Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Matex_46 3,1 mio :D Sam to je biv daril. Jah keša je dost, zdej morm sam še pametno izbrt motor!

Sry za 2 posta, sm šou iskat post od tegale :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdi post in ga citiraj ;)

EVO TI KLIK

no pa še da citiram

:OK: že naročil novo rs (črne barve :naughty: ), dobim jo konec tega meseca :OK: :kva2:

A BOŠ ŠE KJ REKU :devil: :devil: :devil: (v temi aprilia rs 125)

no, preklet dobr je izbrou !

srckana je FULL

dobr je izbral; če je sploh izbral

Ker je reku da jo bo konc maja dobu. zdej je že globok v juniju, pa še ni nč sporoču :hmm:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EVO TI KLIK

no pa še da citiram

A BOŠ ŠE KJ REKU :devil: :devil: :devil: (v temi aprilia rs 125)

dobr je izbral; če je sploh izbral

Ker je reku da jo bo konc maja dobu. zdej je že globok v juniju, pa še ni nč sporoču :hmm:

Kaj bom reku? Reku bom to da si ti reku da je matex reku da je dobil 3 miljone in stanovanje. In si to tud z vso gotovostjo trdil :) (V resnici je pa to rekel neki Nikic)

Za motor je pa že napisal, da ga dobi v roku parih dni, pa ne govort da ni nič sporočil.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am sam tko BTW, a ni vseen a clovk kup motor al ne, al je reku da ga bo pa ga pol ni itd itd itd...zakwa to koga druzga sploh briga. itak smo mu pa usi fous. jebiga tko je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to govoriiš zase...jst nism biu nikol in tud ne bom nikol fouš za aprilio pa če se vm še tko zdi narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mu nism nč fouž ker je moj mopi lepši od njegovga :P Drgač pa če jo je dobu pa super :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am sam tko BTW, a ni vseen a clovk kup motor al ne, al je reku da ga bo pa ga pol ni itd itd itd...zakwa to koga druzga sploh briga. itak smo mu pa usi fous. jebiga tko je

Fouš :huh: ...

Nisem mu nič fouš, kvečjemu mu privoščim. In mislim da se tudi večina strinja z mano. Seveda se pa najdejo izjeme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bom reku? Reku bom to da si ti reku da je matex reku da je dobil 3 miljone in stanovanje. In si to tud z vso gotovostjo trdil :) (V resnici je pa to rekel neki Nikic)

Za motor je pa že napisal, da ga dobi v roku parih dni, pa ne govort da ni nič sporočil.

lp :)

kakšn Nikic majek ti :hmm: ... NO uglavnm matex je tisti ki bo (je) dubu tanovo aprilio; poglej v njegov profil.... ma napisan aprilia rs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšn Nikic majek ti :hmm: ... NO uglavnm matex je tisti ki bo (je) dubu tanovo aprilio; poglej v njegov profil.... ma napisan aprilia rs

ja Matex je reku, da bo kupu Aprilijo, tist, da ma pa 3 miljone pa stanovanje... je pa un Nikič napisov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aleks prvo kot prvo motor je serijsko odblokiran. Drugo kot drugo RSe grejo 170 po števcu nevem pa kok pokaže ta novi digitalni. Pa mogoče da je govoru s kom drugim sam za to rso ti garantiram da mu gre tok. Pa kaj ma veze kdo ma stanovanje pa 3mio. Pogovor je o apriliji ne pa o matexu pa nikiču pa raznih ostalih osebkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprostite ker se vmešavam v temo samo tisti, ki vozite Mitote ste prekleto otročji.Pa kaj se vam je fora kregat kot otroc v peskovniku kdo ima dalšega.Vsak si kupi tisto kar si lahko privošči in kar mu ustreza ampak vi še zmeraj mečete polena na ogenj in pluvate po Aprili.Marsikdo vas pa čez ovinke z RSko pusti zadej.V to skupino ne štejem Willza,Denzija in mitofreaka, ki so carji :worship:

Btw. Me je batzajla pelov z tanovo RSko in kombinacija takega voznika kot je batzajla in RSke je ubijalska .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to govoriiš zase...jst nism biu nikol in tud ne bom nikol fouš za aprilio pa če se vm še tko zdi narobe...

Jst mu nism nč fouž ker je moj mopi lepši od njegovga :P Drgač pa če jo je dobu pa super :OK:

Fouš :huh: ...

Nisem mu nič fouš, kvečjemu mu privoščim. In mislim da se tudi večina strinja z mano. Seveda se pa najdejo izjeme...

HAHAHA LOL jest govorim o dnarju ne o aprilii :>>>

no pa da ne bomo offtopic.

a bi se mi enkrat dobil s ksmnu k ma to ta novo rsko pa damal opredebatiramo.

aja a se je kdo od vas ze pelou z njo, kasn je handling pa to :hmm:

hvala roky :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja a se je kdo od vas ze pelou z njo, kasn je handling pa to :hmm:

da ne bom še enkrat govoril :D

in res zadn cajt da prekinete tole trapasto debato o tem kdo si kej zasluži in kdo hod na ktero šolo. mislm ko da bi ene petelinčke poslušal <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry2: :BUA: :angry: :angry: :angry2: :angry: O matr, sam o men se govori. Aprilia je že plačana, sam kaj ku****, ko so pa Italijani takšni pocarji. Pri Vombergerju sem si zrihtal 40k popust, naj bi jo dobil že prejšen teden, ampak šele ta teden so jih prpelal v SLovenijo (bolj bi blo, če bi na AC dau še tistih 40k več pa bi jo že vozu), matr so levi.

M.G.: Jz nimam stanovanja pa 3 mio SIT, men ne dajo denar, si ga moram kar sam nagarat (job, štipendija, inštrukcije - že par let, ampak mislim, da se bo splačal - vse za užitek).

BOM SPOROČIL, KO JO PREVZAMEM.

TKO AL TKO MORMO IT S SRŠENI NA KAKŠNO TURCO, PA SE BOMO TAV VIDLI. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

:angry2: :BUA: :angry: :angry: :angry2: :angry: O matr, sam o men se govori. Aprilia je že plačana, sam kaj ku****, ko so pa Italijani takšni pocarji. Pri Vombergerju sem si zrihtal 40k popust, naj bi jo dobil že prejšen teden, ampak šele ta teden so jih prpelal v SLovenijo (bolj bi blo, če bi na AC dau še tistih 40k več pa bi jo že vozu), matr so levi.

M.G.: Jz nimam stanovanja pa 3 mio SIT, men ne dajo denar, si ga moram kar sam nagarat (job, štipendija, inštrukcije - že par let, ampak mislim, da se bo splačal - vse za užitek).

BOM SPOROČIL, KO JO PREVZAMEM.

TKO AL TKO MORMO IT S SRŠENI NA KAKŠNO TURCO, PA SE BOMO TAV VIDLI. :yea1:

a si jo že dubu? prvi vtisi?

lp

jasmin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si jo že dubu? prvi vtisi?

lp

jasmin

ja kupu jo je že, se že veselo vozi :OK:

Učer mi jo je dau za en krog, sam k je zablokerana ne gre tok dobr, je treba mal šaltat da so 100km/h pridš :P

drugač pa super motorček, sam šoda k je aprilija :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL Grčar :P Dobra je tale RS-ka, ampak blokade bo pa treba vn dat, se preveč greje motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex a si jo imel prejšni teden pri Vombergarju?

P.S. Če boš kdaj kej v Kranju povej pa greva magar na kšn kofe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex a si jo imel prejšni teden pri Vombergarju?

P.S. Če boš kdaj kej v Kranju povej pa greva magar na kšn kofe :)

Zmenjen, sej bo 4000 km, kmal :P :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matex a si ti slučajno sošolc od mrakiča?

sicer zgleda off sam me zanima kr mi je reku ta moj kolega d ma njegov sošolc novo RSko:P

Popravljeno . Popravil modri_dirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo všečn motor, ampak nikol ne dam tolko za 125-ko... Cena je mogoče res malo pretirana, ampak motor je res hud! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matex a si jo imel prejšni teden pri Vombergarju?

P.S. Če boš kdaj kej v Kranju povej pa greva magar na kšn kofe :)

Oprosti, še to, ja, pri Vombergerju jo servisiram.

matex a si ti slučajno sošolc od mrakiča?

sicer zgleda off sam me zanima kr mi je reku ta moj kolega d ma njegov sošolc novo RSko:P

Ne poznam nobenga Mrakiča :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ok sej ni panike sam prašm...k menda ni lih velik RS (novih modelov)

drgač sexy motor :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!