post-2638-1159723769.jpg

post-2638-1159724081.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla, bla, bla, danes so mu pač "zvezde" pomagale in nič druzga .) Pa ni res, da mu ni čestital, ma kolk nekateri nakladate .)

Ma, ja... Ob sedmih (upam da osmih) naslovih in toliko zmagah ima očitno na svoji strani par galaksij... Pa še vse ostalo(e) :grrr . Prav zanimivo je, da ni bilo nobenega komentarja o tem, kako je danes Fiso pomagal Alonsu celo tekmo. Potem ti pa na tiskovki Fiso reče, da je hranil motor za naslednjo dirko :slap: ... to je pa res bla, bla...

O čestitanju pa tole. Ko sta stopila iz avta, je Alonso prav lepo odpeketal v tisto kolibo, čeprav si fantje vedno čestitajo že zunaj. No, notri je pa res zmogel en stisk roke. Sej ni to tako važno, ampak la kaže na nekaj... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tale na sliki se je znal pelat in je bil car, pol je pa sele Mihi

JA tuki je bolj vidn care F1 !!! :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja saj enkrat mu pomaga FIA, drugič moštveni kolega, tretjič ...... no zdaj zvezde. Get over it in se sprijaznite da je pač največji virtuz med vozniki. Še enkrat ... kapo dol.

Zvezde sem mislil v smislu, da ni imel nobenih problemov kot recimi Alonso, če nisi razumel .) Nikoli nisem rekel, da ni dober voznik, vendar danes Alonsu še blizu ne bi prišel, če ta ne bi imel problemov z gumami oziroma zaradi res pametnih "renojevcev" glede taktike .) So se že parkrat izkazali kot popolni "nesposobneži" .)

Drugače pa si poglej koliko sekund je Alonso zaostajal za Šumijem in koliko je bilo na koncu razlike med njima .) Mal je na koncu tudi Šumi popustil, vendar..... Seveda, šteje pa zmaga :)

Kljub temu, da je Šumi dober voznik ima srečo tudi ekipe in ferarija, ki je v zadnjih letih najbolj zanesliv avto (tudi po zaslugi Šumija) in tudi zaradi tega toliko naslovov .)

Priznam, da ga ne bom pogrešal .)

Mi je pa škoda, da se je Senna ubil, ker bi me res zanimalo, kako bi se zadeve obračale :) Za mene je on car vseh časov, pa čeprav ni toliko dosegel kot Šumi .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa si poglej koliko sekund je Alonso zaostajal za Šumijem in koliko je bilo na koncu razlike med njima .) Mal je na koncu tudi Šumi popustil, vendar..... Seveda, šteje pa zmaga :)

Lahko tudi drugače postavimo. Poglej kje je bil Schumi na začetku in kje je končal. Štartal je 5 mest za Alonsom in vseeno končal pred njim :) Zakaj je pa menjal gume Nandek.. Kot dirkač ima dovolj besede da bi naredil postanek brez menjave kot ostali. Sam si je kriv, naredil je napako in to ga je stalo zmage :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Drugače pa si poglej koliko sekund je Alonso zaostajal za Šumijem in koliko je bilo na koncu razlike med njima .) Mal je na koncu tudi Šumi popustil, vendar..... Seveda, šteje pa zmaga :)

2. Mi je pa škoda, da se je Senna ubil, ker bi me res zanimalo, kako bi se zadeve obračale :) Za mene je on car vseh časov, pa čeprav ni toliko dosegel kot Šumi .)

1. Šumi je zaostajal že 25 sekund po prvem delu dirke, toliko o tem in dežnih Bridgestonkah... :grrr

2. Šumaher je dihal Senni že za ovratnik in to dobesedno. Razlika bi bila najbrž samo v tem, da bi imel dostojnega nasprotnika... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav zanimivo je, da ni bilo nobenega komentarja o tem, kako je danes Fiso pomagal Alonsu celo tekmo. Potem ti pa na tiskovki Fiso reče, da je hranil motor za naslednjo dirko :slap: ... to je pa res bla, bla...

Jim je zgleda zmanjkalo besed, ker so vse porabili za pljuvanje po Šumiju, ko so pri Ferrariju kaj podobnega naredili!!

Ajaaa :slap: drugi lahko, sam Šumi ne!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvezde sem mislil v smislu, da ni imel nobenih problemov kot recimi Alonso, če nisi razumel .) Nikoli nisem rekel, da ni dober voznik, vendar danes Alonsu še blizu ne bi prišel, če ta ne bi imel problemov z gumami oziroma zaradi res pametnih "renojevcev" glede taktike .) So se že parkrat izkazali kot popolni "nesposobneži" .)

Drugače pa si poglej koliko sekund je Alonso zaostajal za Šumijem in koliko je bilo na koncu razlike med njima .) Mal je na koncu tudi Šumi popustil, vendar..... Seveda, šteje pa zmaga :)

Kljub temu, da je Šumi dober voznik ima srečo tudi ekipe in ferarija, ki je v zadnjih letih najbolj zanesliv avto (tudi po zaslugi Šumija) in tudi zaradi tega toliko naslovov .)

Priznam, da ga ne bom pogrešal .)

Mi je pa škoda, da se je Senna ubil, ker bi me res zanimalo, kako bi se zadeve obračale :) Za mene je on car vseh časov, pa čeprav ni toliko dosegel kot Šumi .)

Pozdrav od Roberta

Šumi ni popustil (razen zadnjih dveh krogov) , upam si trdit.

Ampak je mladega naduvanka "vlekel na led".

Alonso je priganjal motor, ker mu je šumi mal nakazoval da ga lahko ujame, ves čas pa držal zaneslijivo distanco.

Z istim motorjem dirkata oba naslednjo v Suzuki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!