Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Pravkar iz tam, ne, nimam takšnega občutka. Saj je isto ogrodje, enako široke, mokoče plastike tako naredijo, samo vseeno mi ne deluje stara širša. Kolikošna pa je dolžina stare balance in kolikšna nova? :hmm: :lol:

Je pa lepa, an? :naughty:

poglej razpon v dolžini balance ne vem, samo vsedi se gor pa primerjaj, pa boš videl.....sej ti bodo prodajalci pustil .) .)

drgač pa lej; je lepa ni kaj, samo za 125ccm ...... (motor ki ga najbrž ne boš dolgo imel)............1.149.000................ej res NE HVALA

če imaš denar je to super, samo poglej ; jst imam letnik 2002 (živim v lj, tako kot ti) pa je ne upam spustiti izpred oči niti za 10min; predstavljaj si kako se boš ti počutil, ko (če) boš imel ta motor nekje parkiran in ga ne boš imel pred očmi :hmm: :hmm: :hmm: sicer pa .....odločitev je tvoja!!.... želim ti veliko uspeha v nakupu :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no da vm pa jst povem moje mnenje o tej aprilii...

sm se prej vozu...in sm se vozu 50km/h...in me prehiti ena čebela(totalno bedn zvok :BUA: )...in jst vidm...opaaaa to je pa ta nova aprilia...in kaj je blo...pohodu sm gas..in k je cagiva zapela pa se zvrtela sm jo dol udaru(btw aprilia je bla brez blokad ker je šla 150 in še več)...jst sm jo za šalooooo pojedu .) tko da mislm da tale aprilia ne gre nikamor :BUA: lastniku nč ni blo jasn...in ker jst ne morm bit tih pa brez jebanja :blush: sm mal pobremzu da me je možakar prehitu...in je mislu kok je hitrejši od mene...spet je pršla ravnina in s5 sm jo pojedu...pa model je ful dobr vozu čez ovnike..sam na ravnini pa ni mel za drobtinco bureka .)

motor je lep(je dost manjši od mojga .) ) sam glas predvsem pa mašina(moč) ga pa zlo jebeta .)

evo to je moje mnenje mel sm priložnost tako da se še zdej tresem k sm tok vesel :P

btw vozu sm že prot kšni rs-ki 2000 al pa kej podobnga pa ma motor bolši zvok pa večjo moč .)

to je moje mnenje ki ga lahko upravičim saj sem probal...tako da...

(zdej so me pa policaji lovil tko da se ne usedem več na motor dkler nimam več izpita...lahko noč :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Potem je to navadno sranje? Kaj? Nikamor ne gre? :? Nima iste mašine notr kot stara rs (letnik 2005)? Kaj? :? Saj je lažja in kao bolj aerodinamično oblikovana, naj bi s tem dosegla še višje hitrosti?

Čudno? :?

Ima tu na forumu že kdo t´novo rso, da si jaz to bolj ogledam?

Prodajalca sem vprašal, koliko se jo da navit, pa je rekel, da na 40KM se jo da kar lahko spravt.

Kako gre lahko potem tako počas.

Odprto je imel, pa saj je na posnetku zablokirana šla 138km/h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na 40KM ja...pa kaj še???s kitom pa z gianellijem...pa še to komi... .)

lej jst sm ti povedu mojo izkušnjo...sam model je mel 10000% odblokirano in je gonu do konca...pa ni mel za burek .)

jst sm še zdej tok vesel da kr skačem po hiši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajalca sem vprašal, koliko se jo da navit, pa je rekel, da na 40KM se jo da kar lahko spravt.

oni nimajo pojma .)

drgač pa ......... jst sm z mojo čist :OK: pihne vse skuterje (razn 180ali več) pa čeprov ima še vse blokade not :D

dobr reesko , sam tvoj mito ma kok..........35+ konjev.

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na 40KM ja...pa kaj še???s kitom pa z gianellijem...pa še to komi... .)

lej jst sm ti povedu mojo izkušnjo...sam model je mel 10000% odblokirano in je gonu do konca...pa ni mel za burek .)

jst sm še zdej tok vesel da kr skačem po hiši :P

In kak ves da je mel odblokirano?Si ga vprasal?Pa nova rska se ni dolgo v trgovinah pa mislim da vsak ki ga kupi ne nardi takoj 1000+ km pa takoj ga tud ne da odblokirat!Pa ce je nov motor ni noben tak "fukjen" da ga bo gnal v rdece polje pa kolk gre,tak ko lahk "stare" rske,ki ze majo ulavfano masino!

Tak da ce ga nisi vprasal oz se pogovarjal pa ce se nisi peljal motorja ne prevec sam vase prepricano govorit o motorju kerga se nisi sprobal....kaj pa ves lahk da te drugic on prehiti pr 200 po ta zadni mim pa teb ne bo nic jasno :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ne rečem nč... ma par konjev več :whistle:

sam je šla PREMAL za odblokiranga italijana...nsr-ka od kšnga MI-ja gre skor bolš no...

In kak ves da je mel odblokirano?Si ga vprasal?Pa nova rska se ni dolgo v trgovinah pa mislim da vsak ki ga kupi ne nardi takoj 1000+ km pa takoj ga tud ne da odblokirat!Pa ce je nov motor ni noben tak "fukjen" da ga bo gnal v rdece polje pa kolk gre,tak ko lahk "stare" rske,ki ze majo ulavfano masino!

Tak da ce ga nisi vprasal oz se pogovarjal pa ce se nisi peljal motorja ne prevec sam vase prepricano govorit o motorju kerga se nisi sprobal....kaj pa ves lahk da te drugic on prehiti pr 200 po ta zadni mim pa teb ne bo nic jasno :kva2:

ja to bo to ja...sam povej...a ti k gre motor mim tebe oz v tem primeru jst mim motorja :P a ti ne veš približno kok obratov ma...ker se sliš...na 10k rpm ga je VSAJ imel...in sm to 100%...motor je šou 150 k sm jst skoču mim njega...150 sm za njim vozu...pol pa buuummm mim... :devil:

tko da 150 zablokerana rs-ka??ja pol pa bolš da se ne da blokad vn...ker pol bo šla 300 in bo šla res 200 mim mene po zadni...pa ni mela 150 končno...sam on je eno uro melv eni prestavi da je navrtel motor...jst sm pa sam šaltu..pol sm ga pa v sedmo dal...pa mal turista špilu :P

pa ne me zdej pojest ker sm povedu da je moj mito hitrejši..sam povem da je to moja izkušnja...pa si mislte kar vm paše .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej ne rečem nč... ma par konjev več :whistle:

sam je šla PREMAL za odblokiranga italijana...nsr-ka od kšnga MI-ja gre skor bolš no...

Ocitno nisi razumel moje objave,sem omeno ce so ziher da je bla rska ki si jo prehitel odblokirana al je bla se zaprta,priporocam da si se enkrat preberes moj post!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem da si mislu povedat kaj pa če je bla zablokirana...a če maš blokade not greš več k 150??pa ti gre motor vsaj na 10k rpm??? mal pomisl...sej je šla dobr...sam tastara rs-ka gre hitrejš...stavm kurca :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa nekaterim bolj pomembn kako se motor vozi v ovinkih in se ne sekirajo če jih nekdo prehiti po ravnini ker ve da ima človk na tistmu motorju samo bolj predelanga :rolleyes:

Ni vse samo v tem kako hitr gre motor, tut s skuterjem k gre 80 se da zelooo uživat če najdeš pravo cesto s pravimi ovinki!

Men bi bil motor k gre 150 čist dovolj samo da se ga da lepo zalagat in to je to. Tko da s tem, da tale aprilia ni ravno nek "speed machine", ni pr men zgubila čist nobene pike :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism reku da je slaba...motor je res lep :worship:

pa tud v ovinke gre lepo...čeprou na ovnikih k sm se vozu za njo sm jo lovil za šalo...ker k daš gas k greš vn iz ovinka je motor mal lepš potegnu..nevem no...sami se odločte..jst sm povedu mojo izkušnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism reku da je slaba...motor je res lep :worship:

pa tud v ovinke gre lepo...čeprou na ovnikih k sm se vozu za njo sm jo lovil za šalo...ker k daš gas k greš vn iz ovinka je motor mal lepš potegnu..nevem no...sami se odločte..jst sm povedu mojo izkušnjo

Mal leps je normalno da potegno,ce mas odprtiga,jst bi prej reko da tist se ni mel cist odprto rsko al pa je ni tisal kolk gre,ker novga motorja je mal skoda,ker jst ko mi rave ni delo tak ko bi mogo,ker ni bil nastelan je motor vseeno so okol 150 pa do 11k rpm je tud so sam moci ni mel,pa v ovinek se mi je blo dost lepse pelat sam iz ovinka ven pa nis mel nic moci vec...

Glede tvojga prejsnga posta pa bomo sprobali ko bo mel ker od tle gor odprto rsko pa bomo vidli ce gre vec ko "ta stara" s tem da borta pac obe iste bit,brez kaksnih dodatnih predelav,razn blokad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.A je kdo pomislu da je motor delno odblokiran? Ne, sm si mislu

2.Reesko, a si pomislu da mogoče tip na novo kupu motor in ne zna še vozt čez ovinke, mogoče ima slabše gume kot ti in se ne preserava s slabimi gumami kot sm se jest, in me je pol dost več koštalo kot če bi jih takoj zamenju...

3.A nima RS iste mašine? Tko da tople vode z novo plastiko niso odkril, novga zvoka pa pomoje tudi ne...

4.A ni Mito od zmer znan kot najhujši med 125kami?

5.Lahko da je tip samo ni gonil...

6.Krneki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.A je kdo pomislu da je motor delno odblokiran? Ne, sm si mislu

2.Reesko, a si pomislu da mogoče tip na novo kupu motor in ne zna še vozt čez ovinke, mogoče ima slabše gume kot ti in se ne preserava s slabimi gumami kot sm se jest, in me je pol dost več koštalo kot če bi jih takoj zamenju...

3.A nima RS iste mašine? Tko da tople vode z novo plastiko niso odkril, novga zvoka pa pomoje tudi ne...

4.A ni Mito od zmer znan kot najhujši med 125kami?

5.Lahko da je tip samo ni gonil...

6.Krneki

Pardon...samo tudi ti nisi cist vse prebral al si pa povrsno prebral namrec reesko je napisal da je tip dobro vozo cez ovinke :P

@Matex_46- delno odblokirana: lahk da ma blokade ven vzete pa auspuha nima odprtiga,al pa obratno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk gonu ga je do konca ker se mu je šloi da bi pokazu da gre hitrej od mene..sam model najbrž ni vedu da mam mal močnejš...je pa ful lepo vozu čez ovinke...sam pol mu je moči zmankal za vn iz ovinkov...sam dvomm da mu kej ne bi lepo delal ker motor je prraktično nov...zihr je pa naredu že 1000km ker sm jih jst v enmu tednu tok naredu...sam da maš lep vreme pa se že lahko vozš .)

jst vem kaj je blo..pa če vm je kul al pa ne...pa sej vem da mislte da se sam hvalm...nej kdo ov vs kup to aprilio pa grem takoj prot njemu...pa bo mogoče mal drgačn rezultat...velkega odstopanja ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dajte nehajte že s tem... ko bo kdo iz foruma jo mel bo povedal kak je na stvari pa bomo najbolše vedli...reesko sj nemorš bit čist ziher da je mel čist odprto...

ZAJ PA KONC S TEM!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon...samo tudi ti nisi cist vse prebral al si pa povrsno prebral namrec reesko je napisal da je tip dobro vozo cez ovinke :P

@Matex_46- delno odblokirana: lahk da ma blokade ven vzete pa auspuha nima odprtiga,al pa obratno!

Mogoče ti nisi prav prebral, risko je napisu da ga je za šalo držal v ovinku...

Sicer pa garantiram da sem jest ali pa kdo drug hitrejši čez marskateri ovinkek kot kak s 600...

Moč v ovinku ni pomembna, ponavadi greš v ovinku 50-100km/h kar zmore vsak motor, in v ovinku se ponavadi ne pospešuje lih nevemkolk...

Glede kazanja moči, dej Risko, niso vsi tako butci da bojo se zdej ko en prehiti alpa te dohiti preseravali in gonili v rdeče...

Jest sm prej bejbo peljal z mojim, pa me je en sredi vasi prehitu z enim starim razpadajočim skuterjem, pa sem še zmer vozu 40km/h naprej, in BMK če bi mel tanajnovejšga Dučeja alpa zarad mene MV Agusto bi peljal isto naprej... Sem ga pač čez tisti kilometer prehitel ko je šou on 40km/h v klanc, jest pa 80km/h mimo, pa kaj, boli ne k... Men je važno da sem bil jest zadovoljen z vožnjo, še bolj pa to da je bla punca zadej zadovoljna...

Tko da ne sodit drugih po sebi... Če jest vozm počasi pač vozm počasi in po svoji pameti, ne po enem butlu ki mi ga narekuje spredej...

Delno odprt pomeni da nima vseh blokad zuni... NSR je mela na fergazerju in v avspuhu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ti nisi prav prebral, risko je napisu da ga je za šalo držal v ovinku...

Sicer pa garantiram da sem jest ali pa kdo drug hitrejši čez marskateri ovinkek kot kak s 600...

Moč v ovinku ni pomembna, ponavadi greš v ovinku 50-100km/h kar zmore vsak motor, in v ovinku se ponavadi ne pospešuje lih nevemkolk...

Glede kazanja moči, dej Risko, niso vsi tako butci da bojo se zdej ko en prehiti alpa te dohiti preseravali in gonili v rdeče...

Jest sm prej bejbo peljal z mojim, pa me je en sredi vasi prehitu z enim starim razpadajočim skuterjem, pa sem še zmer vozu 40km/h naprej, in BMK če bi mel tanajnovejšga Dučeja alpa zarad mene MV Agusto bi peljal isto naprej... Sem ga pač čez tisti kilometer prehitel ko je šou on 40km/h v klanc, jest pa 80km/h mimo, pa kaj, boli ne k... Men je važno da sem bil jest zadovoljen z vožnjo, še bolj pa to da je bla punca zadej zadovoljna...

Tko da ne sodit drugih po sebi... Če jest vozm počasi pač vozm počasi in po svoji pameti, ne po enem butlu ki mi ga narekuje spredej...

Delno odprt pomeni da nima vseh blokad zuni... NSR je mela na fergazerju in v avspuhu...

ok čeprav je :topic: sam vseeno...burek a misliš za nsrko da ma na fergazerju blokado...ono ploščico med ferazerjem pa cilindrom al kaj druga ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej zdej pa nehajmo s tem...

burek dej si ti pa vsi preberte mal moje poste...pa boste vidl da sm napisu par stvari k mi jih neki očitate...model se je vozu zelooo bliz rdečih obratov!!!!!!ker se je slišal...ne vem no...moj motor se fajn dere pr visokih obratih...ej burek kaj pa če so pr apriliji tko zrihtal da bl k ga tiščiš bl ma tih zvok...al pa ja...najbrž se je vozu pod štantgasom ja...joj kok ste čudni...lej prehitu sm ga za šalo...odprt je bil sigurno..al je bil napol al čist to ne vem...sam vm pa tko povem...jst bi ga tud če bi bil čist odprt(kar je najbrž bil) prehitu za šalo...ker moj motor pr 160 še vleče...njemu pa nikamor več ni šou...oz zelo počas mu je...

uglavnm dol mi visi...dejstvo je...mito je prehitu aprilio in to na zelo sramoten način...če vm je kul vm je če vm pa ni...pol pa kupte mitota :P

zdej pa da ste mi usi tih ker drgač izpade da se sam hvalm...na da ne bo tko izpadl me je dons husa 360wr za majlo pojedla :closedeyes: hehe....zdej pa skor jokcam...

pa konc debate o tem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej zdej pa nehajmo s tem...

burek dej si ti pa vsi preberte mal moje poste...pa boste vidl da sm napisu par stvari k mi jih neki očitate...model se je vozu zelooo bliz rdečih obratov!!!!!!ker se je slišal...ne vem no...moj motor se fajn dere pr visokih obratih...

moj motor pr 160 še vleče...njemu pa nikamor več ni šou...oz zelo počas mu je...

OK Reesko, dej mi povej kako si lahko tako prepričan da je bila odprta in da jo je on gonu do konca, si res tako prepričan, da daš kurca kot si prej reku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm...a ga ti tud daš????...no a bo kej :angry:

zdej mam pa dost...vidm da ste vi še bl čudni k jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!