Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

the stroj: Vedno sm biv navdušen nad zimo, sam letos mi je pa popolnoma odveč in se mi že vleče. Edino zadovoljstvo si bom ustvaru, ko si bom v sredini meseca kupu mitota, in se ukvarjov z bata in štroma. :)

Slike pa dobite takoj ko ga/jo parkiram v garaži! :OK:

nevem če res :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj najdte še knšo novico o Aprili, ampak dvomm da je še kšna, ker smo že vse obdelali.

BTW: Oddal naročilo za RS... :) Sam čakov bom še mal

nevem če res :? :? :?

sam pomoje nabija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja fantje jz grem (sem 80% prepričan) na pomlad iskat "novo" aprilio sam ta star model. Mislite da se splača ?

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kaj ti pa je :BUA: :BUA: :BUA:

rajš si kup enih 5 let staro(2000) in prišparaj denar za kasneje za močnejši motor

sej nared kokr hočeš ampak večina tukaj ti bo svetovala da si raje kupi rabljen motor, ker ga boš ćez 2 leti itq prodal, pa še na vrednosti ne boš toliko zgubil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne kaj ti pa je :BUA: :BUA: :BUA:

rajš si kup enih 5 let staro(2000) in prišparaj denar za kasneje za močnejši motor

sej nared kokr hočeš ampak večina tukaj ti bo svetovala da si raje kupi rabljen motor, ker ga boš ćez 2 leti itq prodal, pa še na vrednosti ne boš toliko zgubil

Ja sej vem, sam kaj ko je tko mamljivo da bi kupu novo :blush:

Sori za :topic:

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej so od letnika 98 iste oblike zakaj bi kupvau novo

prišparaj za močnejši motor ali pa si kupi opremo (jakno, rokavice,...)

če boš kupil rabljen motor ti bo ostalo za oboje in še veliko denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej so od letnika 98 iste oblike zakaj bi kupvau novo

prišparaj za močnejši motor ali pa si kupi opremo (jakno, rokavice,...)

če boš kupil rabljen motor ti bo ostalo za oboje in še veliko denarja

Sej z to dilemo se ubadam že skor eno leto, če ne več. Sej če bi bil miljonar bi valda vzel novo sam zdej še računam... :D

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=56203

Ta je 2002 letnik pa jo prodaja za 800 k sam bi sigurn zbil na 750.000 sam se mi vseeno zdi veliko zarad letnika (res pa je da je ohranjena) trance_19_hmm.gif

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo pa kup to, sej je skor k nova pa še pol miljona boš prišparu

Ja...

To se mi še najbl splača, pa da je res lepo ohranjena .)

Treba bo še mal premislt čeprov pomoje vem za kaj se bom odloču... <_<

thanks K0CI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi pet let staro, itak se je boš naveličal oz. jo zamenjal v parih letih. Tko boš najmanj "skadil", čeprav se ti zdaj mogoče to ne zdi pomembno, ti bo kasneje ko jo boš prodajal pomenilo veliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi pet let staro, itak se je boš naveličal oz. jo zamenjal v parih letih. Tko boš najmanj "skadil", čeprav se ti zdaj mogoče to ne zdi pomembno, ti bo kasneje ko jo boš prodajal pomenilo veliko.

No mogoče bi mal mlajšo

Pa se teb zdi dost 750.000 za 2002 letnik z 4200 km ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno tko, kasneje ti bo žal da si dal tolko za novo

Sej to me najbl skrbi ker k sm klicu za rablene, so skor jokal k so dal tok za nove, k bi vsak jim rad zbiju ceno :D :D :D

če ma res sam 4,2k km pol je kr solidna cena- mislm zate

Zakaj zame ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2: :kva2: Waaaaaa nora oblika ej :OK: Hmm zkaj ne naredijo še ene s ~500ccm pa 80+ konji pa tako obliko.. :cry:

Baje da bojo neki zacel delat.Masina bo od tistga tanovga V2 450 supermota

Drugac pa carski motor,mau na CBRko spominja,kar je dobr :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Op. GregorT, da bi kupoval letnik 2005, bi bilo bolje, da bi malce premislil, ce bi ze kupoval novo, ti predlagam letnik 2006. Se mi zdi, da bos tezko prodal letnik ´05, ker bodo 06. z vso silo pritisnile na trg.

M.G.: 2t so bolj sranje, ko gre za kupovanje rabljenega motorja, niso kaj prevec vzdrzljivi in pa tudi glede lasnikov, ki jih imajo v lasti so pretezno bolj mladi ljudki in ti ponavadi ne skrbijo kaj dobro za taksen motor ( da ne bo problemov, so tudi izjeme, ki lepo skrbijo za svoje konjicke ). Ce ni bil redno servisiran so bati najverjetneje v k******* ali je pa imel lastnik kaksno hujso nesreco in bi se pokvarjenega motorja cim preje znebil. Rabljeno kupovanje je veliko tveganje. Se strinjam, da prisparas, samo koliko prisparas, ce dobis sranje, ki ga imas vecino sezone na servisu in zanj zaparvis se dodatnih 500 k. Odlocitev je tvoja, lahko imas sreco ( redko ) ali pa smolo ( pogosto ). Poznam dva mulca, ki sta kupila rabljeni RS -ki. Obadva vesela kot da bi videla mesijo, naslednji teden pa kaput z motorjem. Loterija. :doze:

Kako pac sam zelis. :doze:

Hej kako to, da ko sem jaz nov prisel na forum me noben ni tako lepo pozdravil? :cry: Why? :cry:

Narocimo modelom, da gredo v Italijo ukradejo 5 RS. in jih pripeljejo v Slovenijo, jim placamo potne stroske, delo in polovicno ceno nove RS - ke- ----------------- skupaj: 800. 000 SIT

Aja nikic, me prav zanima, kje si narocil novo RS ko, ce je se na trgu ni. Pa cena baje, tako sem slisal ne bo 1, 3, ampak bo okoli zdajsnje cene, nisem pa praprican.

Mitota bos sesraufu, ma kaj si ti malce cohnjen, kaj kupujes potem aprilio,ce ze imas mitota.

Kdo meni, da tale pobic "nabija" v prazno? JA NE

Jaz sem za ja. :glare:

Ne, ne spominja na CBR -ko, ampak na RSV 1000 :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to me najbl skrbi ker k sm klicu za rablene, so skor jokal k so dal tok za nove, k bi vsak jim rad zbiju ceno :D :D :D

Zakaj zame ?

ja zate je dobra cena, za prodajalca ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zate je dobra cena, za prodajalca ne :D

Ja to kr drži :D :D :D

Op. GregorT, da bi kupoval letnik 2005, bi bilo bolje, da bi malce premislil, ce bi ze kupoval novo, ti predlagam letnik 2006. Se mi zdi, da bos tezko prodal letnik ´05, ker bodo 06. z vso silo pritisnile na trg.

Matex a ti mislš 2006 nov model, al ta star ker sej jz če bom kupoval bom enkrat marca-aprila, kr sm mislu če bojo cene starga modela kaj nižje.

Se pa strinjam za prodajo starga modela ker me tud to matra da tist ko bo kupu rableno bo najbrž vzel novejši model .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti, ce ze kupujes novo, kupi novi model letnik 2006, ker ko bos zelel motor prodati, ga bos z lahkoto prodal, namvrec bo/je eden izmed najlepših, najboljsih 125 - na trgu. Stare aprilije se bos pa tezko znebil. Taksno je moje mnenje; saj vsi pravijo, da bodo pocakal, ko bodo lahko rabljeno RS 2006 kupili in ne 2005. Premisli.

Seveda je odvisno, kaj tebi bolj pase; ti je lepsa nova ali stara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, mislm d ni se noben prpev fotko stevca od tanove rske, upajmo da se ne bo obratomer 13k RPM :?

Digitaln stevc sux, sploh ni tapravga filinga k ne prbija cagrjev do 200tke :lol: !!!!

post-5661-1134041178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pregledno res, da je bolj samo se pa strinjam, da je boljse, oziroma lepse ce je vse analog. Mehanika, mi je bolj vsec.

Misis, da bo tudi kazalo v kateri prestavi imas?

Drugace, je pa se kar lep stevec, normalno.

Pripni se kaksne slike, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjamem da bo imela števec za prestavo........btw števec lahko posebej kupiš ampak dejasnko je škoda dnarja :S

Drugače analogno je dosti krat bol pregledno usaj meni k digital števec k je kr neki tam........bah

drugače lep motor ampak predrag .............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!