Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Prosim, zakaj bi pa zdaj kar zaklenili temo? Odgovor, aprilia na postnetku je navadna serijska, zablokirana. Pozanimal sem se na AC-ju. Pa pika.

Mogoče čutim kaj "foušije" mito- driverjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pi×××, na podforumu motocikli so teme dolge po 20-30 strani, s tem da so motorji že 5 let v prodaji (oz. so teme tolk stare), tle pa napišete 36strani o motorju ki ga še noben nima, in je komaj v salonu :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne kr enih bednh spraševt...to pejd uprašat v temo 124-ke javite se.....ker tm so splošne debate kdo bo kupu in podobno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj se pogovarjamo o novi RS-i, kaj pa je narobe s tem, smo mlace neučakani.

Pogovarjate se o motorju ki sta ga trije vidli, vozu še noben, in problem je teme po 200 strani- o določenem motorju. Zakaj v podforumu Motocikli ne nabijajo tolk? Zbrisat vse poste, odprt kadar jo kdo kupi.

Sicer pa oblika je nova, bolj aerodinamična, mašina je ista, vse je tam tam. Če so odpravli določene dele ki se vam na RSah morda nekoliko hitreje pokvarjo kot na drugih motorjih boste napisal čez eno leto, ko jo bo nekdo celo sezono že vozu.

Basta, tema o RSe je pa že ena, s 200stranmi nabivanja...

Fora je v tem da je motor enak, pr Aprilji pa tdi niso tople vode odkril če so motor izdali nov z nekaj spremembami. Kaj bi blo da je za vsak nov motor(ni važno ker), ki ima mal drugačno plastiko napisan 100strani....

Brezveze

Now eat me :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se strinjam.

Edino ne pri tem delu da "motociklaši" ne nabijajo, ubistvu majo kr svojo kategorijo imenovano Krneki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer se strinjam.

Edino ne pri tem delu da "motociklaši" ne nabijajo, ubistvu majo kr svojo kategorijo imenovano Krneki :)

A mi pa nimamo te kategorije? Sej smo VSI Motosvetovci in mamo dostop do tem tudi v forumih o Ljubezni in sexu in vsem tem, čeprav določeni osebki še nimajo 18 let.

Ne nabijat tle, mamo temo namenjeno temu. O motorinih je blo miljon stvari že povedano. Če kdo nekej vpraša v temi o NSR, sem 99% da mu bom znal odgovorit, če ne sam s pomočjo enga tipa. Da se pa pol najde folk ki reče: "Zakon" alpa "jest to ne verjamem" alpa še slabše " :doze: "je pa brez veze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj v podforumu Motocikli ne nabijajo tolk?

ker je ata Ice faca in briše vse po vrsti...jst sem pa pussy.... :D :P

Edino ne pri tem delu da "motociklaši" ne nabijajo, ubistvu majo kr svojo kategorijo imenovano Krneki :)

ja kam pa ti spadaš ? :blink:

sej si toliko motosvetovec kot tisti, ki imajo hayabuse...ne vidim problemov.....

ko se bo pojavil prvi, ki bo imel v lasti novo aprilijo bom to temo zaklenil in na novo odprl temo namenjeno izključno motorju.....naj mi kdo sporoči ko se to zgodi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo... končno sem si vzela čas in prebrala teh 36 strani! in kaj sem izvedela pametnega? recimo, da ceno in pa da se od lanske razlikuje "samo" po plastikah.

drugače pa se tudi meni dopade ta RS125, samo v beli barvi mi je pa noro lepa.

Poglej nujno potrebujes prikazovalnik prestav, ker ko si kupis cepke za v usesa kot MotoGP riderji ( preglasen motor) , ne bos slisal masino in tako ne bos vedel v kateri prestavi imas. :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

jaz bi ga potrebovala zato, ker sem še neizkušena in bi vsaj vedela v kateri prestavi imam, ne pa da še potem iščem 7.

kok misliste da bi prsle maske za placat in ce ne bi noben nec tezil sej konc koncev je sam plastika, ki pa nima ne seriskih in ne nic .....

kasko zavaruj in ga podrsaj (ni treba da si ti zraven) in ga pelji, da ti menjajo plastike in je zadeva rešena

a te skrbi kaj....Mitota sm šu gledat, in sm reku da bom počakov. Cena 320k. (tud oba neb blo slab met, sam neb rad plačov 2 reg in zavarovanj, ker je že tko predrago :S)

si pač lahko kupi oboje, ker ima denar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne kr enih bednh spraševt...to pejd uprašat v temo 124-ke javite se.....ker tm so splošne debate kdo bo kupu in podobno .)

Prosim razsvetli me, in mi povej kaj je tu bednega :eek: :eek: :eek:

To je tema o novem motorju in je čisto samoumevno da vprašaš kdo ma namen kupit, res pa ne vem kaj je tu bednega...

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se lahko nabija je blo lepo povedano, da se prosto govori, ker itaq ga še noben nima tko da se o kakšnih okvarah in kaj podobnega ne mormo pogovarjat. Aja rossie to glede 7 prestav mi je blo pa dobr povedano mito ownerji bodo že popenl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic: prvco nam rečete, da nabijamo, zdaj pa sami nekaj v prazno govoričite/pišete. Drugače pa je pod to temo dopisno: nabijanje o tem motorju, tako da lahko pišemo kar nam paše, važno, da se navezuje na glavno temo. :P

ross|e20; tako ali tako dobiš občutek za motor, po zvoku in po tem kako "vleče" veš v kateri prestavi imaš. V sedmo ne boš prestavljal, če se ti 8k vrt in greš 135km/h (zaprta verzija). :D

Po barvi sem pa še vedno bolj na belo, tako da najverjetneje bela pride v poštev, samo da jo dobijo in to bo to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po barvi sem pa še vedno bolj na belo, tako da najverjetneje bela pride v poštev, samo da jo dobijo in to bo to.

tudi jaz sem za belo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: oooooooooooooooo, neeeeeeeeee, kako, kaj, neee, pa saj to je....... :eek: Padel je z novo rs-o. Kaj se je pa zgodilo? Imaš mogoče kakšen film o tem padce. Popolnoma sem shockiran. :cry: :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: oooooooooooooooo, neeeeeeeeee, kako, kaj, neee, pa saj to je....... :eek: Padel je z novo rs-o. Kaj se je pa zgodilo? Imaš mogoče kakšen film o tem padce. Popolnoma sem shockiran. :cry: :nono:

a ti mislš da je ta motor anti-padec version :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to ni nič čudnga :D al to se zgodi na vseh testiranjih ker ti novinarji jih gonijo do amena d majo pol kaj napisat v testu, pa vsaj vejo potem kje je meja :lol1:

...ta motor bodo potem porihtal in poslal v slovenijo, da ga bo Matex_46 lahk kupu :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kva morš, jebat ga tak je lajf, usakmo se lah zgodi :huh: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakem se lahko zgodi.....sam on se za razliko ce bi se to nam zgodlo nima za kaj sekirat....drugac je pa skoda motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej sm u eni reviji brau kako to poteka...teli novinarji(prasci eni :devil: )dobijo motorje za testerat...in jih lahko zjebejo pa use..pa jim ne bo noben nč .)

tko da če kdo ne ve kaj bi biu po poklicu...to je prava smer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!