Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

vergla sam u prazno

aha pol možno da je blo to vzrok

sicer sm šov mim pa sm ga hotu neki prašat glede motorja, sam k sm vidu kok je biv model rdeč (mal jeza mal vročina) sm šov raj naprej :)

full me zanima če je vredna nakupa.

aja pa še neki, nikjer ne piše kolk kw ma to,

a ko jo kupš je zaprta al odprta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno al kupš odprto al zaprto :devil: :P

aha

kakšna je pa razlika v ceni? kokr vidm je cena povsod 1,15 mio razn v mariboru 1,05 mio sit

a če jo naknadno odpreš zgubiš garancijo? seveda na pooblaščenem servisu bi to naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to je tko ce komi dobis motor .... jst sm bil tud ko kreten k mi ni hotla upalit pol sm pa vidu da sm ponesrec stikalo STOP mel vpaljeno :slap:

To zna bit nadlezno ce mas po nesreci to vklopleno.....men se je zgodlo da sem med voznjo 2x stisno to stikalo,....pa ne vem kak mi je ratalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kupi odprto pa je

no sej to sm prašu če kdo ve kakšna je razlika v ceni.

v ceniku je sam cena 1150000 sit

no sej bo najbol da vprašam prodajalca to

sm mislu od teh ki jo majo, kero verzijo majo.

nism glih tehnični tip, da "odprejo" to pomeni kakšne predelave ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej to sm prašu če kdo ve kakšna je razlika v ceni.

v ceniku je sam cena 1150000 sit

no sej bo najbol da vprašam prodajalca to

sm mislu od teh ki jo majo, kero verzijo majo.

nism glih tehnični tip, da "odprejo" to pomeni kakšne predelave ?

blokade dol dajo ... ni predelave ....

kko bi ti povedu .... original kokr je zmori veliko vec kakor tko ko kupis "zaprto" v trgovini ... to da zmansajo moc zaradi 11kW v proemtnem nardijo pac te blokade ....

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam to je škoda motorja :devil:

no to mi je jasno ja, da zarad zakona omejijo moč motorja.

sm mislu da je fizično kj drgac notr pol

kaj so pa rav ventili? a niso mele stare rs 125 različne moči, ene z ene brez tega?

odstranitev blokad na aprili sr 50 r factory in menjava olja na 500 km me je koštala mal manj kot 15k v lj na avtocomercu

pol za 125 ne more bit velik več, ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to mi je jasno ja, da zarad zakona omejijo moč motorja.

sm mislu da je fizično kj drgac notr pol

kaj so pa rav ventili? a niso mele stare rs 125 različne moči, ene z ene brez tega?

odstranitev blokad na aprili sr 50 r factory in menjava olja na 500 km me je koštala mal manj kot 15k v lj na avtocomercu

pol za 125 ne more bit velik več, ali pač?

to bo prej kot pa kakih 15k.....mislim da pride okoli 40k da ti odstranjo blokade,se pa tle gor najde kdo ki ti jih za pol manj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej so že neki časa na cesti in v uporabi teli motorji

zanima me če so se pokazale kšne napake oz težave z motorji?

tist z lakom ni tok pomembno, to se da vse zamenjat, vazn da se da vozt in te na cesti ne pusti.

zadnič sm vidu enga v ljubljani k mu ni hotla vžgat.

lp

jasmin

haha :lol1: :lol1: :lol1: Zihr je to biu kšn Matex :lol1: :lol1:

to bo prej kot pa kakih 15k.....mislim da pride okoli 40k da ti odstranjo blokade,se pa tle gor najde kdo ki ti jih za pol manj :D

tista podložka tam kjer pride RAVe ti jo dajo vn za 6000 , CDI si lohka sam zrihtaš, drgač pa glede blokade v krivini... pomojem je boljš kr arrow al pa điannelli krivino kupit... pa pol nimaš teh problemov .) aja to pa dobiš rableno za kakšne 35.000

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če si vzameš en dan pa nekak sam spacaš tole. Če ne probaš ne moreš znat, pa prišparaš skromnih 35k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol ma zaprta verzija 11 kw?

odprta pa ....?

sej če ni take velke razlike v ceni, pa če garancija vseeno velja, pač takoj vzameš odprto.

al pa nardiš tiste uvodne kilometre tko pa pol odpreš.

prej sm mev rs 250 limited editon pa nism mev problemov s konjicki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a ti boš iz 250 šaltu na 125 :hmm: ???wtf??? :? nebi 600 kubiku vzew?za miljončka se dobi ze kr uredu stvarco...LoL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam a ti boš iz 250 šaltu na 125 :hmm: ???wtf??? :? nebi 600 kubiku vzew?za miljončka se dobi ze kr uredu stvarco...LoL

ni več 250 - prometna - totalka

zdej pa doma ne pustijo met več kot 125 , ja vem zgrešena logika, ampak tko so se odločil in se ne mislm preveč kregat :)

drgac pa mam izpit za neomejeno

pa najraj bi novo zadevo vzev, ker pol točno vem kaj je z motorjem, kako je bil vožen, ....

teško je najdt rabljen motor ki je res dobro ohranjen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no nevem...meni je cist isto al 125 al 600 mislm oboje je nevarno....no pa sej navsezadnje ti kupuješ motro ne pa jst tko da naredi kot hočeš sam d boš zadovoljen;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni več 250 - prometna - totalka

zdej pa doma ne pustijo met več kot 125 , ja vem zgrešena logika, ampak tko so se odločil in se ne mislm preveč kregat :)

drgac pa mam izpit za neomejeno

pa najraj bi novo zadevo vzev, ker pol točno vem kaj je z motorjem, kako je bil vožen, ....

teško je najdt rabljen motor ki je res dobro ohranjen.

Novo rsko lahk kupis v 2 verzijah: 11kW al pa 22kW....sam tisto z 22kW potem skoraj ne bos mogo prodat,odblokirano z 11kW se pa da tudi verjetno nabavit,sam pac placas odblokiranje,sam potem kolk vem zgubis garancijo,kar pa ni prevec prijetno....

...drugace se pa jaz hoto zdaj prodat svojo,s skoraj vsemi novimi deli,sam bom rajsi obdrzal pa zdaj pride gor verjetno jolly moto auspuh :OK: pa za probo 34 dellorto.....potem pa lahk kaki mito pride na drag :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja no nevem...meni je cist isto al 125 al 600 mislm oboje je nevarno....no pa sej navsezadnje ti kupuješ motro ne pa jst tko da naredi kot hočeš sam d boš zadovoljen;)

če bi jst odloču bi itaq mev al r6 al pa neki podobnega

sam tko pa fotr ne pusti ker sm mev res full srečo v nesreči, tko da je reku da se nikol več ne bom usedu na motor, dokler je on živ

pol sm mev let pa pov skuterja in sm ga nekak prepriču da bi lahko spet mal prešaltu.

in več kot 125 ne pusti.

sej po eni strani ga razumem, sam po drugi pa kubikaža res ni merilo za doživet/povzročit nesrečo.

je dost od voznika odvisn, še več pa od ostalih udeležencev v prometu.

sej to itaq mislm met par let, ker mam še eno predivdeno operacijo, pol pa ko se to vse uredi, fotr mal dobi zaupanja pa lahko kj večjega uzamem.

še neki me zanima, a je možno da sm vidu da ma nova aprilia izpuh pod sedežem, podobno kot derbi? al se je to men sam zdel.

vem da ga ma drgac na levi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jst odloču bi itaq mev al r6 al pa neki podobnega

sam tko pa fotr ne pusti ker sm mev res full srečo v nesreči, tko da je reku da se nikol več ne bom usedu na motor, dokler je on živ

pol sm mev let pa pov skuterja in sm ga nekak prepriču da bi lahko spet mal prešaltu.

in več kot 125 ne pusti.

sej po eni strani ga razumem, sam po drugi pa kubikaža res ni merilo za doživet/povzročit nesrečo.

je dost od voznika odvisn, še več pa od ostalih udeležencev v prometu.

sej to itaq mislm met par let, ker mam še eno predivdeno operacijo, pol pa ko se to vse uredi, fotr mal dobi zaupanja pa lahko kj večjega uzamem.

še neki me zanima, a je možno da sm vidu da ma nova aprilia izpuh pod sedežem, podobno kot derbi? al se je to men sam zdel.

vem da ga ma drgac na levi strani.

na levi strani ga ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi jst odloču bi itaq mev al r6 al pa neki podobnega

sam tko pa fotr ne pusti ker sm mev res full srečo v nesreči, tko da je reku da se nikol več ne bom usedu na motor, dokler je on živ

pol sm mev let pa pov skuterja in sm ga nekak prepriču da bi lahko spet mal prešaltu.

in več kot 125 ne pusti.

sej po eni strani ga razumem, sam po drugi pa kubikaža res ni merilo za doživet/povzročit nesrečo.

je dost od voznika odvisn, še več pa od ostalih udeležencev v prometu.

sej to itaq mislm met par let, ker mam še eno predivdeno operacijo, pol pa ko se to vse uredi, fotr mal dobi zaupanja pa lahko kj večjega uzamem.

še neki me zanima, a je možno da sm vidu da ma nova aprilia izpuh pod sedežem, podobno kot derbi? al se je to men sam zdel.

vem da ga ma drgac na levi strani.

To ma nova 50ka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa če si vzameš en dan pa nekak sam spacaš tole. Če ne probaš ne moreš znat, pa prišparaš skromnih 35k

aja ti mislš da bom jst auspuh rezu z flekserco, pa ga pol nazaj zavaril :hmm: :hmm: prvič nimam ne flekserce niti varilnega aparata... in drugič bo po mojem delu krivina samo še za v smeti :yes: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ma nova 50ka

aha, se mi je zdel da sm vidu izpuh pod sedežem, sam nism biv zihr, ker sm na hitrco pogledu.

škoda k 125 nima tko izpuha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!