Skoči na vsebino

Kitarska oprema


Incubation

Priporočene objave

mene pa zanima če ima morda kdo kaj izkušenj z WARWICK basi??

namreč za 200€ imam možnost dobit nov warwick streamer - 4 strunski, pa me zanima kako se kaj obnesejo.

Hvala, LP

Osebno sem zelo navdusen nad njimi, je pa res, da streamerja ne poznam. Bolj so mi pri srcu thumb ali pogojno corvette. je pa tudi res, da ze nekaj let igram samo 6strunske

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

1. Sabljić-Marković flamenko kitara

2. Paradel SN1 električna (naredil sam, no skora sam; dizajn kopiral od Avalon Paradis)

3. Yamaha Silent Guitar SLG100NW elektro-klasična

4. Marshall JMP-1 preamp

5. Roland GR-1 guitar synth

6. Hughes&Kettner ATS 60W kit. amp

7. lenoba pri vaji

http://www.cafe2003.net

post-4675-1201719639.jpg

post-4675-1201719661.jpg

post-4675-1201719679.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

malce zbujam temo...

zanima me katere strune uporabljate za el. kitaro (znamka, debelina), kako ste zadovoljni, izkušnje, mnenja, priporočila... namreč je že skrajni čas da moji droti letijo v smeti.

kitara je pa Cort X-11

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Selotejp,

tebe bi pa vprašal, ker vem da imaš podobno kitaro; morda imaš kaj problemov s "fret buzz-om" (brenčanje po domače), jaz se ga namreč ne morem nikak znebit in mi zadeva že konkretno najeda, probal nastavljat bridge gor dol, vrat sem tja.. nič ne pali :glare: če po menjavi strun problem ne bo rešen se toplo priporočam (tudi od ostalih) za kak nasvet.

pa koliko bi naj bil vrat optimalno ukrivljen? (razlika v oddaljenosti strun na 3 polju, 12., 21. ?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst morm tud mal obnovit seznam opreme...Vsem prejšnjim kitaram so v tem cajtu pršle družbo delat še: 2x Fender Stratocaster Usa (letnik 83 in 06), Jackson Ps4, ter 2 sedemstrunki - Schecter Omen extreme 7 in Squier stratocaster VII. Slike še pridejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dajte mi prosim nekaj pomagat..

torej zgoraj omenjena kitara mi povzroča same težave. in sicer je zadeva takšna, da ko zabrenkam po eni struni, se slišijo (vibrirajo) še vse ostale.(+ že prej omenjena težava z brenčanjem) tega se ne morem nikakor znebit, tudi na moji prvi kitari (lopati?)Jim Harley, ki sem jo obdržal ker mi je nekako prirastla k srcu (in sem jo takrat dobil za 2 gajbi piva) tega ni. te Corte so mi vsi hvalili, kako je to dobra kitara za svoj denar itd... ampak po domače povedano zvok kakršen je tenutno ni uporaben niti za surovo nažiganje v garaži.. ima kdo kakšno idejo kaj storiti? bi debelejše strune rešile zadevo? (trenutno elixir debeline .009 - .046, strune so nove, stare dober teden)

kitaro sem nosil na "servis" v glasbeni center čurin v MB, kjer pa so mi zaračunali 15 €, rešili pa popolnoma nič :headbang:

nekako mi zmanjkuje idej, zato bi prosil za pomoč, ker kolikor gledam se nekateri precej spoznate na stvar.

prosim za nasvete, hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ne razumem popolnoma, maš pa najbrž ukriljen vrat.... Poslikaj odstrani pa ti takoj povej...

Fantje ma kdo doma Ibanez AFS verzijo ? Namreč zadnjič sem probal veliko kitaro in se mi ta najboljša zdi, predvsem za zvrst, ki jo igram. Dva humbackerja, nima šusa, topel, nežen zvok. Blues - Jazz verzija.

Pridružla se bo zbirki. - Squier Stratocaster

- Yamaha C60 - klasika

- Ibanez PF60 - akustika

Res sem bil prenesečen nad AFS verzijo, "nothing else other than quality" ! - Aja cena je pa cirka 750€.

Link, da si lažje predstavljate. Sliko, med igranjem pa bom nalimal jutri

KLIK

Popravljeno . Popravil SEOI-NAGE
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede - včer sem videl v Big Bangu v Ljubljani eno hudo znižano Gibson flying V , barva lesa ... skonto -50%, očitno je ne morjo prodat ... polna cena je cira 2200 € ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž ne kupijo zato, ker je v Big Bangu, pa noben ne kupuje tam kitar. Kvaliteta ostalih stvari je po mojih izkušnjah tam skoraj enaka nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž ne kupijo zato, ker je v Big Bangu, pa noben ne kupuje tam kitar. Kvaliteta ostalih stvari je po mojih izkušnjah tam skoraj enaka nič.

Si pa pametn ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ja nič, bo treba vesla ponovno kupit, prsti že preveč srbijo.

Pa je prišel k hiši dober kos lesa:

ARIA PRO 2 SB-R 80, letnik 1983, zadaj MEC twin jazz bass pick up in posodobljena elektronika.

post-12240-1221307298_thumb.jpg

post-12240-1221307314_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da mal zbudim temo... Moja oprema = Bass Warwick Corvette 4strunski, Bass Gibson RD Artist 4strunski (letnik 1978), Hartke amp HA2500, Hartke 115XL cabinet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!