Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

haha :lol1: :lol1: :lol1: Zihr je to biu kšn Matex :lol1: :lol1:

tista podložka tam kjer pride RAVe ti jo dajo vn za 6000 , CDI si lohka sam zrihtaš, drgač pa glede blokade v krivini... pomojem je boljš kr arrow al pa điannelli krivino kupit... pa pol nimaš teh problemov .) aja to pa dobiš rableno za kakšne 35.000

:P Težko, če sm biu jz, men je še vedno v prvo vžgala, sam pr GrCAR-ju mi ni, ki mi je en STOP gumb stisnu (boh ve kdo :? ).

Pa jezim se tud ne na svoj motor :P :angry: .

Drugače je motor 1A :kva2: :yea1: :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

aha, se mi je zdel da sm vidu izpuh pod sedežem, sam nism biv zihr, ker sm na hitrco pogledu.

škoda k 125 nima tko izpuha

sj pumoje je bla to sam proba, kolk bo folk navaliu, in bo aprilia rs125 letnik 2007 skorej ista k letosna (ker je ze letosna totalno prenovljena-vizualno) razn tega, da bo imela avspuh pod sedežom :D:D:D če bo tko, bo najlepsi mutor med 125kam (sj je ze zdej :D:D:D)

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: kdo ma v MB novo RS-ko, pa se je danes popoldne peljal tam na studencih :? kdo tu s foruma maybe :D

js vem da ma iz ruš en RSko...če je ni že naprej prodal :D

V testu so navedl da je 4-takt :)

čist možno da so se zmotli :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js vem da ma iz ruš en RSko...če je ni že naprej prodal :D

Zakaj bi jo naprej prodal ? :hmm:

Drugače me pa nekej zanima,a resno tanova RSka,odprta pokur 10l na 100km ? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi jo naprej prodal ? :hmm:

Drugače me pa nekej zanima,a resno tanova RSka,odprta pokur 10l na 100km ? :eek:

ma kolega od njega mi je govoro da jo namerava prodat...nevem pa kaj so vzroki za to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ta je lovska :P Če jo skoz ožemaš do konca, pol bo pokurla 10l na 100. Sam, ker niti ni potrebe po temu, pa tud nwm kje bi ga lahko skoz do konca nabijal (razn na dirkališču). Ob normalni vožnji bi mel porabo od 6l-8l max.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ta je lovska :P Če jo skoz ožemaš do konca, pol bo pokurla 10l na 100. Sam, ker niti ni potrebe po temu, pa tud nwm kje bi ga lahko skoz do konca nabijal (razn na dirkališču). Ob normalni vožnji bi mel porabo od 6l-8l max.

zaprta ma ob normalni vožnji 6 L .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odprta pa ob "ožemanju do konca" z pravilno nastavljenim uplinjačom ne preseže 6,5L

tocno. ;)

sicer pa - motor se ne da terat le na dirkaliscu, ampak na skoraj vsaki cesti, k nima glih 240 konjev. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj na nobenmu testu za tanovo RS125 ne omenjo da ne užiga, oz. zlo teško. Morš bit kr majstr kar se tiče zauga pa gasa(usga more bit glih prow).

Usi pa neki kurcajo lukno v obratih, k da je tko teško šaltat eno prestavo nižje, sej nima take moči motor da se nebi dalo vozt počas z visokimi obrati (sej 6000 itk sploh ni dost).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj na nobenmu testu za tanovo RS125 ne omenjo da ne užiga, oz. zlo teško. Morš bit kr majstr kar se tiče zauga pa gasa(usga more bit glih prow).

rska more užgat tako da če je zuni pod 25 stopinj oz. bolj mrzlo potegneš zauh drugače brez.

in ko štartaš nedaš gasa more ona sama užgat vsaj tako dela meni če ti nedela tako pelji an servis da ti poštimajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rska more užgat tako da če je zuni pod 25 stopinj oz. bolj mrzlo potegneš zauh drugače brez.

in ko štartaš nedaš gasa more ona sama užgat vsaj tako dela meni če ti nedela tako pelji an servis da ti poštimajo

vsak motor bi mogo brez gasa vžgat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni problem samo z novo. Jst mam 2 soseda, oba mata RS50, pa jima noče normalno vžgat. Je treba kombinirat zaug pa gas, tak da moreš bit kr mojster :BUA: Mogl bi delat pa tko, da se samo dotakneš gumbka, pa motor zabrni :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogl bi delat pa tko, da se samo dotakneš gumbka, pa motor zabrni :OK:

ti pa ziher tanovga megana vozis. :devil:

motor mora met duso. bol k crkuje pa bol k jebe, globlja je ta dusa. :P

men je vedno vzigal brez gasa (al pa mogoce do 10%) in brez zauga. z odprtim gasom pa pri 34 mm uplinjacu je tak logicno da ga je zalil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, jst bi ga, samo ni financ, pa star tud še nism zadost. TZR pa vozm, in vžge samo z enim dotikom gumbka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moja Aprilia je nova, zaptra, pa še štengas ma čist nizk. Tud k užge glih tolk da nazaj ne crkne brez gasa, pa magar je segreta. Tko da rabš usaj par milimetrov gasa, drgač sploh ne prime. Sej k bom šou na prvi servis bom reku da mi jo odprejo pa naštelajo :OK:

Drgač pa v navodilih za uporabo piše da prvih 800km ne presegajte 6000rpm, res smešno!!! Med 5000 in 6000 maš lukno tko da lahko vozš do 5000-to je pa z 11kw res zabavno, morš pazt da ti ne crkne :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kaj vse še piše v knjižici. Da ne smeš v rdeče polje motor nikol peljat :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa v navodilih za uporabo piše da prvih 800km ne presegajte 6000rpm, res smešno!!! Med 5000 in 6000 maš lukno tko da lahko vozš do 5000-to je pa z 11kw res zabavno, morš pazt da ti ne crkne :slap:

glej ti furaj mile volje pod polnimi ker če bi mel odprto bi blo to vožnja glih tolko da na crkne. tak da ti kar teraj po mili volji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!