Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

serijska RS125 letnik 2005 ne gre več kokr 140km/h, tko de ne vem ket je problem

seriske nekatere letnik 2005 grejo kar precej vec ker so serisko odprte ...

tale serijska rs-ka kokr vidm na filmu ne gre več ko 150 :eek:

najvecja hitrost k sm jo vidu na tem filmcku je bla 138 ... :hmm:

Tale rs na filmčku je zaprt oz. popolnoma serijski, tak kot ga odpelješ iz trgovine..tako da so zmogljivosti zelo podobne, kot pri stari rski...

lp

ja in ka mislis da ko odpres je kej drgac ? isti kurac je .... dost ne pridobis zarad aerodinamike sej je tudi replica dokaj aerodinamicna .... ce bi mela se "osiljeno konico pa bli lih tok kokr tale tanova"

uglavnm ..... na tem filmcku pa ne vem .... samo dve so ..... ali je ta rsa bla zablokirana .... ali pa je stevc meru v miljah :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sigurno je drugač ja, ker ODPRTA rs hitreje nabira hitrost kot una v filmčku..to je dejstvo.. pa tud mal drugačn zvok bi mela .)

ps. pa ne neki sanjat o nekih serijsko odprtih rs(letnik 2005) ker tega ne dobiš pri nas..(izključno model "pista" al neki tazga, sam tist je čist druga pesem)

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicr pa kej sploh noriste .... povejte mi kej so zamenjal ???

zamenjal so naslednje:

- spredno celjust

- stevec oz armaturko

- in vse maske ....

drugo je cist vse glih ..... in ko neki blodist da majo nase rse neki povesen zakon s ecist velko motite ... poglejte prow raj ...... isti kurac je.... samo tista zadna plastika naredi zadni konc kao vecji ... v bistvu je isto velk poglejte sprednje vilce ki so nekoliko spuscene ..... tako da s tem zadej pridboi se malce na svoji visini ... oz s ene spreminja ampak se spredni del zniza zato tudi nastane tko kot je ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serijska 11kW RSka se ni nikol tko vrtela kokr se ta na tem filmčku. Obrati so pršl tm do okol 8k in pol naprej je šlo ko polž počas. Če si pa avspuh zamenjal, se je pa vrtel tko kot pr tem na filmčku. Tko da jz sklepam da je ta odblokirana, oz ni 11kW-na.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale na filmu ima zihr še eno blokado.

Nekako tako je šla moja NSR, ko sem imel odprt samo avspuh, ko sem odstranil še tisto ploščico pred cilindrom je šla občutno bolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale na filmu ima zihr še eno blokado.

Nekako tako je šla moja NSR, ko sem imel odprt samo avspuh, ko sem odstranil še tisto ploščico pred cilindrom je šla občutno bolje.

:topic: dej mi povej kako nej uploadam(al pa če teb pošlem) 3 filmčke odblokerane rs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Npr.

Registriraj se na mobisux, pojdi pod forum, malenkost nižje tzi bo potem nekje pisalo "moja galerija", potem na to klikneš, poiščeš kje piše naloži, poiščeš filmček na disku in klikneš naloži, potem klikneš obdelaj slike in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno pa da je ta aprilia na filmu res zaprta :hmm: če gledamo da 125cc motorji niso omejeni na hitrost ampak na moč bi pa res lohk šla tok na račun izboljšane aerodinamike: stara rs-ka je šla lih nekje 130, nova pa ma enak agregat sam boljšo aerodinamiko in pač gre 138 al kok že

sam kok pol gre šele odprta :kva2:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno pa da je ta aprilia na filmu res zaprta :hmm: če gledamo da 125cc motorji niso omejeni na hitrost ampak na moč bi pa res lohk šla tok na račun izboljšane aerodinamike: stara rs-ka je šla lih nekje 130, nova pa ma enak agregat sam boljšo aerodinamiko in pač gre 138 al kok že

sam kok pol gre šele odprta :kva2:

tok k mito ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma spet iščete toplo vodo, pa sploh tisti ki še od daleč niste vidl nobene RSke!

Ta nova aprilia ki je bila na posnetku, je odprta, saj se zaprta vrti le do 9,5k RPM, samo ni bilo dost prostora na pisi da bi zadeva razvlia hitrost 170km/h.

Joj zdj pa res dost o teh hitrostih!

RAZLIKA MED NOVO IN STARO RSko je le v ŠMINKI in MAKE-UPu!

(če najdete kk liter tople vode jo takoj posredujte na forum) :kva2: :kva2: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma spet iščete toplo vodo, pa sploh tisti ki še od daleč niste vidl nobene RSke!

Ta nova aprilia ki je bila na posnetku, je odprta, saj se zaprta vrti le do 9,5k RPM, samo ni bilo dost prostora na pisi da bi zadeva razvlia hitrost 170km/h.

Joj zdj pa res dost o teh hitrostih!

RAZLIKA MED NOVO IN STARO RSko je le v ŠMINKI in MAKE-UPu!

(če najdete kk liter tople vode jo takoj posredujte na forum) :kva2: :kva2: :slap: :slap:

zdej ne vem al ti slabo vidš al sm pa jst glup sam zavrti se do 10,5k :angry: s tem filmom so nas samo zjebal, da ne bo kdo zarad tega z mosta skoču :doze:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ne vem al ti slabo vidš al sm pa jst glup sam zavrti se do 10,5k :angry: s tem filmom so nas samo zjebal, da ne bo kdo zarad tega z mosta skoču :doze:

Ja ti si glup, če bi pogledu na graf za ROTAX122 bi vidu da se proti 11k navor zmanšuje, zato samo zgubi če ga v više obrate vrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no dejte se pobit zaradi tega kok ma končno nova RS pa do kok se vrti :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA JA DEJ ... itk ce pa tisi po tisti ravninci ..... pol pa gre tm hitrost 136...137...138.... lhi lih da pride .... cist pocas .... tko da je zablokana pomoje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ti si glup, če bi pogledu na graf za ROTAX122 bi vidu da se proti 11k navor zmanšuje, zato samo zgubi če ga v više obrate vrti.

:topic: amapk ti poglej film še enkrat pa boš vidu d se vrti na 10,5k , pa ka ma navor veze pri končni :slap: takrat je važna moč ne navor :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MA JA DEJ ... itk ce pa tisi po tisti ravninci ..... pol pa gre tm hitrost 136...137...138.... lhi lih da pride .... cist pocas .... tko da je zablokana pomoje ....

ja itak da je zablokerana, se strinjam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej more bit zablokerana. Če gre lahko en 70cc skuter 130, bo pa ja šla 125 RS več kot tok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kregite se, uglavnm odblokirana more it 170km/h kokr so šle do zdj nm k jih mamo. Konc debate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!