Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

če je že blo se oproščam,drgač pa RS125 za 2006 :)

...nekam premalo masivna mi deluje... :doze:

...je pa nabijanje mal prevc masivno. papa.

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

pozdravljeni vse skupaj :kva2: :kva2: sem na novo prijavlen in vidm da se mate fajn kle na forumu, tko da sem se se jazst prsu mal naokol :P

zj bi vas pa prasal sledeče... zanimam se za NOV MODEL (2006) aprilio RS 125 .. nevem kje bi lahko dobu ceno motorja... tko da bi lepo prosu za pomoč vse k karkol veste v zvezi s tem :) .... hvala za pomoč... uzivancija :OK: :OK:

post-10534-1143411851_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni vse skupaj :kva2: :kva2: sem na novo prijavlen in vidm da se mate fajn kle na forumu, tko da sem se se jazst prsu mal naokol :P

zj bi vas pa prasal sledeče... zanimam se za NOV MODEL (2006) aprilio RS 125 .. nevem kje bi lahko dobu ceno motorja... tko da bi lepo prosu za pomoč vse k karkol veste v zvezi s tem :) .... hvala za pomoč... uzivancija :OK: :OK:

Verjetno tam, kjer jih prodajajo?

Drugače pa smo imeli predstavitev tega motorja za nekaj več info... --> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2478

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno tam, kjer jih prodajajo?

Drugače pa smo imeli predstavitev tega motorja za nekaj več info... --> http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2478

cena se giblje čez miljon tam okol miljon sto tisoč...

ti lepo poklič na aprilia servis pa še nam pol povej točno ceno.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena se giblje čez miljon tam okol miljon sto tisoč...

ti lepo poklič na aprilia servis pa še nam pol povej točno ceno.. :D

Cena bo kar blizu 1,3 mio,lahk jo pa danes povem,ker grem po vsej verjetnosti jo danes gledat,tako da tudi kake slike pridejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, lepo bi prosu... samo po mojih informacijah bo okol 1mio 400k sit :wacko: :BUA: :wacko:

V mariboru na autocomercu je se nimajo,je reko v roku 2-3 dni,cena pa okol 1,3mio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kur** ... mal prevelk zalogaj zame :D vsaj zaenkrat... vem da ni lih za sem ampak vseen... kupujem motor in med njimi je tudi aprilia, v mislih sem imu tanovo, samo denar tega nebo pustu :angry: tko da ce ma kdo kaj rablenga za prodat.. Im here :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si tukaj sam boš šou kr mal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pogledat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sm že reku je motor meni zakon, ampak če pomisliš malo bolj racionlno dobiš novega kawasakija er6-n za okoli 1.350.000 sit, tako da, jz sm si reku, ni šans... .)

... razen če cena ne bo tako visoka, pol se bomo pa naprej pogovarjal, ampak itak da cene ne bodo šli spuščat...

Si tukaj sam boš šou kr mal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) pogledat .)

ni še nič...

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobava novih modelov 2006 bo predvidoma februar/marec Točna cena še ni znana. Predvidevamo cca 1.100.000,00 sit To so mi rekl na AMH VOBERGER-ju v kranju..

<_< torej ali je motor že na voljo tudi v sloveniji? Kot izgleda ga še ni, pred nekaj meseci pa so nekateri pravil da naj bi biv pri nas že februarja <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej so bli še neki časa nazaj tuki posti, k je en napisu da je že v salonu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakšnim mesecem sem se oglasil na AC-ju. Vprašal sem jih za ceno in kdaj pride motor v salon. Rekli so mi tako: motor pride v naše salone dokaj kmalu, mogoče čez mesec dni ali več, če nam date Vašo številko Vas bomo obvestili, drugače pa se bo cena najverjenteje gibala okoli zdajšnje, se pravi 1.160.000 SIT ali morda malce več. Hvala. Nasvidenje.

Koliko pa je tu na forumu kandidatov za ta motor. Prijavljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko pa je tu na forumu kandidatov za ta motor. Prijavljen.

Pomoje je kandidatov dost, te kandidate lahko daš v dve skupini, tiste ki bodo motor dobili/kupili in tiste katerim ne bo uspelo izpolniti svoje skrite želje... .)

Eden izmed kandidatov sem tud jest, ugani v katero skupino spadam :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O? Je že v salonu. Mene namreč niso nič obvestli. Ne, ne to pa ni prav, takoj 25% popusta :P .

Pravzaprav upama, da ti (Gregc), spadas v skupino, ki jo bomo kupili. Več nas bo, bolj bo veselo.

PROŠNJA:

Popolni izračun: koliko pride nakup motorja, zavarovanje, registreranje - bi se dalo komu vse predelat v SIT. Vsaj tisto, kar je glede zavarovanja, ragistracije, tehničnega pregleda (če je potreben), ker glede kupovanja novega motorja sem jaz bolj junfer.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOOOOOOOOOOOOOOO uradna cena: 1.150.000 SIT, na lastne oči. Ojoj, kakšna lepotica je to.

Povejte, ker barvna kombinacija se vam zdi lepša bela ali črna? Meni bela. Bolj a la GP versione.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tehnični pregled ni potreben ker je motor nov, vse ostalo pa si izračunaj tukaj ----> AMZS

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O? Je že v salonu. Mene namreč niso nič obvestli. Ne, ne to pa ni prav, takoj 25% popusta :P .

Pravzaprav upama, da ti (Gregc), spadas v skupino, ki jo bomo kupili. Več nas bo, bolj bo veselo.

PROŠNJA:

Popolni izračun: koliko pride nakup motorja, zavarovanje, registreranje - bi se dalo komu vse predelat v SIT. Vsaj tisto, kar je glede zavarovanja, ragistracije, tehničnega pregleda (če je potreben), ker glede kupovanja novega motorja sem jaz bolj junfer.

Hvala.

Tud jaz upam :D , ne vem, bomo vidli...

Jz sm tud neki sprašval kolko vse stane, pa sm zvedu da tam okoli 100 k za celo sezono (registracija itd. ...))

tehničnega ti pomoje pred tretjim letom ni treba delat... kokr jz vem :hmm:

OOOOOOOOOOOOOOOOO uradna cena: 1.150.000 SIT, na lastne oči. Ojoj, kakšna lepotica je to.

Povejte, ker barvna kombinacija se vam zdi lepša bela ali črna? Meni bela. Bolj a la GP versione.

Črna, definitivno

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja veš, vse ma svojo ceno. Bela barva se rada umaže tko da bi blo treba polet okol motorja hodt z loparčkom za muhe pa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja takega motorja seveda, da ne boš zanemarjal. Ohranjaš ga v popolnem stanju, krpica na pot, pa je.

Matr, samo čebelje "kakce" se pa vseeno bolje vidi na črnem :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!