Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

lahko .)

sam par cilindrov mu zapri .)

ker mislm 125-ke....

jst mam daljšega...dejte rečt da mate vi dalšga k jst...sploh ni fora v tem...

jst sm povedu da sm jo prehitu ker je bla to moja izkušnja...vi ste pa to tok poprijel da ne morš verjet :angry:

pomerte se že mal no

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej smo pomirjeni sam mal se je treba kregat o tem .) No tm nadaljujmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

oprostite k mal zamujam, sam na unmu posnetku se vid da je zaprta aprilia, k se vid da ni mogla it vč, k jo je dokonca stisku, pa še do ke je komi pršla, tko da tle ni šans da je odprta, pa btw je max speed bla 139, ne 138 :) glede velikosti aprilie se pa nimate kej prtoževt, k važn da je večja od mitota(na uni slikci zgleda večja). je pa ql motor, pa mislm da bo šla mal bol k tastara, sam bedn števc ma(digitaln), res da se čez čs navadš, sam na začetku hočš na hit vidt kk gre pa se mučš da najdeš-skapiraš kva piše, tm pa magar vidš ki je biv kazalc pa pol pogledašš kok je šu, sam od prilike že veš! kr dost off :topic: sam kaj čmo, pa vsi mate neki proti nabijanju, ki ste pa vidl da je tema brez nabijanja, pol bi blo a res dosadno! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oprostite k mal zamujam, sam na unmu posnetku se vid da je zaprta aprilia, k se vid da ni mogla it vč, k jo je dokonca stisku, pa še do ke je komi pršla, tko da tle ni šans da je odprta, pa btw je max speed bla 139, ne 138 :) glede velikosti aprilie se pa nimate kej prtoževt, k važn da je večja od mitota(na uni slikci zgleda večja). je pa ql motor, pa mislm da bo šla mal bol k tastara, sam bedn števc ma(digitaln), res da se čez čs navadš, sam na začetku hočš na hit vidt kk gre pa se mučš da najdeš-skapiraš kva piše, tm pa magar vidš ki je biv kazalc pa pol pogledašš kok je šu, sam od prilike že veš! kr dost off :topic: sam kaj čmo, pa vsi mate neki proti nabijanju, ki ste pa vidl da je tema brez nabijanja, pol bi blo a res dosadno! :BUA:

OK

1. kako veš da jo je tip gonu do konca in da ne more it več????

2. BTW v katalogu piše končna hitrost....128km/h ;)

3. drgač pa je mito vseeno večji od tanove rske. o tem ni debate :P

4. dej piš mal bolj razumljivo; pike, vejce... da bo bolj berljivo, ne piš v svojem slengu, ker moram 3X prebrat tvoje poste da skapiram kaj si mislu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za use tiste da ne bo preveč polemik mate spodi slikco kok je velka (slikano na mojem dvorišču primerjava med mitotom, mojo rso, in tanovo frendovo rso) in pa še glede hitrosti. Motor gre bolš kokr ta mito na sliki in ko sva mal probavala ga nism kr tko z lahkoto uzadi pustu. Gre pa 170 kokr je šla tastara.

post-6504-1150297767_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej zdej bo vseen še 200strani nabijanja, potem jo bo kdo kupu povedu še neki in bo še 300strani nabijanja.... :D :photo: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSmaniac e to je prava beseda :) :OK:

OK

1. kako veš da jo je tip gonu do konca in da ne more it več????

2. BTW v katalogu piše končna hitrost....128km/h ;)

3. drgač pa je mito vseeno večji od tanove rske. o tem ni debate :P

4. dej piš mal bolj razumljivo; pike, vejce... da bo bolj berljivo, ne piš v svojem slengu, ker moram 3X prebrat tvoje poste da skapiram kaj si mislu.

1, ja sej vsak vid da je gonu do konca, prvič po zvoku lohk sklepš, če ne pa po obratih, pa hitrosti, k je bla 138 pa je komi pršlo na 139, ajd meybi pride še kkšn kilometr več, če bi bla ravnica dovga,sav važn da je tle okol max. hitrost.

2.ja no sej tle je pa pista in je vse bolj "dirkalno", zatto je vrjetn sam delno odblokirana, al pa kva js vem, sam čist odblokirana pa ni 100%.

3.ja ok nism še vidu mitota pa aprilije enga zravn druzga, sam bi pa reku po slikci sodeč d je aprilia mal večja pa zgleda bol nabita.

4.am ja pike, vejce pišem vč k skor vsi tlele na forumu, sam tm k so potrebne jih res pišem drugje pa tud,am ja pa moj sleng je univerzaln(gorenc), pa je velik mn zapleten k od večine tle na forumu, k mi pride dol en z bele krajine, pol ga pa ti razum.js ne morm. čene pa praši pa ti prevedm an :D

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je zdej oni ko se je tak na vlko meno da že ma(rs 125 2006) naročenega, pa da ma 3,5mio pa ne vem ka še vse...? Ga je kupo al je blo samo nakladanje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal :topic: ampak useen!

Zdej naj bi pršla vn Aprilia RSV 450, k je po izgledu skor ista kt RS125 (2006) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si to pobral, dej kaki link.

Jst sem čekiru na aprilia.com pa je sam nekaj govora o tem, nič ni potrjeno, naj bi nadomestila rs250. Sam govora o tem motorju je blo tud že par let nazaj na motosvetu, pa se do zdej ni nč premaknilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje je zdej oni ko se je tak na vlko meno da že ma(rs 125 2006) naročenega, pa da ma 3,5mio pa ne vem ka še vse...? Ga je kupo al je blo samo nakladanje?

ja ja to je Matex_46

ne vem; če bi jo dobo bi na glas to povedal... :P

Mal :topic: ampak useen!

Zdej naj bi pršla vn Aprilia RSV 450, k je po izgledu skor ista kt RS125 (2006) :OK:

uuuuu..... :naughty: nice a se bo to dal vozt z omejitvijo A 25 kw????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te govorice so zdj že ene 2,3 leta tko da ne usm stvarem verjet. Piše da naj bi meu 450ccm motor in 70KM tko da ni šans o tistem 25kw. Drugače pa do zdj vem samo za eno rso tanovo, ma jo pa moj frend.

še mal slik enkrat samska pa tri lepotice pol skupi:

post-6504-1150815920_thumb.jpg

post-6504-1150816001_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja to je Matex_46

ne vem; če bi jo dobo bi na glas to povedal... :P

To ni bil Matex...

Ali pač :? :? :?

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci ha ha morm rečt da si biu duhovit. Tud enkrat se ne more en zadržat...

Sploh pa sva z lastnikom tanove rse rekla da neveva kaj sploh dela tista grdoba v sredini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci ha ha morm rečt da si biu duhovit. Tud enkrat se ne more en zadržat...

Sploh pa sva z lastnikom tanove rse rekla da neveva kaj sploh dela tista grdoba v sredini.

Kakšen teden nazaj je moj kolega sreču tega tvojga prjatla z ta novo RS125, in sta par besed rekla in mu je buče prodaju, d mu gre 175km/h. Jz sm glih mal kasnej pršu za njem, k me je čaku (z modro ninjo 636), tko d škoda d nism bil zravn, k bi prov rad da bi šla na avtoban, pa bi probala teh njegovih 175. Ne mislit d mam kej proti njem, sam bedn se mi pa zdi d folk neki strela, tud jz sm mel RS125 prejšn model, pa sm mel ror menjan, pa ni šlo več k 150.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V roru ni nobenih blokad, tko da ti je še dober šla.

Glede rsv450, pa tisti trije linki od mitofreka, sej so ql in vse, sam če bi še mal pogledu datum kdaj so objavleni bi vidu da niso nič novega, nekdo pa je napisal da naj bi izšla letos, ta linki me bol zanima, ker vse ostalo so govorice, ki krožijo že dobra 3 leta. Bi bil ta motor kar fajn zadeva, ker vmes med 125 in 600 ni ubistvu nič uporabnega pri cestakih in če bi bla aprilija tolk pametna da bi dala "pametno" ceno bi bil prvi v vrsti za nakup :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

no dolenc v bistvu je....sem kakšna dva meseca nazaj gledu na netu je bla honda vfr 400 (80km)

res da bol stara ampak je ql zgledala, pa dobr je bla pobarvana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej koker je pa ta tema, pa sploh cela kategorija izven smeri, pa tud tle ni nč narobe če mal zavijemo, če kako pametno rečemo ;)

Pritožuj se ko kdo napiše "Se čist strinjam" al pa še hujš sam smilije našopa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!