Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Tomozuki

Priporočene objave

PA JE PRIŠEL K HIŠI :yea1:

Na kratko:

SUZUKI BURGMAN AN650 EXECUTIVE

letnik 2005 :kva2:

serviser, oziroma nasvete za servise vem kdo mi bo deval - delal (upam da mojster x raider)

prosim za nasvet: kakšne zvočnike - radio naj kupim in kam naj jih dam :yea2:

kaj pravite na tole :

http://shop.ebay.com/i.html?_kw=plmca&_fcid=182&_jgr=1&_localstpos=&_sc=1&_sop=16&_stpos=&gbr=1

lp Samo

P.S. Samo upam da ne boš jezen, tvojo objavo sem prestavil v temo Moj maxiscooter. prejšnja tema kjer si objavil prispevek je namenjena bolj novicam s področja maxiscooterjev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA JE PRIŠEL K HIŠI :yea1:

Na kratko:

SUZUKI BURGMAN AN650 EXECUTIVE

letnik 2005 :kva2:

serviser, oziroma nasvete za servise vem kdo mi bo deval - delal (upam da mojster x raider)

prosim za nasvet: kakšne zvočnike - radio naj kupim in kam naj jih dam :yea2:

kaj pravite na tole :

http://shop.ebay.com/i.html?_kw=plmca&_fcid=182&_jgr=1&_localstpos=&_sc=1&_sop=16&_stpos=&gbr=1

lp Samo

P.S. Samo upam da ne boš jezen, tvojo objavo sem prestavil v temo Moj maxiscooter. prejšnja tema kjer si objavil prispevek je namenjena bolj novicam s področja maxiscooterjev.

Zdravo,

Tudi jaz ti čestitam in ti želim veliko varnih kilometrov z burgijem.....

Glede na to, da sva skoraj soseda, bi se lahko srečala in podebatirala ob :kava:

Poglej si temo na forumu zimsko srečanje in če te zanima, se nam pridruži.

Lp Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom sem motiral Ram Mount nosilec za telefon/navigacijo in zgledalo je takole...

20110131-mgetbmhpdbh2jb9rwre8k5upet.jpg

20110131-1qbmba7wxf6u5qita7w5qwdrwy.jpg20110131-gcjsfjh5h58916q2n4425e295h.jpg

.

.

.

seveda se je takoj pojavil problem... štrom! zadevica je ostala brez slednjega po par uricah in bilo je nadležno. Zato sem se lotil problema in nastalo je tole...

najprej kupil najmanjši možni polnilec z USB izhodom...

20110302-pnya67jw3h6jb2nirr2ce4dkww.jpg

tole je notri...

20110302-ebq68fqnnwh66wakb5xj3ci9m9.jpg

20110302-x4r7hbj18hghx77gqhqpky4e12.jpg

napeljal kabel...

20110302-chrqi2eba4pne8cy529m6xnm11.jpg

in...

20110302-849npfxw6rsf8jtewa9edrue88.jpg

20110302-txg22jsc371f2u6sswu8ajq1h3.jpg

tada! trance_43_wavetowel2.gif

20110302-twq7me68wdm5h786dj55g8a6di.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo si tole porihtal.

Kaj pa voda? Je zadeva neobčutljiva na vodo?

Pa še vprašanje glede iphona.

Sem poskušal mojega iphona polnit z originalnim kablom iz enega avtopolnilca, ki ima usb izhod, pa ne dela.

Kasneje sem kupil polnilec namenjen za iphone, zdaj dela...ne vem pa v čem je finta.

Mogoče veš ti kje je problem?

LP G

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dežju se načeloma ne vozim... :whistle: načeloma, a vedno to ni mogoče in zato je zadevica povita z izolir trakom in izdatno zalita s toplim lepilom.

Za sedaj je kul a nekaj modifikacij je že na obzorju, v prvi vrsti vezava na kontakt, da je štrom tam le takrat, ko motor laufa in ne vedno. Druga modifikacija pa bi lahko bila vključitev stikala/konektorja, da se lahko po potrebi zadevco v celoti odklopi. Voda, pa to :) (pranje... )

Kar se pa iPhona tiče je pa tako, da moj (iPhone4) ni izbirčen in mu je vsak 5V/1A vir okusen, tudi za prejšnjega, prvotnega iPhona, se ne spomnim, da bi kaj protestiral. Lahko pa probam, ga mam še vedno doma...

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gorazd

Pri iPhonih in univerzalnih polnilcih je tako, da nekateri ti polnilci ne dajo 5V/1A ampak manj.

Velikokrat sploh ni deklarirana moč. Zato se izbira znane znamke, ki pa delajo BP.

Seveda je predpogoj 5V/1A

@Drejci...vzorno ;)

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale moj Belkin košta celih 3,7€ skupaj z brezplačno poštnino iz Hongkonga :eek:

naročil sem tri, enega sem žrtvoval za tole predelavo, enega mi je fotr zaplenil takoj ko ga je videl in tretjega sem dal sodelavcu, po tem ko me je napizdil kaj sem naročil le tri. No sedaj sem jih naročil še deset in če kdo nuca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... No sedaj sem jih naročil še deset in če kdo nuca...

Jaz bom mel 2kom ;)

ker sem že ugotovil, da bo na Burgmanu težava z napajanjem. V originalno vtičnico Garmin ne gre ... oz. ne moreš zapret predala.

Tako bom dal tega in USB kabel pa bo zadeva rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bom mel 2kom ;)

ker sem že ugotovil, da bo na Burgmanu težava z napajanjem. V originalno vtičnico Garmin ne gre ... oz. ne moreš zapret predala.

Tako bom dal tega in USB kabel pa bo zadeva rešena.

Eee to ima Burgman 650 napako. Jaz imam kar kratek podalšek od vtičnice do vtikača Garmin, pa je stvar rešena in tudi nosilec sem zmontiral na najbolj pregledno in neovirano mesto. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

Tukaj pa je slika mojega m skuterja AA500 2002 letnik z preoblečenim sedežem.upam da vam je všeč.mišelinke pa pridejo jutri,da ga še preubujem. a ja še to ali ima gdo za prodat nosilec kovčka za ta motor.

post-30732-0-40296700-1299510369_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil 512zivko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav

Tukaj pa je slika mojega m skuterja AA500 2002 letnik z preoblečenim sedežem.upam da vam je všeč.mišelinke pa pridejo jutri,da ga še preubujem. a ja še to ali ima gdo za prodat nosilec kovčka za ta motor.

:whistle::whistle::whistle: :super :naughty: :naughty: :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

To je moj prvi skuter nasploh,pa me zanima nekaj. Ali med vožnjo ko spustiš gas motor sam zavira, ko se pelješ po klancu navzdol kot pri motorjih z menjalnikom.danes sem se malo vozil in ko se pelješ v dolino ter daš gas mora motor najprej dobiti ustrezne obrate da spet potegne ali je vzrok kaj drugega. hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

To je moj prvi skuter nasploh,pa me zanima nekaj. Ali med vožnjo ko spustiš gas motor sam zavira, ko se pelješ po klancu navzdol kot pri motorjih z menjalnikom.danes sem se malo vozil in ko se pelješ v dolino ter daš gas mora motor najprej dobiti ustrezne obrate da spet potegne ali je vzrok kaj drugega. hvala za odgovore.

To je normalno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za mojstre.

Kako odtegnem matico, s katero je pritrjen variomat na os.

Sem si naredil pripravo, ki mi drži variator, da se ne zasuče, vendar matica ne popusti.

Vsakega nasveta je dobrodošel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje za mojstre.

Kako odtegnem matico, s katero je pritrjen variomat na os.

Sem si naredil pripravo, ki mi drži variator, da se ne zasuče, vendar matica ne popusti.

Vsakega nasveta je dobrodošel.

Pneumatska pištola :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z pnevmatsko pištolo še sicer nisem poskušal, ampak ročno, s podaljški (cevjo na ključ) pa ne popusti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nič, bom poskusil s pištolo...

ja, pištola. Kako dolgo pa nisi tega odtegoval?

hvala Bogu za X raiderja, on to zrihta :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rešil me je bližnji vulkanizer, ima nekaj več barov v kompresorju kot jaz, je šlo odvit brez problema.

Hvala X-raiderju za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo rekli, ko ne znaš več naprej preberi navodila za uporabo.

Danes velja, ko ne znaš več naprej vprašaj x raiderja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!