Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Sem ravno iz salona :eek: :eek: :eek:

hudo res... brez besed, cena neverjetnih 1.149.000 sit, čudno da so spustili ceno, spet me je lepotička zagrela :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ravno iz salona :eek: :eek: :eek:

hudo res... brez besed, cena neverjetnih 1.149.000 sit, čudno da so spustili ceno, spet me je lepotička zagrela :blush:

Hehe dobr da se nisva zaletela, sm tut js dons skoču mal do aprilie:

Slikce z mobitela pa še pridejo ko jim bom mev cajt nalimat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor stane milijon sto devetinštirideset tisoč devetsto devetindevetdeset slovenskih tolarjev :P Zigc, kakšna je tko v živo? A je zadost masivna :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena starega je najbrž enaka al pa še višja. Sm preisku pa nikjer nč ne piše razn na eni strani, kjer hočejo za RS 125 2.300.000. Ampak temu ni za verjet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

celo auspuh je mal večji kot je pa včasih biu :)

drgač pa je lepa ta RSka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj na eni fotki sta obe 125tki sam se jih ne da lepo primerjat.

No najprej sm mislu da je ta RSka 50ccm, men je zgledala kr manjša, no neki ožje ima plastike pa ti to daje švohnejši občutek, drugače pa tudi lubike ki jih bose vozili na zadnjih sedežih ne bodo niti najman zadovoljene, dejstvo: zadni sedež ni namenjen sedenju.

Jah pač v Apriliji grejo korak s časom, pred leti so naredili novo obliko APRILIE RSV, sedaj so prenovilni še obliko mlajše sestrice. Tako da ima folk spet za kupovati nekaj svežega :worship:

Uglavnem je kr lepa ja no, sam če bi jo na rdeče štrihnel bi zgledala isto kot DERBI GPR125 :D (no ta GPR mi je mal sumliv, kar pa ne spada v to temo)

Ja izpuhek zgleda lepše, samo še cev bi dali lahko debelejšo da bi resneje izgledalo :trance_33_sleep:

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga tole sm skup spacu... ni glih prevec umetnisko sam bo za silo :)

Tuki se lepo vidi

Evo

post-3961-1143917728_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe dobr da se nisva zaletela, sm tut js dons skoču mal do aprilie:

Slikce z mobitela pa še pridejo ko jim bom mev cajt nalimat :P

Kdaj si pa bil, jz sm pršu v salon ob ene pol enih...

Škoda da se nisva srečala, bi kakšno pametno rekla :D

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj si pa bil, jz sm pršu v salon ob ene pol enih...

Škoda da se nisva srečala, bi kakšno pametno rekla :D

Heh ma ne js tko nism mev cajta, k sm delov na dunajski, pa sm biu itak delavno oblečen tko da, sam samo skoču po tiste zavorne ploščice, pa šu na malco :)

Popravljeno . Popravil Zigc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor stane milijon sto devetinštirideset tisoč devetsto devetindevetdeset slovenskih tolarjev :P Zigc, kakšna je tko v živo? A je zadost masivna :hmm:

Jaz ti lahko rečem, da je dost masivna, v bistvu, ko sediš gor misliš da si na kaki 600 tki

izgled pa je res kot pomanjšana RSV, le da ima en lonec :D

Opazu sm pa to, da so stopalke postavili malo višje, trikrat lahko ugibate zakaj :P

A na sliko se ti pa ne de kliknt?

Nee, on misli ta star model...

Ta star model stane, 1.049.990sit, preveč, glede na to kaj dobiš za 100 k več .)

Pa če zdaj kupiš staro, boš zelo težko prodal čez kake dve leti, ker bo vsak hotel novi model...

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je bil že skrajni čas, da naredijo spet lepo RS.

ma kaj tud ta je lepa .... matr ste tecni :closedeyes:

se tolazim s tem k je moja majka rekla da je moja lepsa :OK: pa teve teme nit neberem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O? Mislim, da glede na to, da je nov model, bi lahko enega imeli za testno vožnjo (bwahahahaha - za grmovje, v kombi pa gremo domov, bwahahahha). Pa saj, stara ni grda, le malce več oblin ima kot kakšna Willendorfska Venera, medtem ko je nova bolj podobna kakšni hudi blod bejbi. bwaahahahahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res nevem kaj mate usi proti RS repliki (beri modeli od 99 - 05). Usi znate samo pluvat po motorjih pa marsikdo od vs ga sploh nima oziroma voz grši motor. Edini motor k je lepši od RS tastare je mito pa noben drug.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res nevem kaj mate usi proti RS repliki (beri modeli od 99 - 05). Usi znate samo pluvat po motorjih pa marsikdo od vs ga sploh nima oziroma voz grši motor. Edini motor k je lepši od RS tastare je mito pa noben drug.

odvisno kaj gledamo .) moje daelim je lepši :P

joke .)

mah sej itak ma vsak svoj okus, tko da ne mormo govort ker je lepši pa to, ker vsakmu je pač neki druzga všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to je to da majo eni tak okus drugi pa drugačnega...sj meni star model RSke ni slab...sam je spredaj pa odzadaj dosti preveč zaobljena :)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res nevem kaj mate usi proti RS repliki (beri modeli od 99 - 05). Usi znate samo pluvat po motorjih pa marsikdo od vs ga sploh nima oziroma voz grši motor. Edini motor k je lepši od RS tastare je mito pa noben drug.

hehe čak da risko to vid ti bo dau za pivo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si mislu mene kot mito driver sem ne mito driver. Drugače je res vsak ma svoj okus nekaterim je všeč da ma obliko dirkalnega motorja in smo zato to kupl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!