Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Matex: Potem sem pa zadnjič tvojo vidu k ti je pomoje ene blokade vn dajal?Neki na CDIju,če sm prov vidu.Sm hotu fotru pokazat tanovo RSko pa sva šla tja pa je rekla prodajalka da imajo samo eno na servisu pa da nej počakam 5 minut, da dajo plastike gor :) Bil sem pa mal pred 15h tm,baje pa da si ob 15h pršu ponjo.Škoda,ker nism še mau počakov :D

Btw. A mi lahko poveste kje vse ma tanova RSka blokade? Izpuh,CDI,...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno tam kot stara. Kolikor js vem, motorni sklop ni doživel kake velike prenove. Nisem pa popolnoma siguren..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex: Potem sem pa zadnjič tvojo vidu k ti je pomoje ene blokade vn dajal?Neki na CDIju,če sm prov vidu.Sm hotu fotru pokazat tanovo RSko pa sva šla tja pa je rekla prodajalka da imajo samo eno na servisu pa da nej počakam 5 minut, da dajo plastike gor :) Bil sem pa mal pred 15h tm,baje pa da si ob 15h pršu ponjo.Škoda,ker nism še mau počakov :D

Btw. A mi lahko poveste kje vse ma tanova RSka blokade? Izpuh,CDI,...?

Prow si vidu, moja RS. Huda, an :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še v cilindru bi mogla met blokado. Tko k starejši letniki

Zdej maš 100k popusta za novo RS

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še v cilindru bi mogla met blokado. Tko k starejši letniki

Zdej maš 100k popusta za novo RS

Ja, ampak so samo še bele barve v SLO. Črne bodo mogl spet naročit, baje.

Jz sm čaku več kot dva mesca :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak so samo še bele barve v SLO. Črne bodo mogl spet naročit, baje.

Jz sm čaku več kot dva mesca :wacko:

Sej bela je ful huda,se bol divje zgleda ko crna,sam kdo bo to pucal :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:BUA: vse lepo in praw sam ne morš kupt novga motorja pa d je lak u kurcu...mislm vsaj meni se ne zdi lih najbl ql :BUA:

to je isto ko sm kupu čelado od sharka pa mi je vezir popoku pa bi reku eh sej je lepa :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol bi se ti pa ptič not zaletu in di ba zarad razpokanega vizirja točno med oči dobu :BUA: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, res ni najbolš, sam mal pretiravaš z primerjavami :) Že muha al pa kej podobnega vrat zapače, kaj šele ptič lol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je ptic v jakno prletu, ma je mogu bit mladic kr k sm nazaj pogledu je samo se negibno na tleh lezalo :devil:

Ja, pa tiste razpoke k se pojavjo so tud hude :BUA: Če še kdo ni vidu

jah ni pa receno da to pr vseh modelih ...

Matex: Potem sem pa zadnjič tvojo vidu k ti je pomoje ene blokade vn dajal?Neki na CDIju,če sm prov vidu.Sm hotu fotru pokazat tanovo RSko pa sva šla tja pa je rekla prodajalka da imajo samo eno na servisu pa da nej počakam 5 minut, da dajo plastike gor :) Bil sem pa mal pred 15h tm,baje pa da si ob 15h pršu ponjo.Škoda,ker nism še mau počakov :D

Btw. A mi lahko poveste kje vse ma tanova RSka blokade? Izpuh,CDI,...?

lih tam kakor prejsn model ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je prodajalka rekla, da bodo zdej v kratkem dobil zaloge pa nej jo potem pridem rezervirat pa me bo počakala.Sam, da naute zdej vsi takoj navalil :kva2: :xx: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lak ne razpoka samo na belih ampak lahko tudi na črni, samo da je to tam manj opazno! Drugače imaš pa tudi garancijo ki jo lahko oveljaviš za take poškodbe!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je prodajalka rekla, da bodo zdej v kratkem dobil zaloge pa nej jo potem pridem rezervirat pa me bo počakala.Sam, da naute zdej vsi takoj navalil :kva2: :xx: :whistle:

:grrr :grrr :grrr Ne se sekirat... tle mamo vsak svoj motor in ga ne bomo za novo 125 ko zamenjal .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe J3rnej,kva pa veš.

P.S. Lahk bi se enkrat v RollBaru dobla na kšni kavi,da rečemo kšno :)

Itak sploh ni pene če pridš kj v lj sporoč :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej so že neki časa na cesti in v uporabi teli motorji

zanima me če so se pokazale kšne napake oz težave z motorji?

tist z lakom ni tok pomembno, to se da vse zamenjat, vazn da se da vozt in te na cesti ne pusti.

zadnič sm vidu enga v ljubljani k mu ni hotla vžgat.

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej so že neki časa na cesti in v uporabi teli motorji

zanima me če so se pokazale kšne napake oz težave z motorji?

tist z lakom ni tok pomembno, to se da vse zamenjat, vazn da se da vozt in te na cesti ne pusti.

zadnič sm vidu enga v ljubljani k mu ni hotla vžgat.

lp

jasmin

eh to je tko ce komi dobis motor .... jst sm bil tud ko kreten k mi ni hotla upalit pol sm pa vidu da sm ponesrec stikalo STOP mel vpaljeno :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to je tko ce komi dobis motor .... jst sm bil tud ko kreten k mi ni hotla upalit pol sm pa vidu da sm ponesrec stikalo STOP mel vpaljeno :slap:

sam a ni če maš to stikalo pržgano da niti ne vergla?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!